Споделена история от Тинейджърски

Гаджето ми иска да правим секс, а съм на 13...
Здравейте. Пиша ви, защото имам нужда от вашето мнение и съвет. Имам си приятел от година, който е много мил и свестен, много ме обича и уважава, или поне така казва. Та работата е там, че той е на 15 и явно хормоните го тресат много... Нека ви кажа какво се случи.

Преди три-четири дена бяхме класа на рожден ден на моя приятелка в къщата й, която е огромна! Имаше дискотека и всички бяхме много щастливи, докато танцувахме. После обаче едно момиче, епилептичка, припадна, и докато извикаме майка й танците спряха, всички момичета с гаджетата си седнаха да пият нещо. Моят приятел ми каза да се качим горе, че долу било много шумно, и аз се съгласих. Седнахме на едно легло и се заприказвахме. Изведнъж той ме погледна и ме попита дали искам да го направим. Не можах да повярвам на думите му, та той знае, че съм само на 13! Казах му, че сме в чужда къща на купон до 9 часа, че родителите ми ми имат доверие и не искам да закъснявам, да, така щеше да се случи ако го бях направила, казах, че ми се ходи до тоалетна и просто избягах. Знам, че постъпих лошо, трябваше да му обясня, че не се чувствам готова. Просто, работата е, че аз адски много го обичам, да, въпреки годините е любов, и ме е страх да не го разочаровам като не спя с него.

Може би ще е най-разумно да му кажа, че не съм готова, да изчакаме още малко, но ако той ме остави няма да го преживея. Дали пък да не го направя? Чувствам го като подходящия човек, а и ми е показвал, че не ме иска само за секса, може би мога да му се доверя. Ще се наложи да се почувствам готова, въпреки че бога ми, не съм... Но ако от това зависи да го запазя, готова съм да го направя... ОБИЧАМ ГО!

Коментари

1-50 от 59

1.   Същата история като моята.
Всяка вечер като стане 22:00 аз излизах от нас и отива х у тях или пък той идваше у нас. Всяка вечер едно и също - говорихме си, прегръдки, целувки, закачки.. Една вечер се стигна до темата със секса. Аз бях на 13, а той на 14. Каза ми искаш ли да го направим аз също не можах да повярвам на ушите си какво чувам. Казах му не, не мога, има време за всичко, малка съм и просто нямам мерак още от 13 годишна да водя полов живот. Той пак ме попита аз пак отказах и ми каза '' Ти не ме обичаш, ако ме обичаше щеше да се съгласиш, щеше да искаш да съм ти първият '' и т. н. Помъчих се да му обесня, прегръщах го, докато той нито ме прегръщаше, нито нищо. Държеше се студено. Реших да приема предложението му, само и само да не се съмнява в любовта ми към него.. И го направихме.. Беше ми обещал, че няма да казва на никого, но още рано сутринта като тръгна за училище почнал да разказва на приятелите си и всеки ме пита '' Вярно ли е? Вярно ли е? Чувствах се ужасно, по този начин той нарани достойнството ми. Още сме заедно с него вече почтки шеста година.. но при всяка караница ми казва '' ти си к*ва '' при положение, че само с него съм била и не съм му изневерявала. Много съжалявах, че съм се отдала толкова малка, но сега не ми пука.

Помисли малко върху моята история и сама прецени, но според мен не бързай. Който те обича, ще те изчака, няма да те насилва! :)

3.   Докато вие ги обичате, те се възползват от чувствата ви, за да ви изчукат и после да се похвалят къде ли не. Не се заблуждавайте. Авторката, не си постъпила никак лошо, напротив. А ако той е готов да те зареже заради това, че нямаш възраст и не си готова да правиш секс, значи целта му е само сексът и след като го получи, така или иначе пак ще те зареже. Помисли добре има ли смисъл да преживееш първия си път не защото го искаш ти, а по настояване на нетърпеливо тарикатче, което не го е еня за чувствата ти. Освен това сексът си има последствия за жените. Имам дъщеря на твоите години и ще ти дам съвета, който дадох на нея - момчета и мъже в живота ви винаги ще има. Изборът е ваш. Не бързайте, не позволявайте да ви изнудват и притискат. Когато вие усетите, че го искате - тогава. И друго - добре е да изчакате до 16-17 години, и за първия си път да се спрете на мъж с опит, който ви уважава. Но не правете нещо, за което не сте готови, за да не ви зареже гаджето ви. Ако той ви обича, ще ви разбере и няма да настоява.

