Споделена история от Тинейджърски

Kато правя секс не ми е толкова хубаво
Така на 18 години съм и правя секс от 3 години. Проблема ми е че много се възбуждам, но като правя секс не ми е толкова хубаво. Приятеля ми е доста надарен и прави наистина невероятен секс ,но на мен ми харесва само любовната игра.Много мисля за секс и ми се прави ,но дори не мога да се самозадоволя.Какъв ми е проблема?Не може да е психологически,доста привлекателна съм руса,със сини очи ,висока с дълги крака, не страдам от комплекси.

Пробвах с друго момче ,защото си мислех че като е нова тръпка ще успея да свърша и пак така отначало преди да си го вкара ми харесваше да си играе с мен ,но после трябваше да симулирам.Преди си мислех ,че е от възрастта ,че съм недоразвита още ,ама май не е това.Омръзна ми приятелките ми да ми се хвалят колко било яко ,искам и аз ?Имате ли предположения какъв е проблема ми физиологичен ли е?

Коментари

1.   Нищо странно, чак като минеш 25 ще разбереш какво е удоволствието в секса. Така е с повечето жени. А приятелките ти се правят на интересни.

3.   И аз бях по същият начин,вече съм на 20 и от около год усещам нещата мн мн по-добре,но може би има накъде повече,според мен приятелките ти само така си говорят,просто имай търпение и се радвай на момента,а между другото и аз симулирах....няма смисъл само се хабиш,даже може би ако спреш ще има по голямо развитие за теб :)

Успех!

Таня

4.   Като родиш 1-2 деца всичко ще си дойде на мястото.

5.   След време нещата при жените се подобряват постепенно. Аз бях като теб 3 години, много ниска чувствителност във влагалището. Свърших от орални ласки само веднъж в намалото, но сега с трайният ми партньор , абе има чувства, което е важно, а и трябва полово да узрееш добре.. Скоро ще се оправиш... Минало е време, не бой се ще имаш изживяввания

20гг.

6.   Номер 4-това което го пишеш изобщо не е вярно,това нещо няма нищо общо с децата,то се е до човека.аз като имам 3 е ей.

7.   Един съвет, пробвай да правиш упражненията за стягане и отпускане на влагалището, увеличават чувствителността. И недей да симулираш, така губиш много енергия в грешна посока! ;) И още нещо, опитайте с вибриращият пръстен на Дюрекс, при мен действа безотказно! :)

8.   Чувал съм за такива неща, посъветвай се с лекар