Споделена история от Тинейджърски

Kак да му вкарам малко напрежение?
Здравейте! Моята история е следната:
Харесвам едно момче и ходим вече десетина дни.. Всичко започна супер, беше ни много хубаво и още ни е хубаво. Почти всяка вечер излизаме, говорим си, смеем се, забавно ни е.. Абе всичко е ОК. Обаче тази вечер бях у тях на гости.. И му прочетох хронологията в Скайпа с едно момиче, което преди време харесваше.. Беше я канил на кафе и то само преди два дни.. Не издържах и му казах какво съм прочела.. Той почна да се смее.. Явно не знаеше какво да каже.. После почна да ми се оправдава... След това ми писа картичка, че съжалявал и че много ме обичкал.. А после успя да извърти нещата така, че аз да изляза виновна за цялата работа.. Аз съм се била излизала с други момчета, сваляла съм ги и не знам си още какво..

Абсолютни глупости.. Истината е, че съм му супер вярна.. Аз съм си такъв човек.. Никога не бих му изневерила.. Ако реша да правя разни неща с друг, първо ще скъсам с него.. Той знае това, казал на един приятел, че съм била много точна и така нататък.. Знае, че от него искам само да ми е верен.. Обаче мисля, че не може да ме оцени подобаващо.. Не знам защо.. Може би причината е именно в това, че знае, че съм му вярна и е спокоен..

Та въпроса ми е как да му вкарам малко напрежение.. Да го накарам да ме оцени и да види, че ще му липсвам, ако го оставя.. Дали пък да не го оставя наистина? Но малко ме е страх, защото и на мен ще ми липсва.. А ако го оставя и направя грешка.. Дали ще ме потърси?

Коментари

1.   Щом ходите от няма и две седмици, а той вече кани некви други на кафе, значи не е добре работата.
"Вълкът козината си мени, но нрава НЕ." Временно ще сте щастливи, но явно той е склонен към изневери. Щом за теб е важно, приятелят ти да е верен, значи този не е точния.
Е, ти си решаваш, аз само си казвам мнението.
Ж18

2.   Според мен не е редно да продължаваш с него...Щом му простиш веднъжнещо, което е направил, той няма да се поколебае да ти изневери или да повтори вече стореното, защото ще знае че отново ще забравиш. Подкрепям и номер 1, че щом е започнал от първия ден да кани други на кафе... значи за напред ще прави и по-сериозни неща.

3.   Аз също подкрепям номер 1 и 2. Той не е точния. Аз направих голямата грешка да простя на моя бивш приятел не една а 2 изневетри и още куп лъжи и защо? Защото бях толкова заслепена от любовта ми към него и не вярвах на нещата които чувах всеки ден от приятели на които имам голямо доверие. Както вече казаха щом си е позволил да кани други момичета на кафе толкова скоро нещата не вървят на добре. Просто ... ще си играе с тебе защото ще мисли че понеже го обичаш си му в кърпа вързана. Друго може но изневяра НИКОГА не прощавай. Казвам ти го от личен опит. =)

4.   Имах подобно преживяване като твоето. Значи ходих с едно момче лятната ваканция. Всичко вървеше добре, до един прекрасен момент, когато той в мое отсъствие се задявал с бившата си. Още щом разбрах какви ги е надробил, а аз разбрах още същата вечер, му изпратих смс, че късаме. Аз съм такъв човек, че много ми трябва да ме впечатлиш, ама много малко да ти бия дуспата без огризения. Мисълта ми е, че си още млада живота е пред теб и ще си намериш някой, който да те уважава повече! Бий му шута на мига, ако мислиш, че те мами. Никой няма право да ти накърнява достойнството! Бъди горда и неумолима, това им стъпква егото! Погледи мен – знаеш ли колко виновно ме гледа и как ме обикаля, но както казват птичето кацва само веднъж на рамото. Като види, че не ти пука, направо ще се побърка, ще те пожелае отново и ще съжали, че те е изпуснал. Но ако те е мамил, значи просто не те заслужава и самият той не си заслужава!

5.   Не му пиши по скайпа , говори по телефона с някой пред него и се смеи пражи се че ти е приятно да говориш (така по - честичко),шушъкай си с приятелки за нещо пред него,когато те покани да излезете му кажи че си заета и т.н. ,но в същото време понякога говори с него , флиртувай за да не те зареже така ще има ефект. Пробвай!!!

6.   Чисто и просто го скъсай