4.   "Знам, че постъпих лошо, трябваше да му обясня, че не се чувствам готова. "

Напротив! Много правилно си постъпила. И това не е любов, това е само влюбване. Когато започнете да бачкате и да изкарвате пари, когато дойдат трудностите, тогава може да има любов.

6.   Да ти кажа и аз съм в подобна ситуация, но ходим от половин година.. момчето е много свястно, с характер и знае, какво иска.. и сме говорили на тази тема и ние. Ама все още не ме е притиснал по-никакъв начин да го направим. И аз като теб съм сигурна, че не е заради секса с мен :).. Това може само да ме радва и нищо друго, но пък и не бързам да ти кажа. Имам приятелки, които не са го правили, но имам и такива, които са. И знам, че каквото и да реша няма да сгреша НАДЯВАМ СЕ! Само проблема е като се скараме или нещо такова да не го раздуха ако се случи, но не мисля.. ако едно момче го направи според мен не е момче, а жалък тип. Помисли си и ако го искаш и ти отдай се на момента... не е страшно и лошо да се отдадеш на човека до себе си, а напротив.

7.   Не го прави-малка си. Ще съжаляваш... Щом не си готова значи не си и толкоз. Ако те обича- ще уважи желанието ти и няма да настоява. А ако те остави заради това, значи момчето не си струва и няма защо да съжаляваш за него... Бъди в хармония с принципите си и не се поддавай на натиск.

9.   Здравей те! АЗ СЪМ МОМИЧЕ НА 11 ГОДИНИ. И така...
аз съм в 5 клас и там има едно момче което преди изобщо не го харесвах но сега ужасно много го харесвам. Знам, че ще кажете, че си измислям но не е така...
И въпросът ми е как да му кажа, че го харесвам защото просто като го видя направо си забравям мислите!!!
!!! Моля да не ми пище те някакви глупости а сериозно.!!!
И ако искате да видите кое е момчето моля ми кажете.
БЛАГОДАРЯ ВИЗА РАЗБИРАНЕТО ВИ.

10.   Ами ако той наистина те обича няма да те кара да го правите. Ако наистина те обича и уважава няма да ти предложи това и ще се чуди по какъв начин да те защити.
момиче на 12

11.   Здравей! Моето мнение е, да не прибързваш. Не само, защото си малка, а и както казаха преди мен - не си готова (съдя по твои думи). Това, че го обичаш не трябва да заблуждава преценката ти за него. Не дай си Боже, но представи си, че го направите и после те зареже, или отиде да се хвали с това, че те е "отворил"... Няма да ти е никак приятно, нали? Но пък, ако му обясниш причините, поради които не искаш да го направиш сега, може и да те разбере и да те чака, колкото ти е нужно. Мисля, че няма нужда да повтарям думите на другите...

Решението зависи само и единствено от теб, запомни го!

Момиче на 13 ^... *

13.   Аз съм само на 15, и едва ли съм най - правилния човек, който да изкаже мнение по темата, защото изобщо не ме бива с момчетата. Аз съм пълен кошмар, но все пак ще ти кажа едно. Постъпила си правилно. Не му се отдавай, не сега, дори и да искаш той да ти е първият, все пак си само на 13, първо, няма да ти хареса, и второ, после ще съжалямаш. Изчакай още малко, ако те зареже заради нещо такова, тогава той не те е обичал и да, ще го преживееш, определено. Дори и сега да ти се страва невъзможно.
Monna

