Споделена история от Тинейджърски

Дали ме обича?
Здравейте всичко започна миналата година февруари месец започнах да си пиша с едно момче от чата, ама той нямаше интенет тогава и затова влизаше в чата когато може.

Започна да ми се обажда доста често и да ми праща смс-и за празниците и един ден той реши да се видим и на другия ден ми се обажда и казва, че съжалява и трябвало да посреща братовчедка си на гарата и нямало как да се видим и аз му казах, че няма проблем, но си мислех друго- въобще не вярвах, че това е истина. Продължихме да си пишем, но аз си имах едно на ум. Мина доста време и му прекараха нет и пoчнахме да си пишем по често. Разбрах, че почвам да се влюбвам в това момче, но незнаех дали е такъв за какъвто се представя. Много мило се държи с мен, но се чудя дали не е някой сваляч, който се държи със всички така. Напоследък започна да ми говори много мили неща (мило;скъпа и т.н). Един ден ми пише, че ме обича и аз му викам, че любовта не се казва, а се доказва и той ми вика ок.

До сега не ми е писал, че ме обича. Преди това му бях казала да се видим, ама той ми вика знаеш много добре, че не можем да се видим- ти си на даскало и аз също и аз му казах добре де, през ваканцията неможе ли и той вика добре. Мина ваканцията, а той нищо не казва да се виждаме, продължихме да си пишем. Като го попитам дали си е хванал гадже и той казва, че не е .Пратих му смс за именния ден и той ми писа, че много се зарадвал, че съм му пратила смс-а след това ми обяснява нещо и ми пише миличко.

Моля ви, кажете какво да правя като го харесвам как да го спечеля като сме от различни градове, незнам той дали ме харесва, как да разбера дали въобще ме харесва? Имам ли някакви шансове с него? Дали си няма друга? Дали не се залъгвам? Как да го забравя като го харесвам много?

Коментари

1.   Виш душа...той ако искаше толкова според мен трябваше вече да е дошъл. Аз си имам приятелка от 9 месеца от друг град и се запознахме пак от нета. Щом има такива усложнения не вярвам да се видите. Е виш понякога наистина се случва така, че човекът неможе. Опитай се да си поговориш с него няколко пъти поне. Ако не даде резултат...значи е от онези типиве, които няма какво да правят вечер и се забавляват :)

2.   Според мен това момче не е такова за каквото ти се представя! Щом избягва визуален конктакт определено не е искрен и крие нещо!На твое място бих му обяснила чувствата си и бих поискала за последен път среща,ако ми откаже...продалжавам живота си без него,ако наистина те обича и не крие нищо би ти писал в продалжение на месец,дори да не му отговаряш!

3.   А ти сигурна ли си, че той въобще е този, за когото се представя! Ако съм на твое място ще настоявам да се срещнем и ако той отказва, значи определено не е това или този, за когото се представя, така че по добре да прекратиш отношенията с него, ако не иска да се видите!
Успех!!!

4.   Бих искала да попитам ти виждала ли си го поне на снимки и той теб ?

5.   На дълго и на широко мога да пиша колко безпочвено може да е това общуване само в чата и че всеки може да се представи за какъвто си пожелае, но не това ми е целта. Ето съвет от момче което малко или много ползва чата. :) Ако искаш да разбереш какво е това момче в действителност, аз се сещам за два варианта:
1) Не му пиши и звани известно време. Той естествено веднага ще пита, какво става, но ти му кажи, че имаш някаква работа, че ще учиш или че ще посрещаш брадовчетка си (последното не е за препоръчване) :) Ако продължи постоянно да те търси, може и да има някакви чувства, ако загуби твърде бързо интерес, значи всичко си е било само думи и флирт в чата.
2) Но най-сигурния начин си остава реалната среща с него и ако се абстрахираш от всичко писано в чата, ще можеш трезво да го прецениш, какъв човек е.
Но и ако двамата спадате във възрастова група под 15 год. и сте от различни градове, то ще ви е малко трудно да се виждате и щях да напиша само ''О, БОЖЕ НА КЪДЕ ОТИВА ДНЕШНАТА МЛАДЕЖ, НЯКОИ ДА ОБЯСНИ НА ТОВА МОМИЧЕ, ЧЕ ТОВА НЕ Е ЛЮБОВ!!!'', но все пак този сайт не е за да се критикуваме а да си помагаме.
УСПЕХ!!! ;)

