Споделена история от Тинейджърски

Връзка от разстояние ...
Здравейте. Момиче на 16 години съм. Започнахме връзка с едно момче преди 2 месеца но се наложи той да замине за друг град. Сега е на километри от мен, дори не можем да се чуем защото телефонът му е изключен предполагам не иска просто да го безпокоят докато е на почивка цялото лято. Страхувам се просто чувствата му към мен да не се променят просто се ужасявам от тази мисъл. Досега си говорихме но вече от 1 седмица не сме се чували и просто умирам от притеснение. Попринцип е възможна връзката от разстояние но при условие, че нямате контакти -не ми се вярва. Но искам все пак да продължим тази връзка вярвам че когато се върне отново ще сме щастливи но ако успеем да запазим чувствата си един към друг. Моля ви дайде някакви съвети!

Коментари

1.   Тц Тц и ти му вярваш и се надяваш... Момиче съм на 20 години преди време като бях колкото теб и аз се вързвах на подобни врели-некипели ама чак пък толкова....
" дори не можем да се чуем защото телефонът му е изключен предполагам не иска просто да го безпокоят докато е на почивка цялото лято. "... кои да го безпокои техните и ти от кой ли иска да се отърве и да си живурка? !? ! -май си ти...
Едно момче ако икса да е с теб няма да си изключва телефона следкато знае че може да се обадиш, явно пича е отишал да работи да си ходи по купони и дискотеки и от време на време да одари нещо чуждо, а ти какво седиш и го чакаш аджаба да благоволи да си включи телефона :Х
Един мъж ако обича една жена прави всичко за да може да я види или чуе (а не си изключва телефона), а ако му е все тая просто стои и бездейства, както в този случай :)
Съжелявам че трябваше да ти го кажа така, ама на някой момичета ако не им кажеш в прав текст как изглежда положението отсрани, те започват да се надяват и да измислят варианти които на тях им харесват. Не бъди толкова наивна!
Едва ли си искала да прочетеш такъв коментар, но да ти кажа да той те обича стой и го чакай няма как...
Не е първния няма и да е последния няма какво да се занимаваш и да търпиш такива, но ако мислиш че заслужаваш такова отношение, ти ако беше заминала и си изклучиш телефона за цяло лято той би ли те чакал? Ама ти стой и го чакай благоверни да си дойде и да се обичате :х...

2.   Ъъъ.. Ако е на почивка временно няма никакъв проблем.. Даже да е цяло лято.. Чакай си го с нетърпение.. Освен телефони има и скайп, фейсбук.. Ако няма компютър с него има си компютърни зали :) Но ако е за постоянно.. По - добре НЕДЕЙ! Аз самата имах подобна история.. Не си заслужава.. Няма да знаеш той къде излиза.. Той ти пише сега си лягам пък е на дискотека с приятели и кусур мацки.. Голямо главоболие.. Но УСПЕХ :)

3.   Попринцип такава връзка не е невъзможна, но зависи колко силни са чувствата ви. Аз опитах да имам такава връзка с едно момиче от друг град, но не се получи. За мен разстоянието не беше проблем, защото я обичах страшно много, а при нея нещата стояха различно. Издържа 2 месеца, и скъса с мен, защото чувствата и били изстинали, и от 4 месеца не сме се чували вече. Колкото до твоя приятел е ясно накъде вървят нещата. Ако искаше да сте заедно нямаше да си спира телефона, а щеше с радост да ти вдигне за да си говорите. Така че му тегли едни майни и търси някой по-добър.

4.   Ако още малко ще седи там, го почакай! Наистина според мен номер 2 е права. Ако е за постоянно недей просто е ужасно. Може пък просто да не си е взел телефона с него откъде знаеш не е сигурно, че ти си причината да си го изключи. Но пък ако е имал силни чувства към теб няма да спре ей така без причина. Той е отишъл на почивка просто, ще се върне. А пък ако ти писне от това поведение, просто си намери друг!