Споделена история от Тинейджърски

Момиче с момчета
Здравейте, искам да Ви попитам един малко странен въпрос. Какво ще си помислите за момиче, което постоянно се движи само с момчета? Ще си помислите ли че е лека жена или нещо от сорта, или просто ще си помислите, че всичките и приятели са момчета? Моля за сериозни отговори, както и за публикуване на тази тема, защото ми е много важно.

Коментари

1.   Само момчета е малко странно. Ако има поне още 1-2 момичета, да, но така е странно и в очите на някой може да приличаш на `лека` жена.

2.   За мен няма проблем, стига видимо тя да не се натиска на момчетата. Ако го прави ще си помисля, че е лека жена, а ако не, ще си помисля, че е мъжко момиче. :)

4.   Зависи как се държиш.

5.   Няма лошо, но както каза номер 2, да не се натиска с всичките! Да си има колкото приятели иска от противоположния пол, но да си държи само на човека който харесва и с когото се разбира най - добре..

6.   често виждам как малките момичета се навъртат около цяло ято батковци така че е нещо нормално но все пак 2, 3 са прави

7.   аз също мисля като номер 2

8.   Според мен зависи от индивидуалния характер на всеки човек и от средата с която движи. Това че някой върши и се кефина по странни неща неприемливи за "нормалното общество", незначи че е лош човек. Но попринцип ако момичето е податливо и към други видове разврати шанса да изневерява е много по голям ;д като цяло нямате ли си доверие трудно, се получават нещата...

9.   и аз съм така.. един път една приятелка не излезе и минавах покрай една площадка на която видях около 15 момчета, които са ми стари приятели.. останах при тях сега всеки ден ходя, а аз съм единствено момиче както казах те са около 15.. НО аз не им се натискам и всички приемам просто като много добри приятели.. пак излизам и с момичета, но и с тях не ми е зле :д забавлявам.. се така че според мен няма причина да се тревожиш за нищо, даже напротив да се радваш, че имаш приятели момчета.. моите приятелки понеже не ги познават и са ми казвали, че малко ми завиждат, защото и те искат приятели момчета :д спокойно :)