Споделена история от Тинейджърски

Как да стана силна жена по характер?
Приятелят ми иска от мен да съм с достоинство по самоуверена и тогава щял да ме иска наистина повече.

Искам да стана по самоуверена и със силен характер моля ви дайте ми някой съвет как да го постигна по принцип съм по затворена 89 набор и искам да стана по сериозна и самоуверена и с достойнство по скоро помогнете!

Коментари

1.   :) Започни от там да не променяш характера си заради някой си. Следващия може да не те харесва такава. Пак ли ще се променяш? Ако нещо не харесваш в характера си-промени го заради себе си в посоката в която би желала. Бъди по-уверена-това наистина помага. Аз го разбрах това доста след пубертета. Виж, ще карам направо-ако нямаш характер много мъже ще те харесват, защото квото искат това ще става. Но другата половина мъже (да ги наречем мазохисти) те харесват именно жени с характер и собствено мнение. :)))
Ралф

3.   Aбе я му кажи да се разкара, човек които не те харесва в началото и косури ти намира как ще е по-натакък, такава те е харесал такава да те търпи
не му давай да ти те командва
ЕМли

4.   Искаш да си с характер и самоуверена жена. Тогава му се опълчи кажи му че ще си такава каквато ти прецениш и ако той не те харесва или по-скоро ако нещо в теб не му оттърва да си заминава.

5.   Кажи му да си гледа работата.

6.   Силен човек става този, който отстоява позицията си. Ако ти си тръгнала да променяш характера си и начина на мислене заради тоя, значи, въпреки, че се опитваш да станеш силна и самоуверена, ти се превръщаш в точно обратното. Защото му позволяваш да ти казва каква да си. Ето ти начина да станеш силна- кажи му: "Майната ти, не ти ще решаваш каква да съм."

Поли

7.   Според мен когато станеш по самостоятелна, самоуверена и със самочувствие, огава няма да си с този човек. Стани такава мила, то ще ти е от полза, но не защото някой го иска от теб.

8.   Човек се променя с течение на времето когато те използват за нещо когата те предадат когато бъдеш наранена и още много такива неща човек иска не иска се ппроменя просто живота те променя затова не бързай дасе променяш.мен живота ме промени с нейните удари с паданията и ставанията за което съм му благодарна видях и хубавото и лошото в живота обаче никога не забравих че съм човек че имам сърце което трябва да обича и лошото и нелошото.

9.   Най-напред трябва да се научиш да казваш "Не". Това можеш да го приложиш веднага- кажи на приятеля си,че нямаш намерение да се променяш,за да му угаждаш. Човек,който има връзка ще хареса човека до себе си с всичките му недостатъци. А недостатъците в характера за един,може да са плюсове за друг- все пак,въпрос на характери. ;) Ти на него казваш ли му да промени това и това в него,защото така ще ти харесва повече. Няма перфектни хора. Ако му позволяваш да си играе с теб и да те тъпче няма да стигнете до никъде заедно. Пиши ако има някаква промяна....има нещо,което си премълчавам и смятам да го кажа по късно ;)
Сиво

10.   Бъди себе си!

12.   Направи го заради себе си. Да може ти самата да се чувстваш по добре. А не защото някой ти го е казал.