Споделена история от Тинейджърски

Защо момичетата харесват такива момчета?
Здравейте, аз съм едно нормално момче на 17 години, не пуша, не се друсам определено, но като всеки нормален тийнейджър и аз се събирам с приятели да се напием и като всеки нормален тийнеджър да вметна, че съм имал приятелка и разни охажорки, така че да знаете, че не от това е подбудено създаването на тази история. До тук с увода.

Така, просто ми прави впечатление, че момичетата повече се хвърлят на т. нар. "модерни" момчета, които пушат трева не всеки купон, големите пиячи са, не влизат в часовете, двойкари са и като цяло пълни тъпанари, но нали това ги прави модерни.. ЗАЩО?

Коментари

1.   Замислял ли си се какви момичета си падат по тези деградирали момченца?
Лично аз НЕ ги харесвам и бягам от подобни екземпляри като дявол от тамян.

2.   Номер едно е права. Замисли се какви момичета си падат по такива! Ти сам си каза, че си нормален и аз да те питам ти защо се заглеждаш само по такива. Какво, за теб не съществуват ли и другите, нормалните момичета, които съм сигурна, че не си падат по, , модерните, , .
Ще видиш скоро на тези дето си падат по такива ще им дойде акъла и ще разбират.
Споко, не се тревожи за такива глупости и най-важното : Не се променяй и бъди себе си.

Miss KapriZz

3.   Браво на номер 1. Иначе според мен момичетата/аз също съм момиче/ подсъзнателно търсят някого, който да ги защитава, да е силен/по характер, не просто мускули и тн/, смел и тн. -да го чувстват като опора и подкрепа. Този тип "модерни" момчета създават впечатление на непукисти бунтари, което от някои объркани момичета се възприема като сила... Разбира се, другия вариант е, че самите момичета са женския вариант на този тип момчета-кифли, и затова си търсят сродни души като тях. Третото обяснение, което мога да ис дам е, че самите те са с ниско самочувствие и търсят вниманието на хора с високо/но непокрито/самочувствие за да се хвалят с тях... Иначе имай предвид, че това НЕ СА всички момичета, както и всички момчета не са от "модерните"...
П. п:Ухажор, не Охажор

4.   Аз съм момиче и харесвам едно момче. Той не е от най-умните, силен е и е много красив и готин. Направо съм си глътнaлa езика по него. А за теб - Браво, че не пушиш и не пиеш, защото това може да ти провaли живота. По-добре, че си имаш приятелка, която те харесва такъв какъвто си.

Kitty

5.   Виж сега.. Ние момичетата като си харесаме някой нищо не можем да променим. Просто става. ;)

6.   Е как защо? За да може, като ги заебат заради някоя друга пачавра, после да пискат какви използвачи и боклуци са мъжете и как всички са еднакви и се интересуват само от секс...

7.   Абееее това е временно - сега са така, ама след 4-5 години, когато започнат да търсят по-сериозни връзки няма да ги вълнуват ''лошите момчета''.

8.   Ама че представа за нормален тийнейджър имаш! Ти очевидно не си особено грамотен и пиеш, че и намираш последното за нормално. Ако питаш мен - и ти, и наркоманчетата сте еднакво неподходящ избор за една нормална тийнейджърка. За твое щастие те са малко и все ще намериш няколко свободни от огромната група на не толкова нормалните, от които поне една ще остане за теб.

9.   Не всички момчета са такива и не всички момичета си падат по тях ;). Харесват ги редица объркани момичета и "звезди", защото искат лошо момче, което да бъде добро само за тях... това е всичко, нищо повече. Някаква потребност да превърнат дявола в ангел, да бъдат момичето, което ще промени всичко и ще внесе светлина в мрака.

Иначе човека, по който аз си падам е уникален. Не е бунтар, не е и страхлив, просто е себе си и не прави компромиси с това. Харесвам го заради това. Модерните момчета са до едно време, модата винаги се мени, нали така?

10.   Аз си харесвам кротички, умни, знаещи какво искат момчета, с чувство за хумор и общи интереси. Такива дрогиращи се, напушващи се пияндета далеч от мен! Тях ги харесват само леките момичета.

11.   **рвите си падат по такива момченца .. !

12.   Здравей!
Спокойно не всички момичета са такива.
Аз лично не понасям такива момчета.. :) Не се притеснявай ще си намериш достойно момиче за теб! ^^

14.   Спокойно, бе, човек. 'Начи първо не ни поставяй всички момичета под общ знаменател. Можеш ли да кажеш едно и също за едно скромно, сдържано момиче и една лека магистрална феичка? Всяко момиче е различно, със свой индивидуален характер. Това, че досега си срещал основно от типа "достъпна само за V. I. P-ове" не означава, че все така ще става. Сигурна съм, ще намериш някоя, която да те харесва такъв, какъвто си. Няма да гледа дали си VIP или не, пушач или "смотаняк". И аз съм така - гледам да си намеря някое свястно момче, ама все не става... В нащо даскало това също е важно, дали пушиш или не... Ако пушиш, си "готин/а". В друго ще е важно дали пиеш, и т. н.
Не си разваляй здравето, не си проваляй живота, за да угодиш на някоя квартална к**ва, има още много риби в морето...

15.   Аз съм момиче на 16 години. Никога не съм имала гадже, не защото не са ми предлагали, напротив, но просто не смятам, че трябва да тръгнеш с някого просто, за да си имаш приятел, трябва наистина да имаш чувства към този човек. Харесвах едно момче точно от типа момчета за които пишеш. Такива момчета си падат по лесните момичета. Аз не съм от тях и по тази причина нищо не се получи. Не знам защо, но винаги си падам по такива момчета, макар да знам, че просто няма смисъл. Ти явно си невероятно момче. Не познавам много такива, които не пушат и пият. Дано срещнеш мило и добро момиче, което да те харесва такъв, какъвто си! :))

16.   Виж, аз лично преди си падах по момче, което пуши, но после разбрах, че е пълен боклук, женкар и дано един ден му дойде акъла в главата! Но обикновенно харесвам тези, които не се другират, възпитани са и съм сигурна, че има много, като мен, така че горе главате все ще се намери момиче за теб!

17.   Аз съм момиче на твоите години и смятам, че това да пушиш, напиваш или друсаш е просто един начин за тези хора да бъдат популярни сред момичетата, но те просто не осъзнават че едно истинско момиче, което цени себе си не би се захванала с такъв тип момче. Показвайки своята простащина момчетата стават известни и готини сред приятелите си, а следователно и покрай тях и момичетата започват да се друсат, пушат и напиват за да добия популярност сред мъжкия пол. Просто колкото и да не искаме да си го признаем, това сме днешната младеж и честно казано се срамувам от постъпките на момичетата, които не напразно всички наричаме с грозната дума "**рви".

18.   момиче на 16, Те наисина някои са така ама има и изключения... от моя клас от 15 момичета поне 10 от тях са такива.. Както ние можем да намерим свястно момче с добар характер така и ти такова момиче.