Споделена история от Тинейджърски

Здрави момчета или кльощави харесвате?
Значи моята история е сравнително кратка. Чудя се дали все още има момичета на моите години, които харесват едри (не дебели) здрави момчета. Рус, синеок съм 184см висок 80кг съм. Нямам плочки, но се очертават горе долу. на 16 съм по - здрав съм от доста мои познати, но тези хилавите 60килограмовите са с момичета, а аз не мога да си хвана. Вярно, че и характера е важен, но сега не говоря за това. Та отново - момичетата на тази възраст, здрави едри момчета, които могат да ви защитят ли харесвате, или хилави "swag" момченца с розови тениски, които приличат на педали. (останал съм с впечатление, че доста мои приятелки си падат по втория тип).

Коментари

4.   Лично аз харесвам по-едри мъже, слабите не ме привличат по никакъв начин.

5.   Явно не са много хората, които мислят като теб :(

6.   Аз съм момиче и се изумявам как повечето ми връстнички харесват точно такива лигльовци, каквито си описал. Не знам какво виждат в тях, характера безспорно е важен, но да ми прилича на пе*алче, което тежи 50кг и носи по-малък размер дрехи от мен (а аз не съм пълна) няма как да стане. Вярно, че си е и до ген, и те са хора и те имат нужда от любов.
Аз харесвам едрите и високи момчета, просто другите не ми действат никак възбуждащо. Не с такива изкуствени, грозни напомпани мускули, а естествени и едри. Няма какво да се притесняваш, малък си, ще ти дойде "реда'' дори сега да не ти се вярва, не бързай;)

7.   Аз не мога да проумея, как някои момчета си носят маши за коса на училище и прекарват междучасието пред огледалото в тоалетната...
Pr0cK

8.   Ее, можеше да оставиш контакти за връзка, за тези, които проявяват интерес. :Д :)

Модератор: Не публикуваме лични данни

9.   Бих искал, но не мога да оставя :) Също така искам да попитам какво ви е мнението към добавките? Купих си Fat burner - и мисля до 1 месец да орелефя коремната област, защото само там леко ми куца положението. Не е зле, но бих искал да се изчистя колкото се може повече за лятото :)

10.   Аз съм номер 1,
ще споделиш ли какъв Fat burner си си купил?

11.   Разсъждаваш грешно! Какво като си 190, 80 кила? Да не си мислиш, че си най-красивия и всяка трябва да ти се лепи. Ти като мислиш, колкото една кокошка - Гладен съм - ям, спи ми се - спя'' много ясно, че ще си стоиш сам, те сами няма да дойдат, имай търпение и скромност, но и с това, самочувствие и увереност в най-умерени количества.

Моята приятелка преди мен излизаше с 3 години по-големи от нея и тя си падаше по едри и здрави момчета, но ето ме мен нейния връстник 60 кила. :)

М 19

12.   Това което съм научил до сега е, че няма толкова голямо значение. Важното е да нямаш комплекси и да имаш готин характер. Ако почнеш да изучаваш какви момчета харесват момичетата живота ти ще ти мине в "оглеждане". Поддържащ, готин, здрав и без комплекси.

Момче, 16г.

13.   Към номер 10 - Hydroxycut на Muscletech. До колкото знам, това е най - добрия. Резултатите на приятели от фитнеса са доста стабилни, така че явно действа. Но също така трябва да спреш въглехидратите и сладкото докато го пие6, ако ще го взимаш, за максимален ефект. 75 лева е и стига за около 4-5 седмици, но те би трябвало да са достатъчни за визуална промяна.
Автора

14.   Към 11, просто ми е интересно какво смятат хората. Не съм казал, че съм най - красивия и каквото и да е, все пак си нямам приятелка нали? Но въпроса беше, какъв тип момчета се харесват на моите връстници. Не смятам да спирам с тренировките, за да се харесам на някой. защото мен ми доставят удоволствие.
Автора

15.   От 11 до Автора:

Братленце, въпроса е един, описанието е съвсем друго. Затова ти отговарям по този начин. :)
Не ме разбирай погрешно - и аз си тренирам, спортист съм от както се помня, никой не ти говори за спиране на тренировки.

