Споделена история от Тинейджърски

Самотен съм, няма с кой да споделя две думички...
Здравейте, момче на 18 години съм, от Пазарджик! Умен съм и възпитан, но не съм от най-приказливите и съм много срамежлив. Имам само 3-4ма приятели с които общувам често, но не е лесно да нямаш половинка до себе си... Чувството е много гадно- самотен съм.

Омръзна ми да седя все в къщи до като мойте приятели излизат с своите ("половинки") гаджета. Иска ми се да имам повечко приятели и някое добро и възпитано момиче до мен, което да ме цени и уважава такъв какъвто съм, но за мое нещастие не мога да попадна на такова ;(((
Може би ако си намеря половинка ще спра да се чувствам така изоставен и самотен... Моля дайте някакви съвети! Много ще съм ви благодарен...

Коментари

1.   Ами търси я и ще я срещнеш все някога. Трима приятели са напълно достатъчни и синът ми има горе - долу толкова, за какво са ти повече? Истинските приятели обикновенно са малко, другите са просто познати.

2.   Ами... ако искаш да си пишем имейла ми е jonnie_walker@abv.bg. И аз съм като теб

3.   Аз съм момиче на 18 години. Имам много познати, но също като теб съм с 3ма-4ма истински приятели, защото не мисля, че бройката е от значение. Важното е качеството, а не количеството. ;)

Имала съм гаджета, но не мисля, че е кой знае какво. В момента искам да мисля само за у-ще и за приятелите си, другото не е от значение. Сега ти е интересно да си имаш гадже, но когато си имаш, и като видиш колко грижи ще ти създава, ще си промениш мнението. Успокой се! За веки влак си има пътници, както се казва, а и щом си интелигентно и възпитано момче - значи скоро ще срещнеш момичето и за теб! За сега момичетата на нашата възраст се интересуват от повърхностни неща, но може би трябва да мине време и 100% някоя ще оцени хубавите качества, които притежаваш (е, не те познавам, но предполагам). Айде поздрави. :)

4.   Pадваи се докато имаш приятели защото аз останах без такива заради една 2годишна връзка и сега сме разделени нямам приятели и много малко познати които само обещават да се видим но не го правят вярваи в себе си и ще намериш такова момиче което да те допулва и да сте едно цяло...!!!бъди търпелив и всичко ше се нареди в даден момент :))))

5.   Здравеи, от всичките тези коментари аз ще добавя само това бади спокоен,тарпелив,усмихнат и вазпитан!Не се затваряи в себе си намери си приятелче с което да излизаш,излизаите и се разнобразяваите все ще ти излезе касмета някаде без да очакваш това.Бади сигурен!Успех

6.   От автора: до номер 3
Благодаря много за коментара , наистина ми помогна, да осъзная че истинските приятели рядко се срещат и че доброто винаги става бавно... Дано скоро да си намеря някой с когото да си споделям мойте проблеми, хубави и лоши мигове! :)

7.   Ти си на 18 бе човек-за къде бързаш? Само да си тровиш животеца. И аз бях като теб срамежлив ама срамежлив-и сега се притеснявам ама гледам максимално да не ми личи. Но да ти кажа и идея си нямам как се сваля жена. Вече съм на 25 но май нещата си стават от самосебе си обикновено. Не ги преследвай и тн. Просто бъди себе си. Ако знаеш и аз какво недодялано и чепато дърво съм. :) Хайде пич и успех. Ааа, виж пиши му на номер 2, джони уокър...имейла му звучи съблазнително. :))) Поздрави!
Ралф

8.   Номер 3: Ех, радвам се, че съм помогнала, малко или много. Всъщност ако искаш да поговорим, да споделиш нещо и аз да ти дам съвет - дай си скайп на и-мейла ми: unique666@abv.bg и така... :)) Това е само по желание, не те задължавам! ;))

9.   Не си умен, защото не знаеш, че "докато" е една дума.

10.   Cтани студент :)

11.   Мисля че ти си много интилигентно момче и само едно добро и възпитано момиче може да оцени това. Трябжа да чакаш това момиче да я търсиш, защтото на днешно време много трудно се срещат такижа момичета,но ги има и мисля че рано или кусно ще я намериш,пожяржаи. ти си още млад.сигорна сум че едно интелигентно момиче ще оцени момче като теб.рядко се сращат добри момчета,пожечето на тжоята възраст са хулигани,бандити и др. Повяржай добротата ти и васпитанието ти няма да останат не възнаградени. Пожелавам ти успех ж търсенето!!!

13.   Здрасти.Аз също съм на 18,но не съм от Пазарджик.Знаеш ли да наистина е хубаво да имаш човек до себе си,но на колко от тях можеш да се довериш?Моят съвет е ..по-добре опознай малко повече хора,и нека част от тях са момичета и по тоз начин ще намериш ключа към щастието си

14.   По-добре е да имаш 3-4 истински приятели от колкото 1000 фалшиви и лицемери !!!