Споделена история от Тинейджърски

Има ли чувства към нея?
Та, преди 7 месеца се запознах с момче, година по-голямо от мен. След няколко седмици доста се сближихме и тръгнахме. Така вече сме заедно половин година. Преди 1-2 седмици се скарахме жестоко, започнахме да се обиждаме, искахме да се разделим, той реши да си реже вените.. Пълен ужас. Сдобрихме се и си обещахме да не се караме никога повече, но ето на следващия ден всичко започна наново.. С всеки изминал ден се карахме все повече и повече.. Преди 3 дни той се започна с момиче, колкото него, станаха добри приятели излизаха да ритат заедно всичко беше ОК. Вчера вечерта след като си лЕгнах се е започнало нещо ужасно. Не знам дали знаете това сайтче, ask. fm но да имаше около 20-30 въпроса от нея към него и от него към нея... После се олжи на корицата неговата буква и ммда.. На следващия ден близка фр ми каза какво се е случило и реших да му кажа, че не ми е приятно. Попитах го дали я харесва и оттам се почна луд скандал как ще харесвам тая, ти добре ли си.. да сещате се.. След което реших да му звънна, за да се разберем какви са отношенията му с нея и започна да ми казва с какво право ти ревнуваш, не знаеш ли как аз се чувствам, когато те видя с друго момче се побърквам и все такива. Да наистина е доста е ревнив, но аз не правя нищо нередно. След това си говорихме доста време за тези неща и понеже въпросното момиче щеше да ходи в моето, а също и негово училище да играе там с другите момче аз го питах дали ще ходи и той каза - не не искам да я виждам и подобни и преди малко си говорихме и аз го попитах какво и прави и той ми отговори, че е в училището и след малко ще ритат (да сещате се и тя щеше да е там ) Просто наистина незнам какво да правя знам, че ме обича и мми го е доказвал милион пъти, всимки ми казват че са просто приятели, но незнам, попринцип не съм въобще ревнив човек и знам ли сега може би ревнувам. Та въпроса ми е според вас какви са чувствата му към нея и съответно към мен? и как да му кажа, че ревнувам и не искам да се занимава с това момиче?

Коментари

1.   Той точно това цели, да ревнуваш, така те привлича още повече.

2.   При мен е обратното, защото на приятелката ми не и пука за мен дали ще ме изгуби, или не а аз винаги и се молех да се съберем и тя НЕ ИСКА :(