Споделена история от Тинейджърски

От какво се нуждая ...
Здравейте! Незнам дали нещо ще се промени или ще получа съвет, но реших да пиша просто защото искам да си излея душата някъде..

Аз съм обикновено 17 годишно момче. Имам страхотно семейство, страхотни приятели, училището ми върви, занимавам се с музика, не обичам да съм в пререкание със някого, разбирам се с почти всеки, но животът ми не е изпълнен.. Има още една мъничка, но много важна част от този пъзел, който ние наричаме живот. Може би, ще си кажете "Каква ли е тази част? ", "Какво ли му трябва на това момче? ".. Любов.. Ето от това се нуждая. Не става дума просто да съм с момиче заради репутацията му или заради това, че е красива и си има много свалячи.. Аз не искам такава любов.. Моите представи за любовта са съвсем различни. Искам да заспивам и да се събуждам с мисълта за моето момиче, искам винаги да е до мен.. да се смеем заедно, да плачем заедно, да правим всичко заедно, да бъдем освен това и най-добри приятели, да си помагаме, да си вярваме, да се подкрепяме, да се борим задно.. Да бъдем едно! .. Не става дума за.. "просто гадже".. Не е там проблема.. Ако искам веднага мога да се обвържа.. Но аз искам нещо споделено, истинско.. Да я има великата тръпка когато видя момичето ми, да прекаравам всяка една секунда до нея.. Това е липсващата част от пъзела.. А дали ще я намеря? .. Никой незнае.. Може днес, може утре.. Може след месеци, години.. Може пък и никога да не я намеря.. Но намеря ли я.. Най-накрая ще мога да кажа "Най-накрая постигнах това което възможно на този етап... Най-накрая мога да кажа, че животът ми е изпълнен. "

Благодаря за отделеното внимание и съжалявам за правописните грешки!

Едно обикновено момче на 17!

Коментари

1.   Успех братле

3.   И аз съм на същото положение, но съм момиче.

4.   Спокойно, животът е пред теб, ще намериш желаната от теб любов, повярвай ми, има време за всичко. Пожелавам ти скоро да ти се случи. от: Купидон.

5.   Поздравявам те! Малко са момчетата, които търсят "истинската любов". Ако ти продължаваш да търсиш половинката си, сигурна съм, че ще я намериш. Успех :)

6.   Успех братле! За мен се отнася същото само дето съм на 16...

7.   Приятел, ние, завалиите сме на изчеьване...
XII

8.   Автора : В моя град, такова момиче няма.. Просто няма.. Положението просто е плачевно.. Вчерашни деца ходят с по 30 годишни мъже. Всички са толкова изкуствени.. Материалисти, непукисти.. Ходят с момчетата заради колата, мускулите.. Бият ги, обиждат ги.. Хич не им дреме.. Важното е че гаджето е паралия и има големи мускули..

9.   Не губи вяра. Успех и вярвам, че е някъде там и те чака.

10.   Преди 10 г. аз бях на твоята възраст, с абсолютно същите желания и мечти като теб. Много пъти съм се отчайвал. Обаче 2 г. по-късно срещнах онова момиче, за което говориш, точно в момента, в който най-малко съм очаквал, все едно Бог е решил да ни събере. За тези 8 г. след като я срещнах, като през това време сме преживели много неща заедно (и хубави, и лоши), трудности, поднесени от живота, неописуеми радости (сватбата, раждането на дъщеря ни, онези моменти, в които си мислиш "Боже, искам да остарея с нея, искам да съм с нея и на онзи свят"), всеки ден си казвам "Най-накрая постигнах това, което е възможно на този етап... Най-накрая мога да кажа, че животът ми е изпълнен. " :P

Като човек, постигнал това мога да кажа, че ако го желаеш много силно, ако вярваш в това безрезервно, ако си мечтаеш всяка вечер преди заспиване и си го предствяш, че всичко е станало и то точно така, както го искаш, съм 101% сигурен, че ще я срещнеш.

Дори няма да ти пожелавам успех, защото съм убеден, че ще я срещнеш. :)

11.   Oooo ^^ ела при мен аз искам същото ! ^^

12.   От Автрора : Ех, номер 11, ако знаех нещо за теб щях да дойда :Д..

13.   Сякаш някой изразява моите мисли и чувства... Аз съм момиче на 15 години/да, знам че още ми е рано итн. /Всичко ми върви, имам си добри приятели, уча в добро училище, имам доста хобита които много си ги обичам но... Първите ми едно-две влюбвания завършиха много гадно/за мен/ И понякога се чувствам толкова самотна, че направо ме боли. А поначало си падам оптимистично настроен човек... И аз търся нещо различно от "някакво си там гадже с което да се натискам и да се фукам". Търся човек, който ме разбира, с който споделяме щастие и тревоги, който да ме цени такава каквато съм... И който да ме обича. До автора-виж колко хора като теб има във този форум, все някъде и в твоя град може да се намери момиче за теб. Просто този тип хора са по-скрити, затворени, срамежливи и затова правят впечатлението на изчезващ вид.

14.   Съчувствам ти... Знам какво е да виждаш хората около себе си и просто ей така, отвътре, нещо да не ти дава да се влюбиш... Трудно е да намериш някой като себе си, с който да плачеш, да се смееш, да заспиваш и да се събужваш щастлив в мисли за Него... но... сигурна съм, че ще успееш... Късмет! Пожелай ми и ти на мен! :D :)