Споделена история от Тинейджърски

Поредната глупава история за любов
Здравейте!
Това е поредната глупава история за любовта. Или по точна за една влюбена и глупава тинейджърка. Вярно е, много съм малка за да изпитвам чувства към някое момче, камоли да го обичам. Но бих могла да кажа, че наистина харесвах едно момче. И то в продължение на година. Той не ме харесваше, естествено аз не знаех как да подходя- все пак беше първата ми любов. И като начинаеща започнах да го така да се каже преследвам. Постоянно му пишех, дори сигурно поне 3 пъти за годината в която бях привлечена от него му се обяснявах в любов (дааа бях много наивна). Той естествено не отговори на чувствата ми, но очевидно не искаше да ме нарани, понеже много пъти му казвах просто да ми обясни че не ме харесва, но той не отговаряше. И най после след година мъки (не, не преувеличавам) ми каза, че просто не ме хареса. Да, бях съсипана, но след тези около 5-6 празни надежди които ми даде и след всичко това реших че така е най-добре. Реших се да го забравя, отне месец намерих си приятел и го забравих лесно. Наскоро обаче той започва да проявява някакъв интерес към мен- постоянно ми говори, опитва се да ме разсмее дори сяда до мен (в един клас сме за портокола всички в нашето училище са много интелигентни а специално той е най-умния в целият клас така че не е някой недорасъл идиот). Та като цяло дори приятелките ми го забелязаха, понеже поне преди беше гаден с момичетата, а с мен вече се държи мило. Например днес като вървяхме с приятелка и момчетата той дойде до мен и почна да ми разправя някакви неща за да ме разсмее. Или когато стои до мен много често ми разказва истории за него. И точно заради това просто си помислех, че ме харесва (или така ми се струва) при което аз също започнах да изпитвам някакви леки симпатии. И същност бях почети убедена, че ме харесва, докато не го видях как се смее с някакво друго момиче от клас и ми дойде на ум че може би просто иска да сме приятели? Той няма и никога не е имал просто приятелка момиче, но гадже е имал като по-малак. Не знам наистина не ги разбирам момчетата.. Някой съвет или да каже поне дали просто е мил или нещо повече? Мерси много :))

Коментари

1.   Остани си с твойто гадже, ако ходите още.. според мен може просто да те харесва като приятел, а после да стане нещо, но //...

2.   Здрасти за първи път давам съвет, но искам да ти споделя нещо. Запомни го, почти винаги е така. В случая ти си го харесвала много и после си решилада го забравиш. Но след този момент идва друг само, че за него. Той започва да те харесва и така. Почти винаги е така. На мен 2 пъти ми се е случвало, а и един мой приятел също ми беше разказал за това. Рано или късно всичко се връща, понякога е твърде късно, но понякога има надежда.... зависи. Не твърдя, че те харесва, но до голяма степен е възможно, защото винаги в живота се случва така.

3.   Авторка:
Благодаря Ви! Дори бях забравила за тази история хД Е, май се оказа че той не ме харесва. Номер едно- не, не съм все още с онова момче. Благодря за съветите хД. И все пак мисля, че той е първата ми любов и винаги ще остане в сърцето ми.. ( все пак минаха 2 години хД)

4.   Здравейте! Тази история е толкова близка до моята че чак се шашнах :Х. и аз преди година изживях абсолютно сащото. Само че моя беше пълен идиот и по малък от мене с 1 година (аз съм на без малко 16) дори и пиеше (има причина ама си е и магаре). Четири месеца му се обяснявах в любов а той не искаше да ме нарани... на края ми дойде ъкъла и напълно го игнорирах, е все пак беше болезнено и стана нещо такова че последните 6 месеца всякаш се бях отказала от чувства. А тоя почна да ми пише и даржи по сафсем различен начин. Аз си го обяснявам с това че на момчетата по бавно им узряват глявите. Сега ми е се тая за него. И да си призная сега има друг мъж в живота ми (на 21) от много скоро. идва веднаж удома, беше наистина валшебно като ме гушнеше. Иначе всеки ден си пишеме, само се притесняявам да не му досаждам. Той ме харесва от много отдавна. И заради голямата разлика в годините (6) да не си помислите че е некой... познавам го много добре и се чувствам страхотно с него. Единствено страшно ме тормози че рядко се виждаме!