Споделена история от Тинейджърски

Любов ли е или глупост? Какво да правя?
Здравейте, на 17 съм и искам да ви разкажа моята история.
Има едно момче с което ходехме преди около 3 години. Аз го зарязах, защото прекалено много ме ревнуваше, а и тогава мислех по съвсем друг начин. После не си говорехме в продължение на месеци. После бяхме приятели и много дълго време се редуваше "не си говорим и не се виждаме - просто приятели". Той всъщност изобщо не е хубав, лъже постоянно и може да се държи просто отвратително. След време си намерих много готино момче и бяхме заедно около 2 седмици, когато въпросният "лъжец" за който говорех по рано ми се обади просто да се видим и аз се съгласих. Излязохме, знаеше, че имам гадже, но въпреки това ме целуна. Винаги имам такава страст в целувките му... ;х Докосва ме и ме целува като никой друг, но знаехме че това е тайна и се случва за последен път. Но не стана както го мислехме, видяхме се пак и пак и пак и реших да скъсам с приятеля се. В крайна сметка останах пак сама и пак не си говорехме. Скоро се засякохме в една дискотека и си тръгнахме заедно, както подобава за него - награбихме се и направо се разкъсахме от целувки, но нищо повече. Звънях му след това но не вдигаше и ме лъжеше. След това пак се видяхме в дискотеката и си тръгнахме заедно по същия начин. Говорихме си с часове и се натискахме. Винаги ми е било хубаво с него, стига да не става въпрос за сериозна връзка. Просто знае как да ме накара да го искам и до там. След тази случка си писахме излизахме говорихме и и беше сякаш сме заедно, но разбрах че ме лъже и го блокирах, изтрих му номера и пак се отминавахме и не си говорехме. Последният път с него пак беше след дискотека и отидохме в тях натискахме се часове ( никога не съм спала с него! ) и той ме попита дали искам да сме заедно и този път сериозно и такива щуротии, държеше се много добре но и двамата бяхме леко пияни. Когато му се обадих на другия ден каза че има работа и ще ми се обади по-късно но това не стана. Пак се отминаваме. Не го харесвам, знам какъв лъжец и колко е отвратителен, но ми харесва как се забавляваме за по една вечер. С никой друг не изпитвам тази страст и не ми е толкова приятно. Защо е така и какво да правя?

Коментари

1.   Според мен това момче няма чувства към теб и единствената му е цел е да му пуснеш рано или късно. Той вижда, че може да те има по всяко време, разбира, че щом ти каже "Хайде да се видим" ти на секундата тръгваш. Ако нямаш чувства към него просто спри да му разнообразяваш живота и не му позволявай да те ползва за забавление, а в същото време да те лъже и пренебрегва. Прави се повече на недостъпна, не му позволявай да те целува и разиграва. Ако те покани на среща, откажи! Ако има чувства ще прояви интерес към теб и ще поиска да бъде с теб, ако ли не значи ще си търси друга да му разнообразява живота. Ти просто си знай цената и не бъди играчка в нечии ръце.

2.   от авторката: Много ти благодаря! Мисля, че точно това ми трябваше да чуя :)

3.   Той няма да е добър приятел нито пък гадже!