Споделена история от Тинейджърски

Искам помощ
Здравейте, искам да помоля всички които прочетат тази история да ми помогнат с добър съвет. Аз съм на 12 години. Отгледана съм без баща защото той е изостажил майка ми още когата тя е била бременна. Сега майка ми е тръганала да търси запознанства в интернет - да пуска обяви и да дава скайпа си, който криеше от мен докато 1 ден аз не го намерих. Там вчера аз попаднах на 1 потресаващо за мен съобщение. Там тя пишеше с 1 непознат тип, който й предлагаше секс и други мърсотии и тя приемаше; чудеше се как без аз да разбера да отиде при непознатия. Много е гадно. Моля Ви поставете се на мое място. Дайте ми съвет. Кажете ми какво да правя!!! (без обиди)

Коментари

1.   Здравей, предполагам, че майка ти е някъде около 35г жена която е прекалено млада за да е без приятел. Първо защо реши, че той е непознат? А и дори да е така, тя е достатъчно зряла за да поддържа такъв вид отношения. Не мога да отрека, че е гадно, но защо ти е трябвало да я следиш? Това че се е чудела как да се срещне с него без да разбереш е достатъчно за да ми стане ясно, че майка ти не е от типа "с всеки срещнат". Моят съвет е да не я следиш и ако имаш достатъчно смелост....просто поговори с нея.

2.   Остави я да пробва. Та тя досега е била само твоя, нека отсега нататък има някъкъв личен живот. Аз бях на 24 когато родителите ми се разведоха, накарах майчето да се среща и с мъже и сега тя е щастливо омъжена, а аз разбрах какво е да имаш всеотдаен баща. Така че може и да е за добро.

3.   Ами кофти е, но защо не седнеш и не поговориш с майка си за това? Кажи и какво си видяла и че на теб не ти харесва нейното държание. Тя може и да не те послуша, но поне ще сте на ясно. А аз предполагам че ти нямаш нищо против тя да има връзка с някой. Все пак е жена има нужда от нейн си живот.

4.   Мойте родите ли са разделени но аз и двамата ги обичам и оважавам, но майка ти има нужда от тези неща! Те са съвсем нормални и няма от какво да се притисняваш всеки човек на нейната възраст има нужда да прави секс колкото и да ти е неприятно. А и може от това да стане някоя добра връска и майкати да е щаслива и да намери половинката си в живота.

5.   Oт автора:маика ми е на 40години,аз знам че всички мъйе в скайпа й са непознати,тя не знае дори истинското им име и не е само 1 те са много мъже те й пи6ат съоб6тения и тя им се показва на камерата дори.Досега всяко лято има6е приятел(гадже).виждала съм ги. Аз и казах за това тя по4на да ме лъже ,като ми обяснава 4е пи6е "просто ей така" и таино си продължава.И да аз 6те се радвам тя да има приятел , оба4е да е някой горе - долу колкото нея на години - в скайпа има само 20-30 годи6ни.рядко се сра6тат на нейната възраст.но възрастта не е най-важното.по - важно е да я оби4а истински,тя да го доведе вкъщи(след като го опознае) да не я вика само за секс.този мъж е написал 4е си има приятелка и иска да си бъдат само приятели за секс.

Благодаря за коментарите но аз не бях ото4нила подробностите за което се извинявам.притеснявам се за нея тези мъже може и да са някои изроди или знае6 ли ги.тя дори не ги е виждала,както споменах тя не знае дори имената им.разберете ме.в трудно положение съм говоря с нея но тя не слу6а - казвам й всичко това.моля ви помогнете с някой съвет!!!Спе6но е !!!

6.   Е остави я жената, достатъчно е голяма и зряла, нормално е да иска да се среща с мъже.

7.   Oт автора : АБЕ аре стига с тия тъпи коментари!!! от рода на "оставия тя е голяма" и т.н.