Споделена история от Тинейджърски

Празен живот
хай хора от доста време си мислих да се... сещате се да сложа край на всичко.
чувствам се празна отвътре нямам мечти нито цели
миналото ме измъчва не мога да забравя всички лоши моменти в живота ми зад усмивката няма никакви други чувства освен тъга тъпо ми е винаги си предствям себе си в един друг по добър живот но просто няма как това да се осъществи. Единствената ми най най най добра приятелка която е най обичания от мен човек само тя може да ме развесели споделяме си абсолютно всичко но това не ми помага споделяме почти едно и също минало но тя не се чувства така както аз просто реших да споделя за да видя има ли хора които са се чувствали така и се чувстват вие как се измъкнахте от тази ситуация на тъга

Коментари

1.   Мислиш се за бита карта, но не е така мен ме предаде най-добрият ми приятел със който се познаваме от много малки. И после постепенно ме зарязаха всичките ми други "приятели" и след всичките тия гадости разбрах, че няма такова нещо като най-добър приятел, а единственото нещо за което си заслужава да живееш, е единствено за себе си. :)

Reb

2.   Колкото и да е странно, като се отдадеш на нея. Факт е, че нещата се променят каквито и да са. Не ми отне ден, седмица, или месец. Немога и да твърдя, че като се сетя ми е съвсем безразлично. Притръпнал съм, живея за да експериментирам. Тепърва узнавам неща които ми помагат да разбера защо е така, и как да играя тази игра. Силно ме съмнява да има, човек който да не е мислил за самоубийство. По онова време много исках да срещна човек, който се е решил да го направи. Исках, и стана. Не беше както очаквах: просто я хванах и издърпах преди да дойде влака, но не проговорих. След това дойдоха у мен едни чувства на недоизпълнена задача. Мислех си: нали ще е до следващия път. Всички знаем, че самоубийството привлича внимание. Странно е също, че през живота си един самоубиец, е имал моменти, когато някой е застрашавал живота му. И пак се чудя: когато някой иска да те убие, искаш да живееш, когато никой не ти мисли злото искаш да умреш. Екпериментирай както искаш, това е твоя живот, твоята игра. И добре да живееш нешата се променят. Аз проумях, че в отказването по този начин няма смисъл. Ако имаш въпроси питай, ще се радвам да помогна.

3.   Що не си направиш живота интересен самичка? Спорт, креативна дейност (музика, рисуване, фотография, и така нататък), образование (със сигурност има нещо в света което ти е интересно) и др (ако трябва навлез в мистиката, психологията ).

Определено е проблем когато твоето лично щастие зависи от външен човек (дори да са родители и братя и сестри). Когато го осъзнаеш ще видиш, че може да ти е забавно и с други хора, не само с нея. Обикновено около 25% от познатите на един човек имат сходно мислене с него (или някога са имали) и може да общува с тях пълноценно.

6.   Знам колко е трудно... защото най-близкият ми човек-братовчед ми, умря от Рак, когато най-много имах нужда от него... след това гаджето ми го блъсна камион и умря... те 2-мата бяха най-важните хора за мен. И аз си мислех да сложа край на живота си, носи казах:Защо да се наранявам? Така наранявам най-важният човек на света-Себе си. И сега вече имам 1 приятелка която каквото и да стане винаги е с мен през трудните моменти :)...

xXSweet BloodXx