Споделена история от Тинейджърски

Когато чуя музика тялото ми започва само....
... ЖИВОТА МИ Е МУДЕН...
МЕЧТИТЕ, ФАНТАЗИИТЕ И ВЪОБРАЖЕНИЕТО МИ НЕ ПОЗНАВАТ ПРЕДЕЛ.
Ще опитам да излея сърцето и мечтите си без да прочитам всяко изречение след като го напиша... Ще се отпусна...

Карам си го кротко по шосето на изтъркания живот, всичко е монотонно и сиво... има само леки оттенъци на лилаво, НО не и розово.

Момиче съм с големи мечти, желания и потенциал, но днешно време всичко става със секс. Бленувам за бляскава вечер, дори за нещо съвсем безобидно като танцьорка, но една нормална танцьорка, коато да покаже че танца за нея е всичко, а не да танцува, защото иска да си изкара пари.

Когато чуя музика тялото ми започва само.... Усмивката ми се появява... Всички около мен ме спират с думите, че това е професия за леки момичета... Не искам да танцувам с голо дупе. Искам да зареждам хората със своята енергия...
Звучи объркано знам...

Искам да реша сама, да не ми се бъркат както е било винаги до сега. Искам да се веселя. Всичко е наред. Имам си приятел. Всичко е супер като се облегна на рамото му... но в моменто, в който си пусна някой филм или някоя любима песен усещам какво искам какво ми липсва.

Всеки си мечтае за бляскав живот, аз мечтая за нещо мъничко, искам да творя да дам нещо.

Сигурно и сега ще се пишат много коментари колко ми е безсмислена историята, но за мен това си е нещо, което ме касае и не бих се обидила на подобни обидни коментари.

Коментари

1.   Зависи за какви танци говориш .. кючеци или други ?

2.   РнБ нещо от сорта

3.   Разбирам за какви танци говориш и смятам, че трябва да помислиш сериозно преди да се отдадеш на мечтите си. Прецени сама потенциала си, ако можеш да развиеш ума си и да се реализираш по друг начин, моя съвет е да го направиш, защото танците са до време, а акъла ти е до гроб. Танците могат да ти бъдат хоби, да танцуваш докато можеш, а после винаги ще имаш вариант за спасение, защото след 30 едва ли ще изпращат същата енергия като на 20 ;)

Аз също като теб имам желанието да подарявам усмивки чрез изкуство, имам желание да завърша НАДВИС и да разботя в малък театър, но това е безперспективно, защото когато глада и безпаричието ме застигнат, ще ми се иска да върна времето назад и да съм завършила право например, на където се насочвам сега :)

Тоест човек трябва да помисли трезво над нещата и да избере най-правилното решение :)
А и друго да добавя и спирам, че стана много дълго :)

Много е трудно да си изградиш име и е почти непоправимо, ако то бъде опетнено.
Съвета ми е да не се поддаваш на първичния порив, защото тялото ни може да иска мн неща, но ние за това сме мислещи същества, за да го контролираме в името на нещо по-добро ;)
Надявам се да съм ти помогнала :)

4.   Ако комбинираш учене с танци да, но номер 3 е права. Мисли за бъдещето си

5.   Аз съм само на 12(днес ги навършвам) и не разбирам много от такива работи, но за6то не се запи6е6 в конкурс или не се яви6 на кастинг или пъкне запо4не6 да у4аства6 във танцов състав

6.   Какъв ти е проблема? танцувай,както казваш-всичко ти е наред,ти къде искаш да танцуваш,пред публика? а си искала нещо нормално...просто не те разбирам,а и ти май не се разбираш,ако не се лъжа...

7.   Темата е стара, а и това което ще напиша не е точно по нея, но пак става реч за музика де.

Хора, само аз ли не се кефя на Рияна и Бионсе. В смисъл да талантлива са безспорно, имат гласове. Обаче не ми харесва музиката, която правят. Като външност също не ми харесват. Има тяхни песни, които са изключение. Например на Бионсе песните, докато беше в Дестъни'с чайлд. А на Рияна ме кефят man down и cry.
От музикалните програми гледам the voice i city tv.
И незнам защо, ама хич не ме кефят тези новите изпълнители. Едните по-нови, другите не чак толкова. Всичките тези негра, ако мога така да кажа, където изглеждат еднакво 90% от музиката, която пускат пеят негра. Не, не съм расист. Кефя се на негри, ама нещо музиката им не ме кефи. Кефя се на по-старите изпълнители DMX, 2pac, ама тея сега де да знам.
А от белите не се кефя хич на Кати Пери, Джеси Джей, Никол Шерцингер, Лили Алън. Ужасно много ме кефи Гага. Не, защото другите и се кефят, а защото тя за мен е перфектният изпълнител. И другите, на които адски много се кефя са DEV и Cataracs-правят супер музика. Секси гласове и визия, особено Cataracs e уникално красива, поне според мен. Най обичам да си Слушам Daddy Yankee и Don Omar. И Еминем си ми е в сърцето.

8.   Номер 7,
Ти чуваш ли се какви ги говориш бе!? !? :хх
Много е яка Гага, да. - напрай си панделка от собствената си коса, купи си рокля с месо. Тая откачалка ли харесваш? ! :ХХ

Jeans and T-shirt Girl