14.   Здравей! Искам да ти разкажа едно нещо : Аз съм на 14 и от 5 месеца си имам гадже. Той е на почти 16, най-страхотното момче някога. Подкрепяме се и се разбираме чудесно. Той е мил и забавен. Винаги съм се замисляла дали в един момент няма да поиска да го направим, какво ще стане, ако откажа, защото не съм готова. И един ден отговорът на въпроса ми дойде : Имах нужда от помощ с математика и приятелят ми с радост прие. След като си разбрах задачите, реших да награда " учителя" си с целувка.. Нещата станаха разгорещени и той ме попита дали искам да го направим. Аз му обясних, че наистина го обичам, но не съм готова, и зачаках реакцията му. Мислех си, че ще ме зареже, когато той ме прегърна и каза, че ще стане, когато съм готова. Така че, моят съвет е : обясни на гаджето си, че не си готова.. Ако те разбере и уважи мнението ти, значи е правилният, а ако - не, му тегли майната! Така ще разбереш дали чувствата му са искрени. Късмет! <33

17.   Благодаря ви, всички! Номер 14, много целувки имаш от мен! <3 :*

18.   Глупави девойки, вие майки ли искате да ставате на 11 - 15 години?
Накъде е тръгнал света?

19.   Хей, авторке! Проблемът ти ме трогна и наистина се радвам, ако си харесала съвета ми. Очакваме да ни съобщиш развоя на нещата
Поздрави, 14 <33

24.   Аре още един..! 18, какви майки те гонят тебе? ! Момичето просто иска съвет. Тя дори е девствена! Ти си поредният неразбрал, решил да изкаже компетентно мнение ( хейт дори ), вместо просто да дадеш съвет или само да поздравиш.! Прочете ли по-горе? !
" Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие! ".

25.   Ще ти го кажа направо: Кажи му какво чувстваш! :) Ако уважи чувствата ти, поздравления, ако не, значи не те заслужава! Недей да бягаш ;) Изправи се срещу проблема

26.   как мога да стана популярна???

27.   Е, да ви кажа какво се случи. Говорих с него, той ме разбра, но два часа след това чух как казва на негов приятел: "Ти хубаво го направи с твоята, ами моята като се опъва и като ще ми е нужно време, как ще стигне бройката? ! Виж, говори с нея, убеди я, че съм правилния и че вече става за натискане! " Разплаках се като чух това. И СЕГА? ! Обичам този човек, а той... той... не. Дали съм чула правилно и съм поредната бройка, или е било невинна приятелска шега???

Авторката :)

28.   Не е било приятелска шега, било си е точно истината. Ето колко те обича. Ще сбъркаш, ако правиш секс с него - това му е целта и след това пак ще бъдеш изоставена и наранена, само че тогава ще те боли в пъти повече, отколкото сега. Стисни зъби и го разкарай.

29.   Добре дошла в реалността авторке. Не те обича разбира се. Ако те обичаше щеше да поставя твоите желания над своите. Но понеже не те, той те използва за секса, при все че и двамата сте толкова малки още. Съветът ми към теб е до 18 години да не правиш секс. Да, знам, че ти струва ужасно много време, но на тази възраст ще си вече "мома голяма" и ще знаеш какво правиш. Любов пиленце нема-това от мен да го знаеш. Или ако има тя не е онова чувство което те кара да гледаш на света с розови очила, да виждаш отвъд любимия, или пеперудките в корема, когато го видиш. Тя е нещо много по-силно и жертвоготовно, което ще изпиташ когато му дойде времето.

30.   Аз съм момче на 13, имам си гадже от 2 години и много се обичаме, тя е на 13(колкото мен). Бях и предложил да го направим, но тя ми обясни че още не е готова и не иска да си навлича проблеми, аз я послушах и все още сме си заедно. Обясни на приятелят ти, че не си готова и ако той се съгласи с теб, както аз се съгласих с приятелката ми, значи те уважава и те ОБИЧА МНОГО.

31.   В никакъв случай не продължавай с него! Това не е приятелска шега, след като го направите той ще те зареже, нали ще си му поредната бройка! Знам че ти се струва много трудно, но трябва да го зарежеш. Когато сте сами, кажи му в очите че си го чула, удари му един шамар им у извикай че го зарязваш! Кажи му че си го обичала, а той те е мислил за поредното гадже. Има много момчета, и ти ще намериш подходящия! А това момче е... просто нямам думи, той е един тъпанар, как може да постъпва така с момичетата! Напълно съм съгласна с номер 28 :) успех и пиши какво става :)

32.   Здравей. Моят съвет е да го оставиш това момче. Ясно е, че не те обича истински. Това е фалшива любов, не е искрена. Сигурна съм, че ще намериш по-хубаво момче от това, с което си сега. Успех. :)

33.   Сексът е за възрастни, не за деца, моето момиче.

