Споделена история от Тинейджърски

Адски трудно е..
Откъде да започна.. запознах се с момче от един сайт за запознанства още преди повече от година. Писахме си всеки ден, беше супер. След време той ми каза, че ако беше от моя град можеше да има нещо повече от приятелство.. и аз имах такива мисли, но не бях много сигурна в тях.. както и да е, та след време спряхме да пишем, не знам защо, но сякаш всичко утихна. И сега това лято той беше във Варна и излязохме.Бях с нагласата - САМО ПРИЯТЕЛИ- .. но след 2 часа вече бяхме доста повече от приятели.. не знам какво ми стана.. просто беше страхотно.. още помня всяка подробност.. Излязохме около десетина пъти. Идваше в нас, запознах го със сестра ми и тя го хареса. Нашите бяха „за” въпреки че е от друг град.. дойде време да си тръгне. Замина няколко дена по-рано..

Вече 2 месец не съм го виждала..а ще дойде чак зимната ваканция...Адски трудно е..толкова не съм плакала през целия си живот, колкото за него.. Не мога да го оставя само заради разстоянието.. знам че не би ми изневерил но някакси една малка част от мен казва „знаеш ли къде е сега.. какво прави.. с кого..” и т.н. .. едвам се държа.. знам какъв риск съм поела и съм дала обещание, че ще се справя..

Дайте някакви съвети и мнения ;[

Коментари

1.   Миличка, не искам да ти убивам надеждите, но...да не те потърси 2 месеца...Не ти ли се струва странно? Не казвам, че не може да се случи и нещо повече, но според това, което разказваш ми изглежда, че няма сериозни намерения спрямо теб. Ако искаш да бъдеш с един човек, постояно ще търсиш близост с него - макар и от разстояние ще му пишеш, ще му звъниш...Замисли се и недей да плачеш. Сега ти се струва, че е незаменим и единствен, но по-късно съм сигурна, че ще срещнеш много по-стойностни и интересни момчета, които ще държат на теб. Всичко добро!

2.   Не се притеснявай, ще ти мине! Предимно връзките от разтояние не са сполучливи. Ще го преживееш.

3.   От авторката:
нееее..
не сте ме разбрали правилно..
ние можем да се виждаме но само ваканциите
тва е гадното че едвам изтраивам премждутъка от 3 месеца докато пак се видим ..
ноооо трябва да се справим защото съм поела риска и ще се справим !

4.   И аз не искам да ти убивам надеждите, но имам приятелка, която е от София и си имаше приятел от Сливен, с който се виждаха само през ваканциите. Беше голяма любов, но в крайна сметка нещата не просъществуваха, както те искаха. Е, все пак издържаха 5 години, но сериозната им връзка продължи около 2. Тя все още изпитва някакви чувства към него, но като цяло и на мен ми се струва невъзможно да продължи такава връзка.

5.   Защо не? Имам приятелка,чиято сестра има гадже от друг град и всичко е чудесно. Скоро се преместиха в София да живеят заедно... сама си направи извода :)
Сиво