Споделена история от Тинейджърски

Какъв човек съм?
Аз съм момче на 17 години от град близо до пловдив . Проблемат е в това че незнам какъф човек съм. В един момент съм супер избухлив а в друг се даржа някак странно не ме ебе кои какво ми е казал или направил, нямам приятели а немисля че мога и да имам и едва ли някои би ме приел като приятел.

А може би аз искам да е така да съм сам без приятели. избухвам еи така без нищо просто ме хваща яд на всичко и всеки все си вношавам че ме удумват не мога да се даржа добре с хората около мен камоли с момиче. постоянно създавам проблеми в семеиството все едно съм някакъв магнит за неприятности . няма ден които да мине нормално винаги се заяждам с някои или решавам да раздавам справедливост сбиеи ки се с някои. НЕ излизам от вкъщи остен до пловдив(кадето уча) .

А ако някои се упита да ме заговори не знам защо но веднага го режа като къф ти е проблема или кфо искаш . просто има още мноо за писане но не знам как да го напиша как да изразя мислите си и тва което чуствам . незнам вече ми писна от всичко а има и едни педалчета които постоянно ме ядосват и се правят на големи газарчета и няма начин как да не ги пречуквам те постоянно се ебават с по различните смисал тия които са по скромни и не са чак толкова уборотни и постоянно им потъпкват самочуствието 'деца' . спирам че незнам кво почнах да пиша вече

Коментари

1.   Образовай се! Не си се родил такъв или онакъв, хората се развиват през целия си живот. Стани такъв какъвто ти решиш. За това ще ти помогне образованието и интелигентното преценяване на това къде си сега и къде искаш да стигнеш.
Успех ти желая.

2.   Ти явно караш късен пубертет за това си променлив в настроенията си.Моят син до преди 2 месеца беше същият като теб и той на 17г. сега забелязмвам малка промяна към по-добро. Не бъди груб с родители те си, те не го заслужават. Надявам се да се почустваш по-добре скоро време.Успех.

3.   Aве и аз съм тъй..с тая разлика че се прая че се разбирам с хората, но всащност нямам търпение да остана сам....просто наистина има доста оборотни лекенца които и на мен ми скачат на главата като се заяждат с по слабите и ми иди да ги изпозастрелям всичките.....може да се каже че мразя хората...и това не е от побиртета аз съм на 26

4.   Е, НЕДЕЙ ТАКА, КАРАЙ ПО-СПОКОЙНО

5.   Аз бях същия, но преминах този период макар и никой да не ми помогна. Тук не мога да ти опиша всичко, как стаха, що стана.. ако искаш ми пиши по скайп,моят е danube7647

Ако не искаш мога само да ти кажа, че трябва да не им скачаш толкова много, забрави, че съществуват, защото иначе ще те изядат. Дори да говорят за теб наистина не им обръщай внимание - каквото и да казват сигурен съм, че не е вярно. Успех и горе главата!

6.   Не пиша по форуми или блокове. Отворих това докато търсих една фразичка от филм. Ще ти кажа някои мои синтенции като за начало. Животът ти е изкуство. Обосновавам се. Изкуство е това как се държиш с хората. Как изглеждаш. Как се храниш и всички дребни неща в ежедневието ти. Изкуство е всичката тази сложнотия в главата ти. Направи своето изкуство красиво. Красиво е понятие, различно за всеки. Намери своята красота. Бъди чист, искрен, прям и добър в нея. Това ще промени държанието ти към всички около теб. Човек, овладял своето изкуство е щастлив. Прави околните щастливи. Има приятели. Момичета. Блага. И всичко което сметнеш, че се причеслява в графа, щастие'. В по-горните коментари прочетох как някой ти говори за, образование', , това което си', но ти го казва с укор. Няма да го приемеш. Аз ще ти го разтълкувам. Намери това, с което ти е приятно да се занимаваш и го изучи - хоп образование. Намери книгите си. Прочети ги. Намери гимназията/унив. си. Завърши ги. Успехите също радват хората. Пробвай твоето изкуство какво може. Развий го. Бъди красив и щастлив във всичко, което правиш. Това от мен. С обич към живота и хората (за щастие аз още съм я запазил) И. Колев а. к. а WilliamKane