Споделена история от Тинейджърски

Дали ми изневерява?
Много четох по този въпрос обаче не намерих нужната информация. Така давам направо аз съм на 16 както и приятелката ми заедно сме от 5 месеца и всичко си върви нормално обаче тя има доста кандидати за жалост.... не е от най-хубавите на пак както и да е така когато и правят комплимент например не пред мен но тя ми е разказвала не ги реже казва мерси и им си усмихва така им дава надежди и въпреки да знаят че е обвързана и предлагат. Естествено тя реже някои от тях обаче не знам за повечето истории понеже повечето кандидати са от селото и и не мага да разбирам по никакъв начин. Казваше, че едно момче имало хубави очи преди и е пишел целувки обаче само толкова когато и исках да видя чата тя ми се скара, че не и вярвам изтри го за да не видя когато идвам в тях. Виждал съм есемеси от него като кога ще си дойдеш на село и такива работи не ми дава понякой път телефона си обаче ако съм настоятелен го показва и намирам дребни неща тя не е от тези които се забива обаче от тези неща ме е страх моля да си изказват и момичета като защо изневерявате и какво ви кара помогнете и кажете как да постъпя. Също преди 1 седмица забелязах негова снимка в двора на къщата и и пишеше на снимката целувка във фейсбук. Тя обясни, че с негов приятел са се отбили да се скрият от дъжда и целувката е просто така.

Коментари

1.   Здравей!

Честно казано имах доброто намерение да ти дам съвет, но правописът и особено пунктуацията до такава степен са под всякаква критика, че дори не успях да разбера всичко и в един момент просто се отказах да чета, защото наистина са необходими неимоверни усилия. Призовавам всички пишещи тук, ако нямат уважение към езика си, то поне да имат такова към читателите на сайта, след като искат съвет. По този начин наистина и на мен ми е трудно да помогна, дори и да мога и да искам да го направя.

Благодаря предварително за разбирането.

Поздрави

2.   Няма дим без огън...

4.   Не.. едва ли.. аз съм момиче и при мен е така.. просто обичам да дразня гаджето си с обожатели :) и на мен ми пращат целувки, дори понякога и аз пращам, но това е просто ей така.. не бива той да си мисли, че каквото и да прави ще съм само негова.. то може и така да е, но момичетата така се опитваме да ви държим на нокти, да ревнувате, за да не ви изгубим! :) M

5.   Здравей :)) Нормално е да се притесняваш и да ревнуваш приятелката си, особено ако е красива и има нещо завладяващо в нея, като например очите. Има момичета който омайват с поглед и ако мислиш приятелката си за такава, определено трябва да си я пазиш, което не означава да я преследваш и да искаш да четеш всичко което тя си пише и прави. Дай на момичето малко свобода и така ще си проличи. Остави я да общува с момчета от другия пол но бъди наоколо и наблюдавай отношението спрямо другите и спрямо теб. Не се коси от една целувка... всички знаят че тя твоя и това само ги дразни ;) затова пич, радвай се на това което имаш и си пей песничката на живота ;р И аз съм момче и аз имам приятелка и приятелката ми е дяволски красива и много се страхувам да не я изгубя, защото тя осмисля живота ми, но брат трябва да им имаме доверие, щом са ни избрали значи има за какво. :)) Айде и умната :D Ии едно малко съветче : Винаги бъди нейната опора и не позволявай когато е тъжна да плаче на рамото на друг, което значи да не я правиш тъжна. Пази си я и не прави моите стари грешки, защото съм от дълго време в този бранш ;)