Споделена история от Тинейджърски

На 18, а още девствен
Аз съм момче на 18 години и ме е срам да го кажа, но съм още девствен и се чувствам ужасно кофти заради това. Като да съм нямал възможности, не е така. Мисля че съм привлекателно момче, незнам нормално, много ми се иска да правя секс, но вече свърших училище, пък и не излизам много много,понеже съм спортист, а и като излизам трудно се решавам да заговоря момичет, понеже съм доста притеснителен и не знам какво да правя, ако има други били в моето положение, а дори и да не са били моля помогнете ми.

Коментари

1.   Пич много си си добре. Споко. Нищо ти няма. Ще се оправиш за нула време.

2.   Още не ти е дошло времето.Не се притеснявай! :)

*Syndrome

3.   Не е срамно на тези години че си дествен ,даже нормално бих казала.Вярно вече в тези времена всичко се опитва по- ранно. Но тоеа не бива да те притеснява че твоите връстници не са дественици и се фукат с това. Но не ги прави по достойни и умни от теб.Излизай с приятели ще намериш момичето си когато най малко очакваш.Знаиш колко жени си умират за мъже като теб .
Но това ме дояда в теб че казваш си още дествен и кво ако някоя мацка ти се върже и веднага ли ще я оставиш и да станеш като другите да се фукат 4е си ебал некаква ..когато намериш моми4ето едва ли веднга ще ти направи севтето .Първо трябва да сте приятели и от там всич4ко си идва с времето .Успех

4.   Всъщност сега повечето правят секс,защото е модерно. Кофти ти е,защото си свикнал да чуваш,че повечето са го направили на 15 - 16,а пък ти си на 18 и още не си. Няма проблем не се притеснявай. Хвани някоя какичка и нека тя те научи ;)))
Ивето :)

5.   Абе да ти кажа чесно, аз съм на 18 не съм правил секс, и дори не ми пука :D.Предпочитам да го направя със стойностно момиче,а не със улична к*рва която като си предсватя колко такива и са минавали, да ми се повдига ;).Споко! Все някога ще стане,пък нали знаеш лафа.Никой не умира девствен,защото....... ;)

6.   Hе се притеснявай толко де. аз съм на 16 пък съм девствена кво толкова няма да мрем я. момчетата от моя клас яко ме ебават,защото като се приближи момче до мене и цялата се изчервявам :д вярно, че се ще се намери, който да те изкритикува, ама голяма работа.

7.   В това, че си девствен, няма нищо срамно. По- добре, както казва номер 5, първия ти път да е с момиче, което значи нещо за теб, а не с някаква, която я незнаеш изобщо с какви е била... Отпусни се, всичко ще си дойде с времето :)

8.   Спокойно, момче. Не е нито страшно, нито срамно. Напротив, за добро е. Не те лъжа, аз бях точно на 20, когато се "разписах" за първи път. Едва като студент втори курс. Тогава някои от колегите ми бяха вече семейни, че и с деца.

Късното сефте си има някои големи предимства. Сега съм на 30, в отлична форма съм, харесван съм и сам си избирам с коя да бъда и с коя не. А бившите ми съученици, дето бяха големите ебачи и пичове тогава, сега са типични чичковци с шкембета. Това, че си спортист е хубаво, поддържай си формата и ще видиш - с годините ще станеш и по-привлекателен, и по-уверен.

Истинският сексуален живот на мъжа почва едва след 22-23тата му година, дотогава са само бездарни напъни и нелепи момчешки хвалби. Остави това на сополанковците, спортувай си и виж кой къде ще е след десет години - ти ще си на обиколки пред тях.

9.   Съгурна съм,че много момичета са те харесвали щом си и спортист но твоета стеснителност те е докарала до тук.Не разбирам такива момчета като теб готини пък ги е срам да заговорят момиче.Огледай се около теб колко момичета те сикат и действай :П

10.   Значи все още не ти е "паднало пердето", тогава ще ти се случи