Споделена история от Тинейджърски

Гаджето ми иска да правим секс, а съм на 13...
Здравейте. Пиша ви, защото имам нужда от вашето мнение и съвет. Имам си приятел от година, който е много мил и свестен, много ме обича и уважава, или поне така казва. Та работата е там, че той е на 15 и явно хормоните го тресат много... Нека ви кажа какво се случи.

Преди три-четири дена бяхме класа на рожден ден на моя приятелка в къщата й, която е огромна! Имаше дискотека и всички бяхме много щастливи, докато танцувахме. После обаче едно момиче, епилептичка, припадна, и докато извикаме майка й танците спряха, всички момичета с гаджетата си седнаха да пият нещо. Моят приятел ми каза да се качим горе, че долу било много шумно, и аз се съгласих. Седнахме на едно легло и се заприказвахме. Изведнъж той ме погледна и ме попита дали искам да го направим. Не можах да повярвам на думите му, та той знае, че съм само на 13! Казах му, че сме в чужда къща на купон до 9 часа, че родителите ми ми имат доверие и не искам да закъснявам, да, така щеше да се случи ако го бях направила, казах, че ми се ходи до тоалетна и просто избягах. Знам, че постъпих лошо, трябваше да му обясня, че не се чувствам готова. Просто, работата е, че аз адски много го обичам, да, въпреки годините е любов, и ме е страх да не го разочаровам като не спя с него.

Може би ще е най-разумно да му кажа, че не съм готова, да изчакаме още малко, но ако той ме остави няма да го преживея. Дали пък да не го направя? Чувствам го като подходящия човек, а и ми е показвал, че не ме иска само за секса, може би мога да му се доверя. Ще се наложи да се почувствам готова, въпреки че бога ми, не съм... Но ако от това зависи да го запазя, готова съм да го направя... ОБИЧАМ ГО!

Коментари

51-59 от 59

81.   Хей!
Видях, че темата е стара, но все пак бих искала са споделя мнението си за другите, който биха я прочели и са в сходни обстоятелства.
Аз съм на 15 години, момиче.
Няма да разтягам тезата, че сте малки на възраст.. Вие сте малки на съзнание. Момчето вмомента е в пубертета, а в нашето общество е заложена една борба за надмощие. Тоест, кой колко бройки ще мине. Трябва да го направиш тогава, когато си готова. Тогава, когато дотолкова си се опознала с някого, че искаш са му отдадеш и тази част от себе си. Сексът е нещо много интимно, освен разбира се физически, така и емоционално. Това е спомен, който ще отдадеш на някого, както и той на теб, вечен спомен. Конкретно в ситуацията не става въпрос за любов, той иска да се възползва от теб. Разбирам те, защото ежедневно съм се натъквала на хора в тази ситуация. Ако той наистина изпитваше чувства към теб и бяхте дораснали за такива отношения нямаше дори да стигнете до въпроса дали искаш или не, а щеше да се случи съвсем естествено. Не отдавай нито тялото си, нито сърцето си на подобна възраст, защото повечето момчета все още не са изградили ценностната си система и няма да го оценят. Разбира се, че ще имаш приятел, но преди да отдадеш себе си, бъди сигурна, че човекът отсреща също е готов на това!

82.   Здравейте! Искам до попитам възможно ли е да се забременее ако е свършил в теб а на теб никога не ти е идвало (спор с приятели :D) :) Благодаря предварително.

86.   Дете, аз съм много дърто магаре и доста съм видял. Чувствата са много относително нещо, а в тия години, на които си, човек по-скоро се насилва да си ги исмисля, отколкото наистина да идват естествено. Хормоните са факт, желанието да подражаваш на друи, на идоли, на групи също така е част от въртопа в главата в тия години. Няма нищо лошо - така човек опознава света поставяйки себе си в други роли. Лошото се случва, когато сам си поставиш клопка за бъдещето си. Не казвам, че то е добър брак, кариера или нещо определено, бъдещето е промяна, която поне отчасти сам избираш. Без значение дали преградата ще е физическа или психическа, поставиш ли се в ситуация, в която да получиш тежък удар, това няма да ти донесе нищо добро - може да е страх от решения, може да се пристрастиш към ролята на пострадал и т. н. Бих те посъветвал да играеш дълго с хората, които ти се струва, че те привличат - измисли си начини да е постепено, да пробвате нещо, после малко повече, разтегли ги тия неща до година и сама ще разбереш и неща за себе си и за другия и няма да се стигне до там някой да те пише за бройка или да си излее неговите комплекси на твойта глава. Най-важното не забравяй човек малко или много сам се насъсква да изпитва чувства, ако успееш да не мислиш за това, без да се насилваш, ще разбереш повече...

