Споделена история от Тинейджърски

Не мога да то забравя ... а живота ми е АД
Здравейте.. Аз съм момиче на 14 години.. Родителите ми са разведени. Живея при баща ми. Караме се със семейството ми постоянно... Живота ми е пълен АД!! Не се разбирахме с децата и затова 2-рият срок се преместих в друго уч-ще.. Там всичко е наред..

Има ено момче на 16 с което имахме връзка 1 месец.. Всичко беше прекрасно.. Той беше човекът който ме караше да забравям за всичките се проблеми и да се чувствам щастлива.. По всичко си личеше че той имаше чувства към мен но много хора не искаха да сме заедно.. Всичко беше прекрасно докато един ден някой не го излъга че съм се била натискала с друг.. Аз отрекох.. но тойй не мии вяррва..

Вече 2-ри месец не сме заедно.. Меслех че ще го забравя но не могаааа... Сега с него сме просто "приятели".. Сега по рядко си говорим в училище и не си пишим вече дори и във фб.. Докато не се обвързах с един приятел във фб само за да видя ТОЙ какво ще ми каже..
Обвързахме се с приятелят ми и след 10 мин той ми писа "кво става, как си, що си, (общи неща)"

След това аз му пратих хрон. дето сме си писали като бяхме гаджета и той ме попита дали ще искараме 1 година заено а аз му казах ако той не си промени чувствата.. той каза че няма как да стане..
Незнам защо му го пратих това...
Той го прочети и ми напика "демек"...
Аз нищо не му написах а просто се изключих..

Моля ви дайте ми съвет как да го забравя.. не искам да чувствам нищо към него.. Не искам да то мразя, не искам и да го обичам а просто да ми и безразличен..
Но как да го забравя ии да го изтрия от мислите си като той е НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО В ЖИВОТА МИ? !!
Дори се рязах заради него..
Обичам го и многооо ми липсва..
Да го забравя ли илии какво да направя за да си го върна отново?? :((
Моля дайте ми съвети а не критики! ;xx

Коментари

1.   Нещо не схванах. Хем го обичала, хем ИСКАЛА да го мрази, хем бил НАЙ-ХУБАВОТО НЕЩО В ЖИВОТА Й. Обясни ми логиката си и ще дам мнение.

Елейла

2.   Лигла.
Стегни се малко. Рязала се била. Нямам думи. На 14 години, от един месец си имала приятел и вече го обичала. Сигурно.
Има такива случаи, наистина, но ти звучиш толкова зле, че просто..
Ако те обичаше, авторке, щеше да ти повярва. Или поне да те изслуша.

3.   Като за начало.. защо живееш при баща ти, децата обикновено се дават на майката. Това има голямо значение мисля /?? /
А за момчето : Много двойки минават през трудности, но за да просъществува една връзка, трябва да има доверие. Потърси приятеля си (очевидно бившия) и го попитай какво го е провокирало да ти няма доверие. Щом си казала, че на никой не си се натискала, значи е така. Ако той не промени НЕ ЧУВСТВАТА, А ОТНОШЕНИЕТО СИ има шанс да просъществувате, обаче ако ще ти търси сметка за всяко нещо, не се и опитвай.

ОЩЕ НЕЩО: От това, което си написала виждам, че използваш друго момче, за да привлечеш вниманието на старото.. това не е добре нито за твоята съвест, нито за използваното момче.
Откритият разговор почти сигурно ще те отведе към целта!