Споделена история от Тинейджърски

Ех, любов, любов
Здравейте! Със сигурност моята история ще бъде поредната тийнеджърска драма, поредните хормони, които бушуват и със сигурност би ви било банално да четете, но аз не бих отказала малко съчувствие и защо пък не и съвети :)
Аз си имам една мечта. Тази моя мечта е да не бъда сама. Дотук добре.. не съм сама имам много приятели, които ме обичат, майка ми ме обича, сестра ми ме обича и мисля, че това ми е напълно достатъчно за да съм щастлива. Разбира се, идва момент, в който започва да ми липсва онази, другата, прекрасната мъжка любов.. тази, която ще кара пеперудите в стомаха ми да бушуват и колената ми да омекват при вида му.. толкова много ли искам? Да си имам едно момченце, което да ме гушка, да сме заедно непрекъснато, да се обичаме и да запълни тази празнина, която усещам от малка.
Момиче, 16г.

Коментари

1.   На 16 си, спокойно, ще намериш такова момче! :)

2.   Чувствам абсолютно същото! От месеци ме тормози.. и съм убедена, че е заради външния ми вид.. и аз искам да се почувствам обичана.. :)

3.   И аз си търся ТОЧНО ТАКОВА МОМИЧЕ .. Вземам те !! (може ли :( ? )

by J #

4.   Има време момичета, всичко с времето си! Споко!

5.   до номер 3- може, може... за съжаление няма как да се свържем
Моля админите по възможност да направят 1 изключение и да разменим скайп с номер 3? :(

/Модератор7 - Заради вашата безопасност не се публикува контактна информация. Има мъже дебнещи за младички момичета. "by J #" и да не е от тях, това не означава, че някой друг няма да види скайп-а ви и да пише и той.

6.   От номер 3# до Авторката

Много се зарадвах като ми каза "може , може" ^^ :D Накара ме да се усмихна , за което много ти благодаря. Отдавна не ми се беше случвало.

:D :D Искам да поздравя Авторката с тази песен : www.youtube.com/watch?v=0387BRmj73Q
Песента е много хубава и мисля , че е точно като за "този случай" :D . Изслушай песента .. разгледай. Мисля , че си умно момиче и ще разбереш "какво имам предвид" - колкото по на долу .. толкова по интересо става :)

by J# < Писал съм се с много псевдоними , просто сега използвам този (без причинa) :D

7.   Твоето момче те чака някъде, само трябва да го намериш, много скоро това ще стане принцесо.

9.   И аз съм във същата ситуация :).. Спокойно, някой ден и ние ще се усмихнем :)

Момче : 17