Споделена история от Тинейджърски

Подло е, но искам да й го отмъкна!
Здравейте. Искам да споделя нещо и да чуя вашето мнение. Така... В началото всичко беше майтап.. чатене по скайп постоянно, закачки на даскало .. абе като при много други тийнеджари! В един момет обаче, осазнах, че това момче започва да ми харесва. Той си има приятелка, и твърди, че я обича. Но един ден останахме сами и той ме целуна, после го повтори.. потрети.. Сега отново е само закачка, но до кога.. Според вас какво изпитва това момче към мен? Има ли нещо изобщо? И ако обича приятелката си, какъв е моят шанс? Аз се правя, че не ме интерисува особенно, защото съм си такава. Какво да направя за да го отдалеча от нея?! Знам, че е подло, но искам това момче за себе си!

Коментари

1.   Aко той неиска дате целува можели даго заместя щте останиш изумена

2.   Ако тои е с приятелката си от дълго време може вече да не е сигурен в чувствата си и несъзнателно да започва да се влюбва в теб

3.   Имай предвид, че, дори и да го отмъкнеш, след някой и друг месец най-вероятно ще си в нейното положение сега - уж си му приятелка, а той се натиска с други.

4.   Уж обича нея а целува и теб.Това значи че и с теб ще постъпи така.А ти "уж" си и го отмъкнала а после някоя друга ще ти го отмъкне пък от теб.Ама всичко се връща де някой ден и от теб ще отмъкнат някой бъди сигорна!!!

5.   При нас мъжете неща от сорта на "несъзнателно влюбен" няма. В общи линии сме си наясно с нещата. Но така както обясняваш, явномомчето иска да има някаква "афера" с теб и да си остане с приятелката, но явно незнае как да действа и е плах. Просто лично мнение.
Ралф

6.   Момчето търси разнообразие - намерило го е при теб. А когато всичко излезе на яве ти ще бъдеш "лошата". Помисли... струва ли си?
SFA

7.   За какво искаш такъв мъж, утрешния ден, когато "заобича" теб ... друга ше ти го отмъкне .. хахха :Д
Петя

8.   Отмакни й го бе кво ти пука? Ама не се влибвай в него за да не ти е тъпо после ;)

9.   Hай добре го питай него

10.   Номер 9 щом момичето пита нас значи не може да пита него. Давай малко по-умно ако обичаш!