34.   Деца, много сте объркани. Какво значи на 13 г. (малко по - малки или малко по - големи) да търсите "гаджета", че и да си мислите "да го направим ли или ще сбъркаме"?
Да, ще сбъркате при ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ! Деца сте, неукрепнал организъм, нямате никаква представа за последиците от ранен полов живот, неподготвени сте, организмите ви НЕ СА ОЩЕ ПРИСПОСОБЕНИ за полови прояви, абсолютно грешите.
Имате МАЙКИ, разговаряйте с тях, не ги използвайте само да ви дават и да ви угаждат за всичко, а потърсете съвет от тях. Най - добре е не се занимавайте с момчета преди определена възраст - когато сте самостоятелни, и нека секса да не ви е самоцел, защото разберете ЧЕ ЖЕНАТА Е ВИНАГИ ПОТЪРПЕВШАТА СТРАНА. Който не вярва, да отиде на консултация с гинеколог и да се консултира до какво довежда безотговорния секс. Когато се осакатите, както физически, така и морално тогава разбирате, че всичко е било задоволяване на мимолетна прищевка. Затова не бързайте, а когато срещнете истинската любов в лицето на всеотдаен човек, тогава нека половия ви контакт да бъде кулминационната точка на вашата връзка, за да изпитате и радостта и щастието и отговорността ВЗАИМНО!

35.   Виж авторке.. В днешно време повечето, разбира се не всички има и изключения, така наречени ''мъже'' търсят само физическия контакт с една жена.. и не се интересуват от нищо друго.. все още си малка и си податлива на емоции и чувства и точно, това е най-лесния начин да се възползват от теб.. повярвай ми-истинските мъже, ако наистина изпитват нещо към теб, никога не биха те насилили да правиш, каквото и да било, напротив биха изчакали и в момента, когато се почувстваш сигурна и готова, чак тогава нещата ще тръгнат на там, но даже дори и тогава истинския мъж ще седне и ще поговори с теб дали наистина си готова и твоето решение е окончателно! Знам, че няма да ти е лесно, но забрави за този пикльо.. за всичко си има време и място! Живота е пред теб не си го разрушавай още от малка, защото може да съжаляваш! :)

37.   Номер 1 радвам се, че сте 6 година, но какво от това при положение, че те нарича ку*ва. Не, според мен е рано да го направиш, отгоре на всичко и той е неопитен. Рано е, ако трябва се разделете, но ако те обича ще те разбере

38.   Хохо- поредната бройка ли? Пълен тъпак - съвет от мен : Нека го изиграем добре ;) Прави се, че нищо не знаеш, нека приятелите му те обеждават, дърпай се но се съгласи. Оговорете си среща късно вечерта навън (в парка например) Той ще те чака ти няма да отидеш хаха ако звани не вдигай след 1 час му напиши съобщение, че си заета. На другия ден като се видите кажи, че много съжаляваш и, че ще го възнаградиш с желаното. Там целунете се а-у и след това гу блъсни и му удряй шамари и му викай излей си всичко хаха Кажи му, че е поредния загорял пубер, на когото хормоните не могат да издържат. Разкажи му кой води парада и с кого си има работа не показвай слабост! Поне аз така щях да направя! Може да те боли, но поне ще си останеш с достойнството. Може да не харесаш идеята, но лично аз щях да го изиграя доста добре. За кой се мисли той? За последното момче на света ли? Каква е тази самоувереност?

39.   пиши какво се е случило моля те!

