Споделена история от Тинейджърски

Той е на 42
Знам че сега ще кажете че сам луда ама ...извинявам се 1во за правописните грешки не сам свикнала да пиша на кирилица. Та значи аз сам на 16 год. и на село кадето прекарах края на лятната ваканция, нямаше мн хора на моите год, излизах с едно момиченце на 10 годинки и едно на 14 и то тва бяха децата останалите бяха възрастни и ние си се разкравахме по цял ден по улиците и винаги минавахме покраи неговата каща познавам го от малка но никога не сам сядала да си говоря с него и сега го направих и намерихме мн общи теми и е мн готин и като го погледнеш никога няма да му дадеш 42 и като разбрах че е на толко прото неповярвах. Толко мн си станахме гасти че дори сега си говорим и по тел.

Винаги сам искала да имам по голям брат които да ме пази и тем подобни и в негово лице вийдам това, вапреки че тои може да ми е баща дори, но мн се приварзах кам него и нз тои ме разбира и ми е супер готино и никога не ми е правил неприлични предложения като един дартак от които ваобще не очаквах и сега ме е мн срах, споделих го това с него и тои отиде да се разправя с него :)

Все още не сам правила секс, вапреки че сам имала мн вазмойности, но сега ме е страх че тои ще поиска това и сичко ще сварши, няма да сме вече приятели и няма кои да ме защитава и отново ще остана сама нз какво да правя ... ;(

Коментари

1.   Хей момиче я се стегни!!! Направо лошо ми става от истории като твоята. Какво приятелство можеш да имаш с този мъж? Какво толкова ти дава той, че си толкова объркана? Наистина не те разбирам.
Моят съвет е да бягаш от там, таралеж в гащите не ти трябва.
:)

2.   Ако поиска това значи е просто педофил педофил. Да не мислиш че с твоите 16 години си му много интересна? Освен за секс де..

3.   Не се увличай за да не страдаш после. Нямаш бъдеще тук. Не се заблуждавай! Дори и да ти се струва трудно, откъсни се от това увлечение. Просто не е за теб!

4.   Мила та вие имате 26 години разлика какво е това ? та той ти е като баща. Не влагай чуства толкова. ти не си изпита още любовта пред теб е живота. вие можете да си говорите но не се отдавай , защото ще те използва само за секса

5.   Номер 4 е абсолютно права!

6.   Тя момичето... просто казва, че й е приятно с него. А както вече разбрахте не й е правил предложения за секс или нещо от сорта, разговора при тях е водещ, а на нея това й харесва, защото се чувства разбрана.

Знаеш ли... говорете си по телефона, поддържайте п-р-и-я-т-е-л-с-к-и отношения, но нищо повече.
Говорете на каквито теми искате, смейте се, направете така, че да ви е приятно, когато сте в една компания, но не се въвличай прекалено.
Ако ти направи предложение за секс, кажи му сбогом и покажи разочарованието, което ти е причинил.
Май е това...
SFA

7.   SFA както винаги е идеално права. Няма да я повтарям, просто я послушай. :)

8.   Благодаря за саветите !

9.   здр Моля Ви зА саВет Отново...мн сам обаркана...значи видяхме се с вапросния човек миналата седмица,разменихме няколко думи и до там,нямах вазможност даму обарна пове4е внимание и да поговорим а ми се иска6е...нз може би полудявам,Но неспирам да мисля за него,желая го... :С ...през тези дни отново си говорихме по тел и сно6ти ре6их да му споделя всичко ...и тои каза че изпитва са6тото кам мен но го било страх да ми каже за6тото незнаел как 6те реагирам...оба4е се оказа 4е незнае истинските ми години,смятал 4е сам на19...говорихме цяла но6т...и за тази голяма разлика в годините...и джамата ни претиснява до няква степен но за лубовта няма граници а и не зависи от годините а от хората...пасваме си идеално като характер и вси4ко,говорим си на всякакви теми без да се притесняваме един от друг и това е стархотно.сега един вид се води 4е сме гаджета...и горе доло си изяснихме вси4ко...каза 4е просто има някакви 4уства и иска да е с мен и 4е когато сам готова тогава 6те му се отдам ако ли не му стига само да се целуваме и гу6каме,ако разбирасе аз искам,приятно му е да говорим и каза 4е дори ни6то да не се полу4и ако размисля то от негова страна няма никакав проблем,но неиска да губим приятелството си...тои е мн 4естен,немисля 4е ме лаже...но все пак се притеснявам и незнам как да постапя,за6тото аз наистина се влубвам все пове4е в него...опитах се да не мисля за него по този на4ин но се се полу4и...зНам 4е нЕ е Редно,Но го ИскаМ ...Моляви се нЕ ме Садете,а Ми помогнете...все пак 4ове6ко е...немога да го изтрагна от сарцето си.... ;(;(;( помогнете плссс

10.   хей момиче недей изкарай си го това от главата! недей помисли за последствията и аз бях влюбена в един женен мъж на 47 гледам да не бъда близка с него и само си казвам не не не не и не! така че недей да се забъркваш в такива неща! зарежи го!

11.   Осъзнай се малко.... Нямате нищо общо! Не си проваляй живота! От мен един съвет-намери си момче на твоите години :)

13.   Момиче, той е на 42. Манипулира те. Иска да правите секс. Това е. Недей да се поддаваш, защото според мен ще съжаляваш, може да се травмираш за цял живот. Този си е чист педофил за мен. Прочети за педофилията в интернет и си направи сама изводите.

14.   Ами щом го искаш бъди с него и толкова остави ги тезии години щоом си щастлиива няма значение пробвай пък квото стане ;)