16.   Евалата момче, тренировките са за теб, а не за другите. Ако ти се харесваш в огледалото значи си постигнал желаното, а с това идва самочувствието и ето ти ги и момичетата след това. Късмет и продължавай с тренировките!

17.   Перфектен си :) И си висок, и не си хилав. Аз лично не харесвам тъпите суагърчета дет се мислят за много лоши и яки с тея баджаци, големи колкото ръката ми -. - И дума да не става. А за плочки и мускули.. ил.. аз не харесвам нито плочките, нито изпъкналите вени. Отвратителни са.

18.   ЗДРАВИИИ, не обичам хилави.
Btw, като каза, че сега не става въпрос за характера си те представям като онези запалени по фитнеса "пичове" с нищо в главата. Може и да бъркам. Но да знаеш, че характера е основното, което се харесва. Колкото и да е як нясой на вид, ако отвътре не струва, изобщо няма шанс.

19.   според мен идеалното тяло за мъж е да е висок най много до 1. 85 да е сравнително слаб и релефен.. с големи ръце, вени и мускули, стегнат корем, слаби крака и голям гръб

20.   Аууу, колко ненавиждам кльощави момчета. Отвращавам се! Чудя им се как се движат, да не говорим ако искат да те вдигнат. За мен е задължително той да е по-едър, голям от мен, или поне колкото мен. Залитам по високите (над 180, много харесвам и по 195) Не искам нацепени, но искам да имат мускулта маса. Важно е мъжкото изражение и излъчване. Пред това съм безсилна. Нямам нужда от п*д*лчета, които ходят по-честно на козметик от мен.

21.   Според мен лично swagarite не са педали. Незнам откъде дори ти хрумна това, сори ама аз swagger с розова блузка не съм виждала. А попримцип за кльощавите момчета и те са яки и по здравите също, но примерно ако харесваш някакви по-нисички и слаби момичета те по рядко харесват по здрави мъже, но все пак зависи от човека. Не всичко може да е от това зависи и от характера ти. И един съвет почни да ходиш на фитнес и направи плочки, момичетата си падат по това ;), а не бирени коремчета.

22.   Към 18, мисля, че характера ми е ОК, но може и там да има проблем. Принципно се държа много добре с всички, даже може би прекалено добре на моменти. Правя комплименти на момичетата, но съм и доста открит човек, който си казва това което му идва отвътре :)

23.   Имам малко слабост към по-кльощави момчета. Стегнати и слаби. Но определено нямам предвид онези нарцисисти/лигльовци, които се държат по-момичешки от самите момичета. И като казвам слаби, имам предвид с мярка. Просто обичам нещата, които изглеждат някак крехки.

24.   Към 21 - ходя на фитнес от повече от половин година, но нямам генетика за корем. За това ги напрягам още повече. За сега съм на режим - яко протеини/витамини, но без въглехидрати. Като цяло избягвам ориз, картофи и хляб за следващите 3-4 седмици, защото съм на FatBurner. И ако някой се интересува, да има ефект от него, казва се Hydroxycut и е може би най - добрия.

25.   може да почнеш да правиш корем 2-3 пъти седмично и така за 3-4 месеца ще видиш какъв релеф ще си направил..

27.   Готина тема, и аз бих искал да знам.

28.   Предпочитам по-едри момчета, но не и от типа мъжкари, които се правят на голямата работа.