40.   Направи го, ако мислиш, че няма да те сбърка. Ако му имаш доверие, че няма да каже на никой.. като 1 номер.. Аз също съм на 13, приятелят ми - на 14. И той искаше много да го направим, и не само за секса, убедена съм, но всички сме наясно, че една връзка се крепи главно на това, макар с доста изключения. Та така, за разлика от теб аз се чувствах готова и го направихме. Не съжалявам и грам за нищо. Не е казал на никой и сигурно и няма, но вече дори не ми пука какво говорят хората. Правим си всичко и ни е ок, супер сме си. Възрастта не е от значение! И той ми вика **рва като се скараме, но не се обиждам, защото знам, че и той знае, че съм била само и единствено с него.. но кво да се прави - липса на обиди :Д.. И така.. Отново : Възрастта не е от значение важно е какво ти е в главата, някои хора са със светлинни години по зрели от други там - при положение, че са по-малки.

42.   Аз пък съм на 12 а гаджето ми е на 15 не знам дали е с мен сямо заради секс вече сме от почти 2 месеца заеедно и сямо ми намеква разни неща но аз не съм сигорна дали съм готова :/

43.   Здравей, аз съм момче на 13г. Според мен той прави си своя бройка мои приятели също това правят. Моето мнение е да направиш това, което ти каза номер 38.
Успех :)

44.   Видях, че темата е стара , но по въпроса отвращават ме подобни индивиди, гледащи само да си играят с чувствата на момичетата. Мила надявам се, че си взела правилното решение и си разкарала това леке от живота си веднъж, той не заслужава нито теб нито, което и да е било момиче. Ще видиш, че някой ден всичко ще му се върне, ако има недай си боже, ако има дъщеря един ден ще се чуди как да я опази от такива като него! Аз бих му пожелала точно това! Не съжалявай ако си го разкарала много добре ще си направила!

45.   Дами, не момчетата са Ви виновни, вие сами отивате при тях и после ревете.
На 13г децата учат, спортуват, а те нашите секс тръгнали да правят...
Няма такава държава!

46.   НЕ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ !Човек аз също съм на 13 недей ! До 18 си бъди девствена,после каквото искаш прави . Това е моят съвет.

47.   До брака трябва да си девствена!

55.   Така.. изпадал а съм в подобна ситуация, бях 14 съм, гдж-то ми на 16 и.. да отказах му, нл след като той навъриши 18, следователно аз 16 пак ме попита, и на мен ми ставаше неловко и го направихме, ако се чувстваш готова, можеш да го направиш, на мен ми хареса

58.   Ето я и моята история : Аз имам гадже от 2 години на 14 съм един ден когато имахме час по биология (той стой до мен ) ми подаде една бележка аз я прочетох и какво пишеше "Обичам те ГОТОВА ЛИ СИ ДА ГО НАПРАВИМ ♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡" пъхна бележката в джоба си.
После когато часът свърши поговорихме си и му обясних че още не съм готова. Той ми каза че ще ме изчака докато стана готова но... След 4 месеца точно пак ме попита аз му отказах и скъсахме :( но добре че не си го направила щеше да згрешиш МНОГО.

59.   №58 Много правилно си постъпила. Щом не си готова за нещо, значи не трябва да го правиш, а и щом онзи е настоявал толкова е ясно колко е държал на теб! Фокусирай се сега върху училището и други занимания ако имаш такива, кофтитето е, че искаш не искаш ще го виждаш нали сте в един клас, но дори така да е просто не общувай с него и това!

60.   Аз съм момче на 12 тръгнах с едно момиче от съседния клас. Връзката ни вървеше добре аз исках да го направим но не й бях казвал! Така де след 5 дена връзка тя ми написа "Съжалявам не искам да страдаш" аз разбрах какво има предвид и я напсувах! Тя скъса с мен за да тръгне с най добрия ми приятел! След 5 дни връзка с него моя приятел я заряза като му разказах как скъса с мен тя!! Така че да не ви пука ако някой скъса с вас не съжалявайте защото винаги има по добри и мили!

