Споделена история от Тинейджърски

Моля за помощ с прякора
Здравейте, имам малък проблем с прякора, знам си, че това което съм написал и вие ще прочетете по-долу и факта, че не само аз съм минал през него, просто искам съвет, да споделите мнението и опита си, ако някой ще пише коментар/и от типа омраза и злорадстване, сиреч "хейт" за по-модерните, моля ви недейте, благодаря ви предварително. Към модераторите не успях да преценя по-добре към коя категория да го причисля освен тинейджърски, ако сметнете, че мястото му е другаде и го преместите, няма да се обидя, грешката си е моя, благодаря ви и ако бъде публикувано.

Така, ами ако търпението ви е стигнало до тук можем да започнем с обясненията, лепнаха ми прякор който е намек за определени полови течности и лично за мен е много обиден и въпроса ми сега е мога ли, ако е възможно, да го променя този прякор или да го махна, дори и до някаква степен, какво да правя, защото хич не го понасям напълно честно си го казвам. Моля ви дайте ми съвет какво да правя или да не правя, защото аз не съм този тип човек, който наричат "отворен", "отракан", т. н.. Аз съм на 21 години, уча в университет и съм необвързан. На вид не съм нещо особено не съм клечка, но не съм и фитнес маниак, не съм чак толкова комуникативен, не пия, не пуша и гледам да се държа възпитано, не зависимо с кого, защото и аз очаквам същото. Вече не знам какво да правя, така че всякаква помощ, полезна, не "хейтване", ще ми е от полза и ще съм благодарен за нея.

Коментари

1.   Едва ли ти го казват с насмешка, ако са искали да те обидят, нямаше да ти измислят прякор. Как е той все пак?

2.   от автора към 1. може ли да не споделям какъв е той?

3.   Абе, Мазга, ти ли си, бе човек! :) Недей да се сърдиш на прякора, ние не искаме да те обидим, айде ;)

4.   Който ти го е измислил и всеки, който така се обръща към теб му казваш, че не ти е харесва и не ти е приятно да те наричат така. Само толкова им казваш.

5.   Явно си наистита много възпитан, но недей да се засягаш :) те това чакат, макар че и според мен не ти го казват с насмешка.

7.   от автора към 5.може ли да попитам дали си момче или момиче ,защото мисля ,че момичета които си харесам и поканя бягат от такива като мен.

8.   Стани по-отракан. Не приемай нищо прекалено сериозно.