Споделена история от Тинейджърски

За него просто няма друга тема...
Здравейте, момиче на 14 съм.
Моля Ви за съвет.
Проблема ми не е нищо особенно, но много ме тормози и не мога да намеря начин да го реша или избегна.
Много харесвам едно момче, което е на 16 години.
Знам, че и той ме харесва, но всеки път
щом си пишеме в скайпа винаги говори за секс и тнт.,

И просто когато каже "ще те еба ли" или
" искаш ли " не знам какво да кажа.
Не се чувствам изобщо готова, и немисля да правя секс на тази възраст, но много го харесвам и искам нещата да се получат без секс..поне за сега!

А в чата за него просто няма друга тема, опитвам се да избегна неудобните въпроси , като питам как е или какво прави , но отново получавам отговор от сорта на - "мисля си как ще те еба" ; "екстра ще съм ако те еба"..
И изобщо голям "ебач" се пише, и почва да ме отвръщава. Незнам как да постъпя и какво да му кажа.

Писнало ми е от такива момчета, с който и да се занимавам, се ще ми говори за циците, задника или за секс, едно свестно нормално момче не съм срещала!
Какво от това, че съм се развила по-бързо, и нямам вид на дори ненавършила 14.. трябва ли да ме мислят за лекомислена, и готова на секс с всеки ?!
Ужасно съм разочарована от себе си, и от начина по, който ме приемат хората!
Най-вече противоположния пол..

Коментари

1.   Да и аз имам такъв проблем още от малка и това продължава до сега. Не знам, може би момичетата като нас излъчват някакъв по специфичен сексапил, а може би дори перверзност. Макар че съм с 8-9 год. по-голяма от теб и момчетата с които излизам би трябвало да са вече по сериозни, но не е така.

Опитай се да намериш положителната страна на този "проблем", знам, че ще ти е трудно-на мен също ми е много трудно, но се справям. Даже се забавлявам, когато пусна в действие сексапила си да гледам жадните и жалки опити на мъжете да ме имат.

2.   Съгласна съм с номер 1. Аз също имам този проблем като вас, но от друга страна има и отрицателни чарти това, че мажете ни възприемат основно като сексуален обект. Ами ако ние се влюбим истински в този мъж, нима няма да бъдем разочеровани, поне от един от всички тези мачовци околко нас ???!!!

3.   Тоя дет се занимаваш с него изобщо не мога да разбера как те привлича.Аз съм момче ама доколкото познавам момичетата такова балъшко поведение ги отблъсква и ако ще да си най-красивия пич няма да ти вържат.Не го прави и ти.Аз ако харесвам едно момиче няма да му говоря така на 100 %

4.   Еми затова мразя да си хващам гаджета - пикльовци на по 15-16 години.Тоя пуберко ако те харесваше истински нямаше да ти говори само за секс и т.н.Ти казваш че си развита явно имаш и малко по големи гърди и може би затова просто го възбуждаш и ти говори така.Според мен не трябва да си правиш напразни надежди с него а и от къде знаеш дали само на теб ти пише така.Почти сигорна съм че и с други момичета се държи по тоя начин.За съжаление може и така да е.

И не съм съгласна с номер 1 като казва че си има и добра страна или че трябва да се примириш че той е такъв.Просто не му пиши не му обръщай внимание и ще му омръзне и ще спре.Ако продължиш да му обръщаш внимание и вземеш да се влюбиш в него а камоли тръгнеш с него рано или късно ще те зареже заради друга или ще иска само секс от теб.И ако не му го дадеш ще те зареже.Така че помисли си пак дали си заслужава да страдаш заради някъкъв си мухльо...

5.   От номер 1:
О да, лошите страни са доста повечко, но пък няма какво да се направи по въпроса, просто наистина няма какво. Мислила съм различни варианти, пробвала съм какво ли не, но не се получава. И за това съм си казала, че няма смисъл да се измъчвам и за това ще се възползвам от това, което имам:) Макар че не ми е никак лесно, защото все се получава така, че се влюбвам, но какво пък... и в мен ще се влюби някой-някой ден...

