Споделена история от Тинейджърски

Трудно ми е
Здравейте.
Искам да споделя моята история с вас.
От малка познавам момчето, с което съм заедно. Още от детската градина имахме симпатии един към друг. След известно време бях в 6 клас, а той в 7 и ми предложи.. Аз си умирах за него, той също. Приех. Заедно сме от почти шест години и се обичаме адски много.

Проблема е там, че моите родители не ми разрешават да бъда с него, защото аз съм туркиня, а той е циганин... но нито му личи, нито нещо друго.. като казвам '' циганин '' не впада към онези черни, мръсни и миризливи цигани.
Та.. родителите ми от преди 2 години гледат да ме разделят с него. Казвам им, че сме скъсали ( лъжа ги ). Но все някога правим издънки и всичко излиза на яве.
Майка ми като ме е тормозила, заради него аз не издържах и бягах у тях, но родителите ми идваха и ме взимаха обратно..
Сега съм на 16, а той е на 17.. Мисля, да изчакам да навърша 18 и да се събера с него...
Какво да направя, за да обясна на родителите си, че аз не мога без него и че няма да го оставя, няма да се откажа от него? ! Да продължа да ги лъжа по този начин и да изчакам още 2 години или да поговоря с тях?

Моля ви за съвет!!

Коментари

1.   Първо се опитай да говориш с тях, а ако опитът ти е неуспешен изчакай 2 години и виж какво ще стане... А и се съмнявам след като навършиш 18 години да те оставят да живееш, толкова лесно, при него.

2.   здравей,
познаваш ли неговите родители?
задължително трябва да разбереш и начинът им на мислене, живеене и т.н.!! абсолютно задължително е това.
Защото ако се ожените той може да с епромени коренно за много кратко време - разбирай да те кара да правиш неща които са "нормални" за "тях". При такива смесени връзки трябва да внимаваш много.
разбира се и той трябва да знае предварително за особеностите в твоя начин на живот (той сигурно зане за повечето - но все пак едва ли за всичко...)
щом се обичате - това, че сте от различен етнос, не би била пречка според мен.
Не казвай все още на родителите си - те явно с амалко по-консервативни.
Бъдете заедно и чак когато завършиш може да мислиш какво д аправиш!
успех

3.   Да познаваме се от доста време и знам какви хора са, допадат ми и искам да бъда част от тяхното семейство.. :)