87.   Момиче на почти на 13 съм. От скоро си имам приятел и той вече иска нещо повече от само гадже. Веднъж към 23 часа ми писа, попита ме дали искам утре да отида в тях. А следващия му въпрос крайно ме учуди. Попита ме дали след това искам да го направим. Аз се почудих малко и му казах, че аз не съм такава от втория ден да тръгна да спя с някого! Тогава му написах щом търсиш само секс, ще ти намеря някоя к**рва. Попитах го искаш ли и той ми отговори с добре! Тотално ми беше станало лошо от този идиот. Ние не учим в едно училище и не се засичаме често. Все още не съм му отговорила нищо, понеже не познавам такива момичета, които да искат само секс! Но поведението му се учуди до крайност! Имате ли някакъв съвет като за мен, понеже съм объркана какво стана с онова мило, учтиво и добро момче, с което се запознах! Благодаря Ви за вниманието предварително!

88.   Авторке, какво стана?
One girl

89.   Аз съм момиче на 12 и ще започвам шести клас тази година. Има едно момче една година по голямо от мен и много го харесвам, но родителите ни се познават и са добри приятели той в училище не ми обръща внимание, не ме харесва но е много свестен и когато го видя винаги си фантазирам неща за които знам че съм малка.
Кажете ми какво да направя- да му кажа ли че го харесвам при условие че съм почти сигурна че ще поискам да го направим, или да почакам да срещна някой с който чувствата ни са общи.
Засега мастурбирам от няколко месеца но много искам да го направим.
Miki

90.   Към номер 89 : Момиченце, нямаш ли да четеш книжки за лятото и да плетеш гривнички от ластичета та си тръгнала да ми мислиш за секс още с млякото по устата? Има време за всичко ако сега го направиш много ще съжаляваш , първо защото си малка и не си дорасла за такава стъпка, нито физически, нито психически и второ защото може и някой да се те използва след това да те зареже и да страдаш после. Ако бях на мястото на вашите и знаех, че мислиш такива щуротии на такава крехка възраст такъв бой щеше да ядеш бедна ти е фантазията!

91.   Към номер 90
Може и да не си толкова груб(а) не съм тръгнала да правя нищо и много добре знам че ще съжалявам и още не съм готова!!! Защо ме обиждащ за възрастта ми? Не съм толкова малка и просто питах как да постъпя!

92.   няма точна възраст в която да правиш секс важно е ти да си готова и да имаш доверие на този с който ще го правиш. Поговори си с твоя приятел тези неща са важни няма нищо срамно да му кажеш ,че не си готова Аз мисля че той ще те разбере.
Аз съм на 14 ,а моя приятел е на 15 бях сама вкъщи родителите ми патуваха извиках го често вечер си лягахме заедно желувки обарвания нормални неща но тази вечер беше спецялна той ми предложи лато ми каза че ням да е проблем ако кажа не
аз исках да го направя чивствах се горова той ми обеща че ще е внимателен
тази вечер беше уникална всичко е до това дали ги искаш мила
ТОВА В САИТ ЗА ТИИНЕИДЖАРИ ТАКА ЧЕ АКО МОЖЕ ВЪЗРАСНИТЕ ДА СПЪТ ДА ПИШАТ ГЛУПОСТИ ЖИВОТА Е РАЗЛИЧЕН ДА ПРАВИШ СЕКС Е НОРМАЛНО НА ТАЗИ ВЪЗРАСТ ЗА НАШЕТО ППОКОЛЕНКЕ

51-59 от 59