61.   здравеите на всички казвамсе цвети исам на 16г обичам да правя секс въпреки че каквото ме карат навсичко се съгласявам трябва да бъда много хитра като мишките но уви всички като ме видят почват даме питат искамли да правя секс със него ас глупачката се съгласих иси казах че никога вече няма даправя секс но пак не стана просто като видя много готини момчета ас полудявам щеви споделя нещо ас от 5годишна правя секс отпеди всички мекараха даправя секс ас казах не даже казах одврът на следващия ден идват при мен едни момчета самоче теса 6 момчета име питат дали ас искам да изляза със тях надискотека иас си казах защо не бибило върха поне малко дасе по отпусна и няма час два тръгнахме покъстно слет това
ас ги попштах дали може да отида до тоалетната дасе усвежа те незнам какво си казаха после те доидоха помен следехаме иас ги видях после ми стана интерестно защо защо ме следят иси казах няма нищо може пък ида искат нещо от мен откъде дазнам ако наистина доидат име попитат ас ще кажа да готовасъм даго направя писнами даслушам съвети от непознати и познати текаче ас се съгласих отидохме във спалнята и слет това ас се съблекох послете след мен се съблекоха почнаха даме упипват направо настръхнах но ще свикна слет това всички бяха чисто голи включително иас тека после ас предложих първо да им правя свирки итогава да ме лижат после да почваме и те се съгласиха правех на всички свирки обоже беше просто чудесно харесвами вече се отпуснах спрях вече да им правя свирки почнаха даме чукат обоже мои беше върха болеше нали докато ми го вкараха но слет това се успокоих продължихме до 9ч вечерта после те се испразниха върху мен няма какво да усещам беше перфектно исе радвам че всчко мина добре текаче мили деца първо порастнете итогава правете какво то ще правите лесное дакажете ас мога но доидели време после ви става гадно честе излъгали текаче пожелавам виго ина вас е беше ми приятно да се запознаем хаиде чал

62.   Към номер 60 : Абе какво ви става на днешните деца бе аз на вашата възраст бях далеч от тия неща още той до вчера си играл с войничета и колички тръгнал да ми прави секс.Момченце ,има време за всичко какво си очаквал от момичето да вие сте още деца какъв секс те гони на 12 . Вместо това си учи уроците ,че те чака външно оценяване ! Към номер 61 : Вземи се научи да пишеш ,защото ако наистина си на 16 жалко за теб ! Първолаците пишат по -правилно от теб !ж.23

63.   Ако те обича силно няма да те изостави,ще изчака и ще разбере.Та ти си само на 13!!!Виждам,че си умна и пишеш грамотно!Не проваляй бъдещето си,със сигурност ще съжаляваш,ако го направиш!
Др. момиче на 13г.

64.   Здравейте, искам да ви попитам нещо. Ходя с едно момче от почти два месеца, но разбрах, че иска да ме зареже. Аз много го харесвам и не искам да късаме, но трябва да скъсам с него преди той да го направи. Та въпросът ми е как да го направя като много го обичам?
П. С. Няма да оставя той да ме скъса, защото от личен опит знам болката е много по-голяма.

65.   Момичета първо не се филмирайте не е единствената риба в морето и второ да не ви пука аз съм на 12 а го направих с момче което дори не ми е гадже а си имам гадже!!!

66.   Към номер 65 :Момиченце, ти акъл имаш ли, какъв секс на 12 те гони та ти още не си се развила физически и емоционално бе! Ти знаеш ли, че сексът с малолетни е подсъдно нещо бе? Ами ако недай си Боже забременееш или пипнеш някоя болест? Какво правиш в такъв случай? Аз на твоите години бях далеч от тия работи и правех нормалните детски неща, тя още с млякото по устата тръгнала да ми прави секс! Ако ми беше дъщеря досега да съм те ошамарила едно хубаво! Жал ми е за вашите с такова дете, явно не са си свършили фобре работата, ако бяха нямаше и да си помислиш за секс поне до 16 камо ли за гажде. А и щом от сега ги въртиш по двама -трима до 20 ще си се превърнала в да не казвам какво! ж. 23

74.   момичета аз съм на 19 години даже 20 години и все още не съм го направил не искам да ви обидя но вие сте още малки за секс толкова много момичета искаха да го правят с мен но аз ги отрязвах защото секса не е най важното нещо и ако човека до вас не разбира че не сте готови или не искате значи е с вас само заради секса и е най добре такива хора да ги зачеркнете от живота си така и аз направих и сега си имам приятелка с която не сме говорили за секс откакто се познаваме тя е по малка от мен естествено но нито тя го е поискала нито аз го искам :)

75.   Аз на 13 си учих за държавните зрелостни изпити.

