Споделена история от Тинейджърски

Няма я тръпката от музиката вече !
Здравейте,
аз съм момче на 14 години и още от 11 годишен бях запален по един вид музика ( HARDSTYLE ако на някой му говори нещо ). Единствено тя ме караше да се чувствам като в еуфория. Никой от приятелите ми не я слуша и всички ми казват че съм луд да я слушам и аз на инат я надувах на МАХ и и се кефех много. След като свършеше песента усещах пулса си много по-висок от нормалното. Имаше и моменти в които неможех да заспя, защото песен ми се набиваше в главата и ми казваше хайде човече развихри се. От година насам тръпката от тази музика все повече и повече намаляваше докато напълно неизчезна.
Нищо освен тази музика не ме забавляваше така, но сега и тя не ме забавлява и смятам че живота ми без нея е безсмислен. Нямам много приятели, нито приятелка и се чувствам много самотен. ако някой е имал проблем като моя и си е върнал онова чувство което те кара да се чувстваш все едно си независим от нищо, забравяш всички проблеми и просто се наслаждаваш на върховния миг чрез музика да каже как си е върнал тази тръпка към музиката

Коментари

1.   Това е нормално, аз на 14-15 много се зарибявах по schranz (пак подобно бързо тежко техно), обаче за за една-две години и ми мина зарибявката... по-късно към 17 почнах да свиря на китара. Китарата помага и при социалните контакти, момичетата се радват :)
Прослушах всякаква музика сега (без чалга) и не мога да кажа че съм фен на определен стил. И народна музика харесвам, и електро...

2.   Еми растеш и малко по малко започваш да поумняваш и да ти омръзва еднообразието. Пробвай с други стилове. Например, на мен ми влияят само някои мелодии и песни от различни стилове, рядко на някой изпълнител да ми харесва повече от 1-2.

3.   Ами...и аз като теб преди слушах само метъл, сетне преминах на Аниме фенство и слушах само японска музика(и все още слушам.Вечен Наруто фен).После преминах на Дъбстепа и класиката в жанра-Skrillex .Сега отново слушам метъл и тръпката пак я има(макар и вчера да похарчих 92 лв за метъл глупости :( ) И вече всички ги слушам и им се кефя. Така може да стане и при теб. Зависи. Обичаш ли да се променяш често, защото аз да. :)

xXSweet BloodXx