Споделена история от Тинейджърски

Защо се "влюбвам" толкова бързо?
Здравейте, на 14 съм и имам един проблем... Не съм от тея дето се кефат с плочки... Всъщност защото нямам... Обаче не съм и някакъв дебелак... Абе, кажи-речи 53 килограма съм, обаче съм доста висок- 1. 70... Та от началото на годината ме отрязаха 2 момичета е едно ме скъса... Падам си скромен, но обичам да забавлявам момичетата. Не знам какво не ми е наред- Първата е една година по-малка, много скромна и невинна, не я харесват много, и затова аз я харесвам. Е, красива е, но това няма значение. Та в една пицария я поканих на любовен танц и по време на танца я целунах. На нея и хареса, защото не се дръпна, а пък и бях с дъвка преди това :D. Та след целувката тя се усмихна и ме погали по лицето и отиде при приятелките и. След пицарията е беше скарала с приятелките си и аз я дръпнах за ръката, когато се беше намусила. Тя се обърна, като очакваше да съм някоя нейна приятелка, обаче разбра че съм аз. Не се усмихна, ама нищо... Аз едва-едва не заеквах, ама и предложих. Тя ми каза че съм готин ама била малка за гаджета... Обеща ми, че ще ми се обади когато порасне... Да, ама не! След 2 месеца разбрах, че не ме харесва, а след още 1- че си има нов приятел... Аз съм един сдухан, та при такива неща- още повече се сдухвам... Втората пък ми каза, че си помисли, та от тогава ме одбягва, ама аз нея не я харесвам... Третата слушаше моя стил музика, даже ме слушаше докато с бандата свирим(Аз съм китарист впрочие)... Ама на 3та седмица от както бяхме заедно ми каза че пак почвала да си харесва бившия и... Аз ли съм виновен че бързам нещо или какво? Определям се като горе-долу готин, ама като се сдухам съм като първия тъпанар... Приятели имам, капитан съм на отбора по хандбал, не съм някъв смотан... Ако можете ми дайте съвет как да впечатлявам момичетата или нещо такова.. Мерси и съжауиафам ахо имъм пърфопизни крешки амъ сам необразофан :D

Коментари

2.   Малее колко тъпи момичета има по тоя свяят!

4.   Леле, аз ако бях на мястото на първата щях да те изям на минутата с парцалките бе :)))))). Всичко си ти е наред, в тях е проблемът.

5.   Братле, и аз съм сдухан пред момичета и не знам защо. На 15 съм и съм имал 2 гаджета само. първата ме отряза на 3 ден :D а другата след 2 или 3 седмици ( не помня защото бях със счупен крак и не излизах тогава :D ) все тая. Не знам как да ти помогна, дори на мен ми трябва помощ :D но се дръж естествено ;)

6.   Всъщност аз винаги се държа естествено - просто не искам някви кифли да идват да ме гледат да ми викат как си бе захарче... Такива общи не мога да ги търпя... Пробвам се със възможно най-невинните, ама даже и те не ми връзват!
- автор -

7.   Няма какво да ми се сдухвате ей я се стегнете, вярно че 14г не са много но така като гледам сте наясно с доста неща. Аз съм на 25 и когато бях на 14 акъла ми изобщо не блуждаеше по момичета. Стегнете се, казвам го на автора и на номер 5. Да не ви пука от нищо. Не позволявайте на някакви си кифли да ви правят на глупаци, защото не сте! Преди да предприемете нещо към едно момиче първо го опознайте що за човек е.
Хайде успех и горе главата!!!

8.   Леле, ти си само за мене, авторе, ама съдбата надали ще ни срещне... Мразя кифли и ме дразнят много...
Ж14

9.   Номер 8- ми казвай къде живееш и да се взимаме! :D

10.   Не, номер 8 на мен да каже къде живее. :) :д

11.   Проблема не е от тебе, проблема е от тези недорасли момиченца, които не знаят какво искат от едно момче.
Повечето момичета искат приятели като от сериала "Teen Wolf" или "Дневниците на вампира" да вървят да си ги търсят, пък надали ще ги намерят :)
Успокой се ще си хванеш момиче, което да те уважава и да те разбира

12.   Всъщност, намерих си приятелка :)

13.   Ох, спокойно. Проблемът е в момичетата. Аз бих се влбила в теб, но съм 2 години по- малка. Така че не се тревожи. Един ден любовта ти ще дойде...

14.   Ехх, че тъпи момичета... Повярвай ми после ще съжеляват и 3- те! Убедена съм, че проблема не е в теб ;)) ехх, да беше с 3 години по- голям хаха :D ж17

15.   Н13 познавам приятел който е на 13 и е почти същият като мен ако искаш ще ви запозная :) -автор

16.   Ако те познавах, бих излизала с теб, момче като теб не е за изпускане тъй като вече няма много романтични момчета като теб
момиче на 13г.

17.   Ако искате, казвайте да се запознаваме :D Имам и приятелл на 14 (роден е 2000г. ) и жалко че няма никакъв начин да се запознаем... ако тук позволят или пратят някакъв имейл, скайп и т. н ще стане ама надали :( - автор