Споделена история от Тинейджърски

Проблема е там, че той иска вече секс, а аз още не мога
Здравейте!Аз съм момиче на 16 години. Исках да споделя с вас моят проблем. Имам си приятел, който е на 20 години. Заедно сме от 2 месеца и малко... проблема е там, че той иска вече секс, а аз още не мога, не знам защо! Той казва, че 2 месеца е много време и, че е трябвало до сега да се отпусна, но аз съм и много притеснителна и се срамувам да се съблека пред него дори по сутиен! Имало е много пъти когато с целувки и двамата се възбуждаме и тогава изведниж ми се приисква, но когато отиде по надолу и започне да ме съблича и му махам раката и казвам веднага:"Стига"и той ми обръща гръп и известно време се сърди !

Чудя се дали да не го оставя, защото вече започва много да досажда постоянно ми натяква, че му се прави и, че неможе така не го понасям вече!Дори когато бях в цикъл миналата седмица и вече последните дни от цикъла той ми каза:"Айде да почваме, махай я тая превръзка"- и започна да се смее!Иначе през другото време се държи добре с мене дори когато направихме 1 месец той направи романтична вечеря и беше мил (тогава още не ми е говорил за секс).

Разбирам, че и той си има нужди и т.н., но ако не му пусна ще го загубя, а не искам да оставам сама...Знам, че звучи доста егоистично, но е така.Той постоянно ми казва, че ме обича, но незнам защо много, много не му вярвам, аз съм малко недоверчива и това ми пречи!

Аз незнам дали го обичам, като чели не го чувствам толкова силно не знам... много ми е объркано. Постъпвам много несправедливо спрямо него, но и незнам какво да правя, дали да го оставя.Ние и много се караме и двамата сме страшни инати и просто неможем да се разберем. Имам чувството, че не ми липва ако не го видя примерно 2 дена, нямам особенно голямо желание и да ходя при него вечерта или да излезем! Може би той уби всичко като постоянно ми натяква и знам, че вечерта ако не излизаме ще сме у тях и той пак ще започне! Кажете ми какво да правя? сега като му се обадя да се разберем за вечерта той ще ми каже : "Тази вечер да взимам ли вино? " и направо незнам какво да му кажа.Според вас постъпвам ли правилно и кажете ми какво бихте направили в моето положение? Ще съм Ви много благодарна ако ми обърнете внимание и пишете коментари :)

Коментари

1.   Абе я го разкарай тоя дришлио.Аазкарай го щом те дразни и те притиска за нещо,което не искаш да направиш. Тегли му сиктира , пък мъже колокото щеш ся тоя идиот не е единствения на света!!! Щом толкова настоява сигорно ако му пуснеш и после ще те остави - имаги такива кретени. зарежи го тоя , за да си спокойна!Пък той да върви при някоя курва щом толкова много иска.
Послушай ме - доволна ще останеш!!! :)

2.   Здравей. Ще ти отговоря какво бих направила на твое място. Когато бях на твоите години и аз попаднах в същото положение. Имах приятел, той искаше секс, а аз не бях готова. С тази разлика,че го обичах безкрайно много и т.н. Тогава видях как той започна бавно да се отдръпва от мен.Един ден реших, че съм готова да му дам всичко, каквото пожелае от мен. Пожелах са правим секс,стана спонтанно, беше хубаво, бях много щастлива.

Но скоро след това той започна да излиза с друго момиче, с което не правеше секс. Излизаше с нея, а после идваше да прави секс с мен. И аз влюбената глупачка се съгласявах и си въобразявах какво ли не. Уви, сексът, колкото и невероятен беше не ми помогна да го задържа за себе си. ...Така че днес 17 години по-късно ти казвам: недей да правиш нещо заради някого, ако самата ти не го желаеш.Мисли за себе си и прави само неща, които наистина си убедена, че искаш да направиш. Само така ще бъдеш доволна и щастлива.

3.   Защо пък трябва да правите секс като не си готова за това? И след като не ти липства, след като не си сигурна в чувствата си защо трябва да се съгласяваш? Ако си сигурна, че за сегс не искаш отстоявай своето! Неговите нужди не са най важното! Запитай се ти какво искаш!

4.   Щом не си сигурна, че го искаш, недей ! Ако не те разбере и те остави, значи си направила правилен избор, че не си му пуснала ! Ако те обича достатъчно няма да те насилва да правиш нещо, което не искаш. По-добре изчакай да се появи човек, с който да си сигурна, с който да имаш наистина нещо истинско... Незнам, но тва момче според мен не те заслужава, ако съдя по държанието му и постоянното натякване, че иска да правите секс и неразбирането му към това, че ти не се чувстваш готова. Ако съм на твое място директно ще го зарежа и ще изчакам по-подходящ човек!

sunshine*

5.   Авторката:Да, но според Вас 2 месеца не е ли доста време...смисъл щом толкова време е чакал значи наистина ме обича. Вие как мислите?

6.   Не.

7.   Два месеца нищо не са. А и не можеш да си сигурна дали не е бил с друга през това време... Според мен не си заслужава да правиш нещо, което НЕ искаш с някой, който ти е безразличен.

8.   Зарежи го тоя

9.   Смятам, че не трябва да го правиш ако не искаш. Когато се почувстваш готова го направи, но задължително трябва да си влюбена в човека до теб! Това е от мен.. късмет!

10.   Без съмнение го махай тоя идиоттт няма съмнение-нтъкнала си се на пъле кретен който е с 4 години по голям

11.   Два месеца са нищожно време...този е голям нещастник,отсвири го незабавно! Не му пускай щом не искаш,няма да му угаждаш на животинските инстинкти! След като не може да те разбере - тегли му майната.
Сиво