Споделена история от Тинейджърски

Общителна или надута? Въпрос към момчетата
Всички казват, че мъжете обичат да преследват жената. При мен това е проблем, защото не съм надута, мога да си говоря с всеки за всякакви неща и явно някои хора си правят погрешни заключения :D Решила съм вече да съм по сдържана, няма да кисна в социалните мрежи 24/7 и като ми пишат момчета ще отговарям лаконично само на тези, които са ми симпатични и то със закъснение. Да видим дали като съм по-резервирана ще има ефект. Вие какво мислите? Наистина ли си падате по недостъпни момичета? Мерси предварително : )

Коментари

1.   всяко момче различно
аз не си падам по супер недостъпни
при теб по-скоро проблема е че си пишеш нон стоп със всеки доста момчета си мислят че ако си пишат по 4, 5 часа това значи нещо а има и такива които си мислят че просто като си момиче обичаш да спамиш нон стоп ако харесваш някое момче му загатни няма да те убие че си му написала че го харесваш ;)

2.   Давам ти пример. Аз и един приятел вървим по, улицата. Две момичета идват към нас. Едното кихна казах и наздраве, а тя си вирна носа все едно е хванала господа. Мошеже поне едно Мерси да каже.
Е тая ако я видя няма да я погледна повече. Тези дето се правят на недостъпни те отблъксват.
Бъди такава кавато си не играй роли, защото ние мъжете рано или късно ще разберем. Хубаво е да говориш, но не да не спираш да говориш накратко ето какви жени биха ме отбъснали.

Досадницата

1. Тези които са обсебени от мъжа до тях и му звънят по 10-15 пъти на ден. Искат да знаят всичко къде е какво прави и т. н липса на каквото и да е лично пространство!!!!

П. С Искам да дишам!!!

Материалистката

2. Надутата, която мисли че е унищаващо да излиза с обикновенните ти приятели вместо да си ходи из мола и да си купува дрехи за няколко хиляди. Постоянно да се хвали и да изтъква колко скъпи неща може да си взима

П. С Не е най-важно материалното.

Нимфоманката

3. Мисли само за секс как да ме изчука, приятелите ми и всичко което може за да се задоволи.

П. С Не искам да ми лепнат спин

Откачалката

4. При най-малката кавга следва мятане на предмети и заплахи че ще се самоубие ако я оставя.

П. С Не искам инфаркт преди 30 години, моля

Бих пробвал с Господарката да ме доминира сексуално в леглото и да ми поставя задачи. Честно казано си падам леко по BDSM нямам нищо против да целувам части от тялото и или да и свалям дрехите без ръце. Както и да ми сложи белезници и превръзка на очите да вкараме малко бял шоколад и да ме обязди на леглото, но такава жена в България няма така че си оставам с тези мечти пък кой знае някой ден може да ми излезе късмета.

:D

Умно, добро, чаровно и забавно момиче, което те цени и уважава и си имате пълно доверие без лъжи с всички карти свалени на масата лично това търсят повечето мъже, които не искат да бройкат, а да имат сериозна и качествена връзка като мен.

Боклуци има навсякъде както при мъжете така и при жените. Трябва просто да отсееш качественото от плявата.

3.   евала на номер 2

4.   Ако искаш да докажеш тезата си - супер начинание.
НО ако искаш да създаваш истински приятелства - създаваш излишни драми, които навярно ще прогонят стойностните хора, рано или късно.