Споделена история от Тинейджърски

Oт мисълта за липсата на средства се чувствам още по-зле...
Здравейте момче на 18г. съм. Имам красиво лице, но съм много притеснителен, със ниско самучувствие. Когато покраймен мине, момиче започвам дасе потя, притеснявам се. Искам да, променя своя външен вид, но нямам пари за това. А от мисълта за липсата на средства ,се чувствам още по-зле. Отчаен съм. Моля за съвет.

Предварително ви благодаря.

Коментари

1.   Е, ти к`во искаш пластична операция ли да си правиш? Нали твърдиш, че си красив...избий си тея комплекси и не му мисли толкова!!! Успех :)

2.   Не е толкова трудно мъж да промени видът си. Жената харчи повече средства за това. Не се отчайвай:)
Какво толкова искаш да промениш, че е толкова скъпо?

3.   Факта, че мислиш толкова много за външния си вид ме притеснява малко. Все пак за един мъж е важно да бъде мъж. Естествено, че трябва да се подържаш и да изглеждаш добре, нооо...пластични операции. хаха незнам. :) В най-дорбия смисъл на думата нещо ти има, но незнам какво. На 18 си, спортувай, намери си начин да печелиш някой лев, учи и бъди себе си. Има много законни начини да печелиш добре стига да си използваш акъла. Наистина знам какво говоря. Поздрави и стига си хленчил за външния си вид да не си размажеш грима :)))
Ралф

4.   Брат, научи се да пишеш грамотно!
Може и да успееш да зарибиш някоя по скайпа и да излезете. Мисля, че ще ти е по-спокойно...
Ж,18