Споделена история от Тинейджърски

Как да и призная, че я харесвам ?
Здравейтее. Харесвам си едно момиче, което е от моя клас и двамата сме на 15 години. Скъсах с приятелката ми, поради други причини, но в последно време докато бях с нея, разбрах, че харесвам въпросното момиче. Тя в момента си има приятел, само че ми каза, че са се скарали за нещо и май ще го зареже. Интересното е, че се скара с него на другия ден щом разбра, че аз съм скъсал с гаджето ми, но може просто така да е станало. Опитвам се по всякакъв начин да я впечатля, та като и кажа, че я харесвам да се усмихна от отговора й. Ето Ви пример, вчера се скара с нейни приятелки от нашия клас и нещо се натъжи и излезе навън и аз отидох, за да я успокоя. Днес я карах да ходим на фитнес заедно, тя се съгласи, но ми предложи утре да отидем. Не знам защо, но докато тренирам в училището и да не тренирам, тя обича да ме снима :D. Давайтее идеи как да я впечатлявам повече и как да й кажа, че я харесвам, защото се е загазило. :))

Коментари

2.   Ами бъди себе си, няма нужда от нищо друго. Ако някое момиче те харесва, ще те харесва без да правиш много, много... :) Какво направи тя за да те впечатли? Нищо, просто ти допада външно и вътрешно! :) Късмет

3.   Мой (срам *утка не *бе) дето се вика. Начина е само един излезте няколко пъти и сам ще усетиш с какви намерениа е тя. Ако ти подава сигнали просто и го кажи и всичко ще си е бомба. И малко по сериозно бе жените харесват мъже на място които не се притесняват да говорят свободно с тях. И недей да се правиш на леке МОМИЧЕТАТА НЕ ХАРЕСВАТ ЛЕКЕТА.

4.   Ем... кфо да ти кажа бъди себе си... няма смисъл да се пробваш да я впечатлиш ако те харесва, харесва.. ако не, не просто бъди директен и кажи, че я харесваш ако и тя те харесва ще сте заедно ако не, има други момичета които ще те харесат :)

5.   Момичето те харесва, дерзай. И аз съм се държала и бих се държала като нея в тази ситуация. Неслучайно се е скарала с него. Надявам се да дадох правилния съвет!
(:

6.   От автора:
Здравейте. Казах на въпросното момиче, че я харесвам. От начало овъртах леко, казах и че си харесвам момиче и я попитах какво да правя. След малко повече информация, тя се досети, че може да е тя и ми каза " Дано да не съм аз защото веднага ще си де взема хо-хо". След това ми каза, че ще тръгне с мен, но в момента си има гадже и все още има чувства към него и не иска да го зареже така. Аз понахалствах още 1 път и я попитах, дали ще се взимаме, и тя ми каза, че още е рано. Това какво означава? Дали, че ще трябва да изчакам да зареже гаджето си, за да не се чувства гадно след това, или че не иска да тръгне с мен?? В фейсбуук като си пишем ми праща прегръдчици, а днес тръгнах да я прегърна, но тя се отдръпнка леко. Моля Ви много за съвети.. : ]

7.   Според мен няма нужда кой знае колко да я впечатляваш. По думите ти си личи, че това момиче те харесва. Излезте още един, два пъти и й кажи, че я харесваш:)Успех

8.   Един съвет от мен :.. Кажи й по - бързо, защото може да я изгубиш ;)!

9.   Хей, здрасти.
Първо, съжалявам за приятелката ти и че си скъсал с нея. Дори да харесваш другото момиче сигурно още ти е самотано ;д.
По разказа ти си личи, че момичето те харесва, щом и те снима непрестанно...
Относно скандала между нея и приятеля и не мисля, че е станал случайно, почти сигурна съм, че има общо със вашата раздяла.
Обръщай и внимание, не забравяй важни за нея дни/дати.. например рождения и ден. Опитай се да се приближиш максимално до нея, тогава и кажи за чувствата си, защото иначе :
- Ако прибързаш, ще се стресне. Всяко момиче би се стреснало, дори да харесва даденото момче много!
-Ако се бавиш ще реши, че интересът ти към нея е намалял или още по - лошо, че се е изпарил тотално!
Действай обаче, защото тя няма да чака вечно.

10.   Дърпа се защото си овъртал, трябвало е да и кажеш директно, за това се държи така, покани я на среща, гледай я в очите и й кажи обичам те, не мога без теб, постоянно си мисля за теб, искам да те прегръщам нежно, да те гушна, да галя нежно косичката ти, ти си всичко за мен, позволи ми да те направя най щастливото момиче на света.

11.   От автора:
Благодаря на всички, които ми помогнахте! Изникна още нещо, което ме обърква. Тя ми каза, че аз съм най-добрият и приятел и не иска никога да ме загуби. Това според вас означава ли, че ако тя скъса със сегашното си гадже, че ще тръгне с мен, ако и предложа? Защо преди ми каза, че ако тя е това момиче, че веднага ще ме вземе (за гадже), а сега аз съм най-добрият и приятел? Искам да съм с нея, защото се чувствам най-подходящия човек, който може да я прави щастлива, искам тя винаги да е щастлива, според мен се привързах адски много към нея. Искам да я прегърна и да я целуна, но ме е страх, че може да се отдръпне и да ми се разсърди..

12.   Номер десет ако някой ми го каже всичко това което изброи в толкова изтъркан вариант ще го зарежа.

13.   Напълно съм съгласна с номер 10. Така трябва да се прави. Не чакай, а действай. иначе можеш да я изгубиш.