6.   Дано ви дам добър съвет ако обичате някой по-добре му го кажете а не овъртай те.... И да ви се измее в лицето ти му кажи че си била длъжна да му кажеш и се обърни и тръгни...
Дано ви помогне!!!

7.   Според мен трябва да се опиташ да го забравиш
Това момче определено крие нещо от теб незнам дали си го виждала на снимка но ако е така може да се замислиш както другите са писали дали не се представя за друг .. според мен това е една от причините да не иска да се видите .. но пък според мен едно момче не трябва да се харесва само заради външния вид а заради характера му .. така че дори и да се срещнете и той не е този който е на снимката ако ти го обичаш и не си харесвала само външността му може би с времето някак ще му простиш .. опитай се да говориш с него на дълго и на широко защото няма друго решение . Успех !!!

9.   Xм напомня ми на моята връзка аз също ходя с едно такова момче от 4 месеца вече но постоянно се съмнявам и му нямам пълно доверие бих те посъветвала да си фанеш някои от твоята местност а ония да го забравиш защото много ш страдаш но поне можете да си останете приятели което е пак нещо аз препоръчвам да не си усложняваш живота с такива момчета ;)

10.   Aз много добре те разбирам и аз като теб съм в същото положение от 4 месеца, но при мен е малко по различно защото с него просто неможем да не се скараме и после се сдобрява ме и това е винаги. незнам дали някои съвет ще ти помогне от тези но аз мога да ти кажа само едно ако искаш да се увериш кои е тои и дали е този за които се представя по добре отиди ти в неговия град след като тои неиска виж тогава ако тои каже че нетрябва да ходиш значи определено крие нещо от теб. а ако наистина те обича като се видите ще си изясните всичко. но това е мое мнение ти направи какво ти казва сърцето ;) и успех дано тои наистина те обича и си останете заедно

11.   Помогнете ! Много сам влюбена в едно момче. Той е невероятен , добар , забавен , с него се чувствам добре . Но немога да разбера дали и той ме харесва.. питала съм го какво прави като си харесва някое момиче казва ли й ? Тои ми каза 4е не , за6тото те сами си му казват е не показва , че я харесва :С . Какво да напраявя за да разбера да ли ме харесва ? Да го питам ли нещо ? Помогнете !

13.   Според мен тои не е за теб.

14.   7. Според мен трябва да се опиташ да го забравиш
Това момче определено крие нещо от теб незнам дали си го виждала на снимка но ако е така може да се замислиш както другите са писали дали не се представя за друг .. според мен това е една от причините да не иска да се видите .. но пък според мен едно момче не трябва да се харесва само заради външния вид а заради характера му .. така че дори и да се срещнете и той не е този който е на снимката ако ти го обичаш и не си харесвала само външността му може би с времето някак ще му простиш .. опитай се да говориш с него на дълго и на широко защото няма друго решение . Успех !!!

15.   Aбе той изобщо не му пуказа теб само се прави!!!!!!!!!!

17.   Hе се занимавай с такива.

19.   по- добре остави нещата на съдбата!!!!!!!!!!!!

23.   He знам какво да ти кажа аз сащо сам била така разколебана дали ме иска някое момче или не .... при мен помогна това ... оставих го да си трагне и той се варна слет 17 дена така разбрах че ме обича ... в твоя случай моя савет е не настоявай той ако иска ще те потарси това е моя савт

24.   аз си имам приятел от януари но мисля че той не ме обича как да разбера дали той е влубен в мен моля ви кайе те ми