29.   Едри момчета, all the way! Момчетата, дето тежат по-малко от мен и гащите им висят от кльощавите дупенца - no, thanks. Стига да не е някой с тресящи се сланини, аз съм с две ръце за едри момчета. ;)

30.   Според мен си си перфектен и нямаш никаква нужда от fat burner или други подобни глупости! Според мен всеки може да бъде какъвто иска. Но не мога да понасям като видя някакви хилави "момчета" как се мляскат и гушкат и си викат колко се обичат с момичето до него, което пък прилича на 8-годишна. Моля ви не ме разбирайте грешно, не че казвам, че младостта и това да изглеждаш по-млад не е хубаво, но просто не е нормално. И доста по "едри" ( не дебели) момичета си добиват комплекси от тези дребните. Според мен мъжа трябва да бъде здрав, силен. (нямам предвид някакъв с много плочки, напомпани мускули и подобни простотии). Трябва да има косми. А не като сега вече момчетата се бръснат повече от момичетата. Мъжът трябва да е мъжествен. Да може ти да си като играчка в неговите ръце. И отново, нямам предвид той да те използва само за секс. Имам предвид той да е силен, да се чувстваш защитена, когато си в ръцете му! И знам, че не всички се раждат мъжествени, но искам да кажа, че не ти трябва да прикриваш мъжествеността си заради някаква тъпа мода! Същото е и с момичетата. Не трябва да бъдат кльощави. Нямам предвид да им излизат тлъстините, но според мен една наистина секси и красива жена трябва да има извивки, добре оформени гърди и дупе и така нататък.. :).
Та искам да кажа, че не е нужно да променяш това, което си, само защото е излязла някаква глупава мода! Съжалявам за дългият коментар, надявам се да съм помогнала! :).. :)

~Дисни~ 13 год

31.   жилави и "сухи" момчета. това не значи хилави, а просто достатъчно, но не и прекалено мускулести

33.   Аз съм от слабите както вие ги наричате кльощави. Висок съм 165 см и тежа 58 кг. Но не съм прекалено слаб в норма. Имам и достатъчно мъскулна маса. Ръце нормални за ръста ми и очертава се мускула ми. Нямам никакви комлекси. А какви маши говорите тука умрях се смея. Аз ползвам ножче за бръснене и съм нула номер никакви прически. :) самочувствие и характер твърд какъвто трябва да има един мъж. Тоест под твърд характер разбирайте отстоявам позицията си до последно и не се отказвам лес лесно.
Мъж на 22 години.

34.   Аз лично харесвам слаби, но с плочки. И средно натренирани, не много, но не и малко! Ðēŋïţø

35.   Аз пък харесвам наистина слаби момчета, защото и аз самата съм си слаба. Ако са високи и слаби - супер. Любимите ми части от мъжкото тяло - глезени, крака, корем, гръб, рамене, врат, челюсти.

Сани

36.   Определено първият тип.

37.   Физическите ти данни са впечатляващи даже и за възрастен мъж, а какво остава за тинейджър! Не вярвам да имаш толкова грозна мутра, че това да неутрализира всичко. Следователно не правиш достатъчно или не действаш правилно с момичетата. Мисля, че подсъзнателно имаш чувство за превъзходство над останалите заради физическите ти данни и това създава в теб някакви очаквания, че момичетата сами трябва да ти налитат. Явно това не действа както си мислиш. Поразмърдай си мозъка малко и промени тактиката.

38.   Пичага, коментарът ти относно хилавите ''суагъри'', може ба бъде обиден. Аз съм 1. 87 и тежа 64 килограма, но мога да блъсна 10 силови и имам сила, просто структурата ми е по тънка. Освен това съм брейкър и често ходя с по-смъкнати дрехи, имам и розови тениски. Това не ме прави нито педал, нито хилав. Мисълта ми е следната, подбирай си повече думите, може би затова нямаш момиче, от коментарът ти леко лъха на тесногръдие. Бъди по-широко скроен. Иначе е ясно, че всяко момиче харесва различно, просто суагърчетата са по-атрактивни с простотията си, това е без никакво значение. На 20 те ще шмъркат кока, докато ти си праиш айляка с някоя готина и умна мацка.
-Бро коментар