77.   Аз също имам гадже миналата седмица когато покани приятелите си за рождения си ден ме повика в неговата стая за да ми покаже нещо каза ми да се обърна. После заключи вратата и не бутна в леглото искаше да правим секс. Опитваше се да ме събрече. След няколко секунди чикна майка му на вратата и го извика. Той за момент не остави и успях да се измъкна от ръцете му. Когато отвори вратата на стаята си и ми каза да си отивам заплаши ме че другият път няма да ме спаси никой. Аз си тръгнах и от тогава се прибирам със сестра си и не излизам от вкъщи.

Моля ви кажете ми как да говоля с него в часовете ми испраща писма че се обица много но вече не може да се сдържа. Какво да направя от една страна искам да съм с него и ме е страх да не го загубя , а от друга не искам да направим нищо не редно.

Аз съм на 13 , той на 15 а сестра ми е на 18
Сестра ми ми каза да послушам сърцето и най вече чувствата към него. И аз реших да го направим но искам съветите и на други момичета. Сложете на края на съобщението си това
А

78.   Към номер 77 : Най - голямата грешка, която може да направиш е да си легнеш с някого за да не те остави! Той после като нищо може да те навие да го правите и станеш ли му поредната бройка да те зареже и ти да страдаш после! Ами ако иска да го правите без предпазни средства и Недай си Боже забременееш? Моя съвет е не го прави, зарежи го тоя сопол с извинение и си гледай уроците, сега си 7 клас и трябва да се стараеш повече за да влезнеш в добра гимназия! За момчета има време! По - натам ще срещнеш някой по - свестен! Щом те притиска и дава зор ми е ясно защо е с теб! Аз на твоите години си учех уроците и бях далеч от всякакви мисли за момчета ти тука мислиш секс да ми правиш! Та ти си още дете бе момиче какъв секс те гони! И сестра ти и тя ти дава грешни съвети да си била слушала сърцето си, трябва да слушаш първо разума си после да нe съжаляваш цял живот, че си си тръгнала много рано да правиш секс! ж. 23

79.   До номер 77
Недей да слушаш сърцето си, миличка :) Сърцето ти още нищо не знае. Първия ми път беше малко преди да навърша 15. Не бях готова. Не го исках. Приятелят ми беше с три години по-голям от мен. Мислех си, че го обичам, а той много добре ме манипулираше. Накрая реших да преспя с него и не мога да ти опиша в каква дупка попаднах. Беше ме срам от себе си. Имаше и други момичета, които вече водеха полов живот, но това не уби чувството ми за погнуса от самата себе си. Беше ужасно... И не само физическата болка, която изпитах беше ужасна. Седмици наред не можех да погледна родителите си в очите (те, разбира се, дори и не подозираха). Моята "любов" знаеше страховете ми някой да не разбере и дълго време с това ме изнудваше за секс. Мина цяла година преди да осъзная ясно ситуацията и да го зарежа. Също така минаха и дълги години преди да се отдам на друг. Девствеността на момичетата е нещо различно от тази на момчетата. Повярвай ми за никое момче не може да означава толкова много. Минаха почти 12 години от първия път, когато го направих и още ме е срам. Към момчето, с което бях изпитвам само и единствено погнуса. Гади ми се някой като ми спомене името му. Бях на 20, когато спах с друго момче. Тогава бях сигурна, че го искам. Вече знаех - не бях 14 годишно момиче, а вече бях жена и секса беше нещо нормално.
Вярвай на една изпатила жена. Няма точна възраст. Моментът е тогава, когато се чувстваш жена, когато си сигурна и вярваш на човека, който стои до теб.
Ти си едва на 13. Не знаеш какво е да си на 16, на 20 или т. н. Слушай по-големите. Ние сме минали по този път. Сега си мислиш, че всичко ти е ясно, но не е така. За съжаление, не малко жени имат лош опит.
Когато си готова и когато наистина го искаш - тогава е момента. Може да си на 17, може и да си на 25, но не прави глупости, които могат да те сринат психически. Не си го причинявай. Успех мило момиче! Дано поемеш по-верния път.

1-50 от 59