Споделена история от Тинейджърски

Обичам го
Запознахме се преди около 5месеца, при първите ни няколко срещи аз не съзнавах че имам чувства към него, но един ден аз реших да му пратя покана във фб почнахме да си пишем... един ден бях сама в нас и се чудех какво да правя, той ми писа заговорихме се казах му че отивам да пуша и ако иска да дойде но естествено на базик... пита ме къде съм казах в нас дадох адреса си и той дойде пихме кафе говорихме си, точно това ме изкефи в него че не е като другите момчета, не дойде защото иска секс... седяхме лафихме си и нищо повече... каза ми да не казвам на никой защото ще ни базикат много, както и да е казах на най добрата ми фр а тя каза на нейния приятел който пък е най добър приятел на... както и да е почнаха да се шегуват с нас... след това почнахме да излизаме идваше зимаше ме от нас ходехме по кафета насам натам беше ми много яко, той се държеше страхотно не бях срещала такова момче. Пита ме дали изкам да ми дойде на гости на село и аз казах да. пита постоянно моята приятелка за мен как съм какво правя и така нататък. мисля че ме харесва но не съм сигурна, какво да направя за да го накарам да каже ако има нещо/ той е сръмежлив/ и аз също... но го искам с цялото си сърце... мисля че го спира само едно разликата в годините не е кой знае каква само 7години, аз съм на 15, а той е на 22...

Коментари

1.   Мило момиче, вярвам че си влюбена и той те привлича.
Това става изведнъж. Аз имам навика да се влюбвам от пръв поглед просто имам чувството, че познавам отдавна човека (въпреки, че го виждамм за първи път).
Страхотно чувство, летиш високо и мечтите ти стават безкрайни.
Но когато ее хлътнал човек ее наивен и глупав. Внимавай, имай едно на ум. Мъжете винаги са мили и се правят на принцове.
Не казвам, че не е възможно да е влюбен в теб, може просто да те харесва. Внимавай, не му се разкривай напълно бъди загадъчна за да си желана. Мъж като се увери, че една жена ее негова не си мърда пръста за нея. Подли същества!! :д
Много е вярна мисълта :
``Той първо беше боклук, после плачеше..
Тя първо плачеше, после стана кучка. ``
Мъжете са така, обвиняват жените, че са кучки а те всъщност си го просят.