Споделена история от Тинейджърски

Защо го правят? :(
Здравейте, аз съм момиче на 13 години от гр. Пловдив. Всички ще си помислите, че съм от кифлите, който казват : 'ох, много съм дебела', а тежат 40 кила.
Така висока съм 1;55 и тежа 45 кила. Според мен това е нормално. Според вас? Краката ми не са дебели нито г*за ;д.. само малко корема (не много). За жалост в моят клас момчетата са ужасни. Наричат ме кюфте, свиня и т. н това наистина много ме убижда :( Казвам им да спрат, но никога не го провят. Моля ви, кажете ми дебела ли съм? Какво да направя за да спрат?

Благодаря ви! ^. ^

Коментари

1.   Олеееееееееее! Колко ме дразнят такива хора дето втълпяват комплекси на другите по такъв уникално гаден начин... Виж-нормалното тегло за момиче и равно на височината в сантиметри минус 110 следователно ти си в идеална форма... Моля те, не ги слушай тия... Имам една приятелка, която от такива обиди сега не смее една солета да изяде... Тежко е, но тея кифли просто искат да си повдигнат самочувсствието и да си разнообразят деня...

2.   Момиче изобщо не си дебела даже си точно нормална :)) А за мнмчетата опитай се да им кажеш, че не ти е приятно по някакъв начин.. например: сравн, че ако тях ги обиждат няма да им е приятно... Късмет! .... И не слушай чуждото мнение :*:*

3.   Женското мислене няма да го разбера ;d
Не им обръщай внимание добре си. След година-две ще се отървеш от тях...

4.   Според мен не си дебела, а ниска. Защото аз съм висока 1, 55 и съм на 10 години. Доколкото килограмите аз съм 38.

5.   Глупости! Точно в норма си си, вписваш се перфектно в стандарта (вадиш 110 от височината). Ако ще се почувстваш по-добре, спортувай, но никакви диети и никакви безкрайни проби за смъкване на килограмите. Не им се връзвай на приказките, просто се опитват да си покачат самочувствието на твой гръб. Така или иначе, скоро ще се разделите като клас. Ти сега си на 13, т. е. или си седми клас, или септември месец ще бъдеш 7 клас. Малко остана, стискай зъби и не им позволявай да ти влязат под кожата.

6.   Благодаря ви, 1. , 2. и 3. ^. ^.. ( авторката)

7.   Яж си нормално, хич не ги мисли, важното е ти как се чувстваш и дали се харесваш в тялото си :)
Да вметна: хората, които обиждат други на тема външност, са по някакъв начин комплексирани за своята... без изключение! Няма да се очудя, ако някоя слаба клечка те обижда, а в същото време самата тя се въздържа от храна от страх да не пълнее.
Не обръщай внимание, горе главата, а колкото до килограмите ти, няма от какво да се притесняваш, яж си с мярка от всичко, което обичаш :)

8.   Изведнъж спри да им обръщаш внимание, ако можеш и не говори с тях изобщо по никакъв повод докато не видят, че не им обръщаш внимание. Втория вариант е: кажи им, че си дебела или мн. дебела и да не ти пука.
Все пак простотията върви по хората :-)
И не си дебела, просто тези които те обиждат или искат нещо да ти кажат, но не знаят как или просто са супер простаците.
Успех, те нека си те обиждат, но да не ти пука :-)

9.   Аз тежа повече малко от тебе, нито се мисля за слаба, нито се мисля за дебела, просто приемам това каквато съм аз!

10.   5. - Благодаря ти, много :) Ами септември месец ще бъда 7 клас ;д
7. - Много си права. Благодаря :)
8. - Благодаря за съвета :)
9. - Точно така трябва :д

АВТОРКАТА ^. ^

11.   Перфектна си ^_^! Не ги слушай тези!