Споделена история от Тинейджърски

Черна боя
Здравейте!
Много искам да си боядисам косата. По принцип ми е тъмнокестенява, но искам черно. Как мислите, ще изглежда ли грозно като тръгне да пада боята?

Коментари

1.   По принцип черното много изостря чертите. Подходящо е за по - мургави, но ако си със светла кожа - няма да ти отива. Аз съм се боядисвала много и в най - различни цветове, в момента съм с ествествения си цвят и установих, че това, което ми е дала природата, е най - подходящо. Освен това сега са моредни естествените цветове коси - важно е косата да е добре поддържана, лъскава, не се занимавай с бои - няма смисъл.

2.   Недей да се боядисваш черно, после много трудно пада боята.. И да грозно е като израства твоята коса!

3.   Да.

4.   Амии...мисля че ще стане смешно като тръгне да пада! Но ако имаш време да се боядисваш когато тръгне да пада.....няма да личи!

5.   Здравей! Ами една приятелка си боядиса косата в черно, като се има в предвид, че цвета и е като твоя. Иначе, не, според мен няма да е грозно, но да знаеш, че когато тръгне да пада има вероятност косата ти да стане рижа. Както прецениш, аз не мога да ти дам точен съвет. Най-добре попитай някой от близките си. Те ще те посъветват най-добре! Успех! :Р :)

Момиче, 16г.

6.   Избери синьо-черно, за да избегнеш неприятния ефект. Говоря за това, че когато аз си боядисвам косата в черно, след като почне да пада боята, имам оранжеви и червеникави оттенъци! Като цяло не е тооолкова грозно, но дразни. Не знам защо така се получава при мен.

7.   Еми аз съм тъмно руса по принцип, не е грозно като ти израстнат корените... Няма начин да ти падне боята, само ще изсветлее.

8.   Благодаря за коментарите. Да, мургава съм с тъмни очи и мисля, че ще ми отива, но исках само един път да се боядисам... Ще се придържам към естествения си цвят.

9.   ако боята е от по-качествените и започне да пада ще стане лек омбре ефект (поне при мен така става защото и аз се боядисвам черна)
а ако решиш, че не искаш боя пробвай с индийска къна кестен 2 пакетчета и бургунди 1 пакетче ( ще стане черна с леки червени отблясъци ;)

10.   Е боядисай се като искаш. Пък като ти омръзне и тръгне да се показва естествения ти цвят спокойно можеш да се боядисаш в някакъв цвят близък до твоя, за да не е грозно.