Споделена история от Тинейджърски

Руската църква
Ако някой от читателите е ходил и е пускал желание в Руската църква за любов, помагало ли му и? Има ли някой, който да сподели за чудесата извършени от Владика Серафим?

Коментари

1.   Здравей, аз ходих миналата седмица. Пуснах писъмце и се помолих на гроба му. Вътре почувствах някакво страхопочитание към архиепископа. Надявам се да ми помогне, въпреки че има страшно много РАБОТА/ ХА-ХА/ / имаше доста хора/ ще чакам колко е нужно. Опитай, пусни си писмото и запали свещ. :) Вярвай, надявай се, че чудеса се случват, най-вече че чудо може да се случи и на теб.

Ще следя темата, защото за неговите чудеса съм чела от книгата за него, но ще се радвам да прочета и други интересни истории, пишете, моля.

2.   Извинявам се, но можете ли да обясните малко по-подробно за какво става въпрос?

3.   Ами казават и има много истории за чудесата, които прави Владика Серафим. Пишат се писма/молитви до него и казват, че всичко се сбъдва.

4.   По-зле стават нещата като пиша, повече няма да стъпя в руската църква. При всяко писане вкъщи стават скандали и странни неща. По-добре е да поднеса цветя на паметника на Левски! Странно как там няма толкова хора, а в тази потискаща крипта на Серафим минават хиляди хора.

5.   Това са пълни глупости! Моя колежка от университета преди всеки изпит ходеше да пуска листче с желание да си вземе изпита, в същото време обаче почти не сядаше да учи и съвсем логично я късаха. Така, че ако човек сам не положи усилия желанието му да се сбъдне, каквито и молитви да отправяш, каквито и листчета да оставяш, ами няма да стане. Да, вярно нещата с любовните желания са малко по-специфични, там или въпросният човек ще бъде привлечен от нас или не. Обаче, пак вместо да вярваш в чудеса можеш да положиш усиля да спечелиш любовта на този човек. Проучи какво хареса и какво не, не се дръж като лепка, но и не бъди твърде срамежлив/а, не се опитвай да се правиш на нещо, което не си само за да те харесат... и стискай палци да има химия. Ако въпросният човек не е привлечен, каквито и листчета да пуснеш, на който и светия да се помолиш, ами няма да стане!