14.   И защо да е изтъркан вариант, ако си искрен, и найстина я обичаш, не мисля че това е изтъркано, стига момичето да повярва в думите ти, ако изпитва някъкви чувства разбира се.

15.   ОТ автора:
Значи преди няколко дни си чатихме във фейсбук и тя ми поиска мои снимки, разбира се аз и изпратих и тя ми каза "ей сладур ще те изям" :D. След 1 седмица заминаваме на зелено училище и тя ми каза, че ще и е малко гадно да остави сегашното си гадже за 1 седмица, аз и казах, че там ще намери друг. И тя ме попита дали този друг ще съм аз. След това ми каза, че вече не и пука за гаджето и, но техните семейства (на гаджето й и нейното) са в отлични отношения, и ако го зареже ей така я е страх, че те ще се скарат.

Дано на някой му се четат моите "глупости", защото страшно много искам да съм с това момиче, но просто не съм запознат добре с женските знаци, по които се разбира дали тя си пада по теб и т. н... : ]

16.   Кажи й, че няма как заради тях да се скарат семействата. Няма как заради 2 деца (каквито са те в техните очи) да се скарат цели семейства. Просто е абсурдно! Според мен момичето е объркано и още не е решило какво точно иска, но спор няма, че те харесва. Ето един съвет:
Излезте само двамата да се поразходите вечер на някое романтично място и я забавлявай максимално. В края на вечерта, когато стане време да се прибирате я изпрати до тях и я хвани за ръката и й кажи, че това е било най-прекрасната вечер в живота ти и я целуни по бузата. След което ако тя не предприеме нищо и пожелай лека нощ и си тръгни горд с усмивка. Ще я впечатлиш повярвай ми! :)

17.   Автора:
Здравейте отново. Имам хубава и лоша новина. Хубавата, е че ходихме на зелено училище, където тя ми каза, че нейните чувства към мен не са само приятелски а много по-голями и ме обича. Всяка вечер в продължение на 1 седмица я прекарвах с нея и наши общи приятели и всеки път се усамотявахме в моята или нейната стая, където се прегръщахме и целувахме. Два пъти реших да разгледам градчето сам, без да казвам на никой и тя винаги ме търсеше и идваше при мен. Прекарахме си чудесно и се привързах адски много към нея. Но сега идва и лошата новина. Тя ми каза, че ще се премести при кака й, защото в нашия град вече и било омръзнало и не искала да седи тук. Защо като бяхме на зелено училище се държеше толкова мило с мен, а сега все едно е било само развлечение за нея, нали уж ме обича?? Не мога да я разбера.

19.   Ами може да иска да остане на саме с мислите си

20.   Aз също съм момиче нa 15. Момичето, което толковa хaресвaш, определено ти е хвърлилл око, но нищо повече. Товa, че те обичaлa, си е пълнa измислицa. A пък товa, което ти е кaзвaлa зa бившето си гaдже и зa кaкa си-просто овъртa и може би си мисли, че те върти нa мaлкия си пръст, щом кaто тя те бaлaмосвa кaкто си искa, a ти продължaвaш дa и покaзвaш, че държиш нa нея. Според мен трябвa дa я постaвиш мaлко нa тясно и дa я нaкaрaш дa избирa. Aко тя нaистинa те хaресвa, толковa, колкото твърди, където и дa е, щоме с теб нямa дa и е скучно, a зa чувствaтa нa друго момче изобщо нямa дa и пукa.
Мое мнение и рaзбирaне. Нaдявaм се дa сaм помогнaлa.

Съжaлявaм, aко имa прaвописни грешки.

21.   харесвам едно момиче но незнам как да и кажа. Общуваме като "приятели" но аз много я обичам. Тя харесва друг какво да правя немога да гледам как вместо мен харесва друг. Дайте ми идеи.

22.   Хора трябва ми помощ харесвам едно момиче , което е с една година по-малко от мен (аз съм на 15 ) не общуваме много само здрасти и чао но когато седнем в училищтният стол приятели все ми казват че ме зяпа незнам какво да си мисля тя е много печена и ужасно много красива просто незнам от къде да започна искам да се сближим и да станем по-добри приятели и така нататък да се опознаем за жалост незнам какво изпитвам не я обичам просто не можеш да обичаш някой който почти не познаваш просто имам ено такова чуство тя не е кифла като другите много печена е и мисля че тя е момичето с което искам да тръгна искам съвет от къде да започна??

23.   аз казах на момичето което харесвам и тя го прие съвсем спокойно и гладко. какви стряскания ви гонат. просто не трябва да го казвате директно а да овъртите съвсем малко нещата

24.   Какво стана с момичето което харесваш. Тя с теб ли е или не тъй като вече са минали 2 години?

25.   От тая история ми се прияде скара!

26.   Пич аз те съветвам да действаш внимателно. Личи си, че това момиче те харесва, но ако действаш по някой изтъркан начин тя може и да се отдръпне. По това което казваш личи, че я е страх и може би леко срам. Ако наистина те харесва и обича когато си тръгнал да я прегръщаш тя е можела спокойно да те прегърне ако не я е било леко срам. Смисъл можела е да го приеме като приятелска прегръдка или нещо друго. Просто трябва да и покажеш своето доверие което тя може да ти има и да и покажеш, че наистина я обичаш и ще направиш всичко за нея. Само внимавай да не оплескаш нещата

27.   Аз съм момче на 14 години и харесвам едно момиче на 15 години.Преместих се в нейното училище преди 3 месеца и от тогава се познаваме.Но много я харесвам и искам да й го кажа но все не успявам.Когато я видя и просто нямам смелостта да й го кажа.
Как да постъпя?