Споделена история от Тинейджърски

Няма да се откажа лесно
Историята е доста дълга, затова ще пробвам да я съкратя.

Познавам се с това момче от много години, още от деца. Тогава не бяхме много близки, но се случваше да играем от време на време. Имаме сравнително голяма разлика в годините - аз съм на 18, а той на 23. Семействата ни са доста близки, мога да кажа дори най - добри приятели и това донякъде е пречка, тъй като биха се месили в отношенията ни.

Преди около 5 месеца, осъзнах, че си падам по него. Всеки път, когато ме заговореше или се озовавахме в една стая, сърцето ми почти изскачаше от гърдите. Започнахме да флиртуваме. В началото беше много непринудено - разменени погледи, кратки разговори или пък по - дълги чатове. В един момент, той реши, че не трябва да продължаваме. Не бил готов за връзка. Без много драма, решихме да запазим приятелството си.

След около седмица обаче, той отново се свърза с мен, започнахме с флирта наново. Излязохме 1-2 пъти, уж като приятели, но накрая той ме целуна. Стигнахме почти до секс. Вечерта беше незабравима. След това се разбрахме да си дадем шанс като двойка. Нещата обаче не се получиха. Така и не разбрах защо...можи би, аз допуснах грешка, като го притиснах и опитах да планувам всичко, стъпка по стъпка.

В крайна сметка се върнахме отново в положение "приятели". Твърде късно обаче...чувствата, които изпитвам са много силни и в никакъв случай просто приятелски. Имах това момче за няколко дена, седмица и сега не мога просто да го пусна.

Мисля само за него. Срещнахме се наскоро, съвсем случайно и проведохме наглед нормален разговор. Само че, в очите му прочетох желание, ала страх да не ме нарани отново.

Не искам и не мога да се откажа от него...

Коментари

1.   Здравей,
Аз съм на 12 (момче) и не съм имал същият проблем. Но това което мога да ти кажа е да го попиташ дали те обича истински (макар, че ако беше така, вече щяхте да сте гаджета). Извинявам се ако съм те обидил с нещо, но хей... не съм много чувствителен!

2.   Тогава недей (:

3.   Пак ли си ти с "моите проблеми за една забранена любов"?
Стилът е идентичен, а съдържанието - познато от предишни публикации...

4.   Благодаря за първите два коментара, а за третия - не знам за кого говориш, но пиша за първи път в този сайт...

5.   Защо не го попиташ направо-"ти обичаш ли ме? ! ".. въпреки че човекът от първия коментар е прав-ако те обичаше щяхте вече да сте гаджета.. Но не всеки изразява любовта си.. Ти сама каза че родителите ви са се намесвали във вашите отношения.. Ами ако го е страх да не се повтори? ! Всичко е възможно.. Но просто трябва да си вдъхнеш увереност и наистина да го попиташ за чувствата му..