Споделена история от Тинейджърски

Харесвам приятел на баща ми
Здравейте! Имам един проблем, аз съм на 16 г. и харесвам приятелят на баща ми. Той е на 27 (1987). Не знам какво да правя, а го харесвам, дори обичам. Как съм разбрала, че го обичам? Ами, сънувам го, плача всяка вечер за него. Искам го до мене, а не знам какво да правя, страх ме е, че ще ме отреже. Исках да говоря с негов познат, но и той се познава с татко ми. Може да обещае, че няма да казва на тате, но от къде да съм сигурна, че ще спази обещанието си. Какво да правя? (Моля ви, публикувайте го... не мога повече. ) Вчера по спомен мисля, че беше на необвързан, а сега нищо няма, единствено пол и години. Дайте ми съвети моля Ви, не публикувам тука в тоя сайт, до сега само един път, надявам се да го публикувате, МОЛЯ ВИ!

Коментари

1.   Не си губи времето с фантазии, говори с него, ясно и точно. Пример : Бате едикойси, влюбена съм в теб и искам да правим секс. Няма да те отреже, вярвай ми, а и да те отреже опитай пак. Ако не се получи ми се обади, аз няма да те върна, а и не познавам баща ти.

3.   Ако насаме му кажеш, че искаш секс с него, той няма да ти откаже. Истинския мъж няма да откаже секс никога, независимо, че се познава с баща ти.

4.   Кажи му, че го обичаш, ако и той те харесва ок. но ако е не, най много да правите секс, и после всеки по пътя си. Успех.

6.   Първо, не е ли на 26 ако е набор 87? (: Както и да е, това е привличане, което вярвай ми ще ти мине. И не се вкарвай в такива филми, защото ще вземе да разбере баща ти и много ще те е яд после.

7.   Защо не се опиташ да го опознаеш по-добре? Може би трябва да разбереш дали той има чувства към теб или ако няма се опитай да го спечелиш :) Ако наистина го обичаш толкова много, не се отказвай от него

8.   Ей! Какви са тези глупости бе, номер 3? "Истинския мъж няма да откаже секс никога, независимо, че се познава с баща ти. "<--- Това е просто върха на простотията. Точно истинският мъж има достатъчно съвест, за да каже не. Наречете ме с остарели разбирания или каквото там, но авторке, според мен по-добре точно с този мъж недей. Разликата не е някаква много фатална, но ако правиш секс с него и баща ти разбере, би се почувствал предаден (а и най-вероятно твоят хубавец ще изяде някой шамар).

Опичай си акъла, това е.

---Джеси---

9.   Няма да се отказвам, но просто не знам.. татко ми така се държи пред тях с мене... Просто искам да съм с него, проблема е, че за секса .... много съм набожна

10.   Много ще съжаляваш, ако се отдадеш на този мъж, повярвай ми, знам за какво става въпрос. Не се занимавай с глупости, нямаш опит и ще объкаш живота на много хора. Нищо не остава скрито- покрито. Най- вероятно е той да те възприема единствено като детето на неговият приятел, а дори да има някакви чувства към теб ще те отсвири. Хвани си гадже на твоята възраст и не се занимавай с приятелите на баща ти.

11.   Може ли да ти разкажа една история- първата ми истинска любов беше приятел на баща ми! Бях полудяла по него.... просто полудяла прекарвах доста време с него държах се отпуснато- прегръщах го и т. н. , но.... беше ми ясно че няма как да стане нищо! . No 1, 3, 4 съжалявам но това със секса е невъзможно да стане....
До автора: при мен беше 1г., в която на всеки 2 мин. ме свиваше корема при мисълта за него! .... Споко ще мине! :)

12.   Не знам... какво да кажа, все още си мисля за него.

13.   Изчакай поне 2 години, докато станеш на 18 и ако още го обичаш, направи първата стъпка. Може да не му казваш, че го обичаш, а да го поканиш да излезете някъде или пък у вас. Също така може да му отидеш на гости и така. Имай предвид обаче, че разликата ви е голяма(11 години), най-вероятно нищо няма да се получи, а дори и да се получи, ще бъде краткотрайна връзка.

14.   До номер 13: Не мислиш ли, че авторката отдавна е навършила пълнолетие, както и че най-вероятно също отдавна е забравила за тази си нейна "любов"?