6.   Аз съм в същия проблем само че аз съм момче, а тя е момиче. И защо си мислите, че всички момчета са еднакви.....? Това, че си мислите, че всички сме еднакви...нищо общо с реалното. (става въпрос за номер 4, за който не е разбрал). Според мен не се занимавай с този ебач^^ , а пък и след като му намекваш да спре с тези цитати ако найстина те харесва ще спре.....

7.   Така мили деца, защо сте толкова найвни и заблудени. Нито един от вас хабер си няма от секс. Келешчета колкото искате има мили момиченца, но те завалийките изобщо не знаят какво да правят, просто хормона толкова много избива в техните душички,че стават като разгонени зверчета и всяка вечер подмокрят чаршафите.

Единствения изход,да му затвориш устичката, е като го наредиш едно хубаво относно секса, А попаднете ли в по интимна ситуация, горкичкият,ще забрави,че ти е говорил как щял да те Е.... Той изобщо не знае как се прави това нещо. Така че не се притеснявай секс скоро между вас няма да има, но на думи всички са силни. Опитай се да излезеш по компетентна на тази тема от него и да видиш как ще спре да си приказва......
Мъж 42

8.   От номер 1 към номер 7: "Така мили деца, защо сте толкова найвни и заблудени. Нито един от вас хабер си няма от секс." -Това не важи и за мен, нали?! Не че нещо, но имам претенции за голяма разбирачка що се отнася за секс и мъже:)

9.   Авторката;
Към номер 1,
ам незнам как да ти го кажа, до преди 2 години бях по-пълна и грозновата, всеки ден получавах много негативни коментари, и сега 2/3 години по късно от същите тези хора чувам само комплименти.
Не съм свикнала на подсвирквания и коментари.
Аз лично никога не бих обидила някое момиче , което не е ' секси ', преди да съм го опознала, и ако то е прекрасен човек и приятел, какво значение поддяволите има ?!
Дразня се, че онези момчета, които ме обиждаха и ми се смяха сега ми ходят след краката и очакват нещо от мен.
Немога да общувам с такива хора, а за жалост истинските и тези , които оценяват вътрешната красота са толкова малко...

10.   Тоя или искасамо да те е...... заа да се изфука после или наистина така те закача. А бе вярно намери начин да му запушиш устата. Мене такива винаги са ме дразнили, ама честно понякога ми се иска да ми подсвиркват

11.   Боже аз съм момче и никога няма да кажа това на момиче.Вярно и аз съм си милсил такива "сцени" но никога не бих говорил така с момиче.Винаги когато съм харесвал момиче не съм мислил само за секс: за първата целувка и т.н прегръдки....Тоя е отвратен просто зарежи го той иска само да те оправи повярвай ми, това не може да се нарече свестен човек така, че най-добре му тегли една майна.

12.   8. От номер 1 към номер 7: "Така мили деца, защо сте толкова найвни и заблудени. Нито един от вас хабер си няма от секс." -Това не важи и за мен, нали?! Не че нещо, но имам претенции за голяма разбирачка що се отнася за секс и мъже:)

Ми като много разбираш какво си заразпитвала.И кога взе толкова да разбираш от мъже?Сега си на 14=>Съзнателния ти живот е започнал преди, около година и половина, а вече много разбираш?И как разбираш от мъже?Ти контактуваш с тънкопи....овци на 12-15 годишна възраст.От къде научи нещо за мъжете?

Държа да ми отговориш разбирачке!!!
Замалко да забравя -секса не е това, което гледаш по порно канала. ВЯРВАЙ ми!!!!

13.   Виж сега тука май стана некво объркане, тъй като номер 1 не е авторката. И не съм на 14-15 или пък 17 години, а съм на 21год. Контактувам с доста големи мъже и имам много впечатления от тях като цяло.

14.   Ок. Нещо съм се объркал 13. Помислих, че авторката го е писала.Недоразбрал съм и не съм проследил правилно коментарите.Стават грешки!
П.П.
Радвам се,че има момичета като теб-да познават жалките свалячи.

15.   ще охладнее след секса казвам ти

16.   И аз имам същия проблем. Въпреки че и аз съм 9 години по-голяма.. Нямах кой знае какъв голям проблем, защото си намирам и сериозни хора, колкото и трудно да е. Но започнах да се чувствам тъпо, когато започнах да говоря на мои познати за работа, а те ме канят у тях.. глупост до няма и къде :(