Споделена история от Тинейджърски

...Искам цялата тъга да си отиде и не казвайте постепенно
Моята история се проточи година и нещо. Тази вечер си давам срок от 1 седмица и ако не намеря решение ще се самоубия.Накратко:
аз съм момче,което е вклюбено в момче,което е на път да се хване с др. момиче... Мислех че може да се получи между нас даваше импулси ,че е възможно,но не може днес гръдният ми кощ беше раздран,а сърцето изтръгнато от силата нареченя "любов".Ако до 1 седмица болката не спре ще се блъсна с колата на баща ми някъде със 180 км/ч
1 година вече не живея... не мога повече.
баща ми не го интересувам....а Любовта е проклятие поне несподелената...Не издържам и миг без да мисля за него
За човека който ме промени.Срам ме е от това че съм толкова мекушав. Искам да умра или болката да спре. С цялото ми сърце или по точно съзнание,защото от сърцето ми нищо не остана... МОЛЯ ВИ помогнете ми..Не ме интересува че съм влюбен в момче..искам просто сичко да спре...не ме интересува дали съм гей или не...искам цялата тъга да си отиде и не казвайте постепенно защото от 1 година и 4 месеца по постепенно не можеи е едно и също...Помогнете ми Умолявам ви.... Какво да нарпавя това момче е от моя клас и просто искам сичко да спре...Имах мечти,които умряха в деня в който се вл'бих в него.Аз го обичам и съм наясно с това...
Дайте ми съвет,защотото на семейството не му трябва повече драма...Съжалявам ако има грешки просто сълзите ми падат от лицето и виждам размазано...помогнете ми как да постъпя???

Коментари

1.   Дръж се малко, стегни се! Пред първото разочарование в любовта ли ще се предадеш. Повярвай ми всяка следваща любов ще ти се струва последна. Ти си още малък доколкото разбрах. Та живота е пред теб, ще се влюбваш още и още, тепърва започва всичко. Говори за проблемите си с някой, който и да е, просто е задължително да изливаш мъката си, това помага, наистина помага. Самоубийството не е решение. Дръж се мъжката и се стегни!!! Успех и умнатааа!

2.   Оф, поредния самосъжаляващ се, който си мисли че като каже ще се самоубия и света ще го последва, защото е незаменим... Разбери, никоъ не може да почувства болката ти или пък би станало нещо ако кажеш че ще се самоубиеш... Освет съжаление друго няма да постигнеш... Стегни малко баси!?

3.   Cамо 1 6ти кажа за такиа лапешки работи не му мисли баща ти 6том не му пока за теб да го духа гледаи си собствения кеф и не деи да ревеш за моми4е ще се опрви си4ко до неколко седмици спокоино сички сме минали през тфа :)

4.   Просълзих се като прочетох историята ти.И аз съм в твоето положение с тази разлика,че и през ум не ми е минавало да се самоубия.Мн боли когато любовта ни е несподелена. И моята е такава момчето,което обичам не ме обича.Много ме боли от този факт и аз като теб плача много ми е мъчно,че не ме обича.Ще те посъветвам да не слагаш край на живота си по този начин само ще избягаш от проблема не и да го решиш.Дръж се като мъж какъвто си,а не като малко дете и спри да се самосъжаляваш

5.   Слабите хора склонни към самоубийство имат нужда от професионална психологическа помощ, това ще им помогне да се изградят като по-пълноценни и устойчиви личности. Лошото е че с простотията в нашата страна - ги е срам да помолят родителите си да ги заведат на лекар, въпреки, че има и пътеки по касата. Уязвими хора в детска възраст се опитват сами да се справят с проблемите си. Сигурно няма да отидеш на лекар, затова ще ти кажа и какво ако се самоубиеш на кого ще накривиш шапката, що не се стегнеш и не се опиташ да се справиш, какво ще загубиш ако опиташ само може да спечелиш. Пробвай живота е интересен, забавен и готин, само, че хубавата част за всички почва в различен момент, просто днес не е твоя, а утре или вдругиден, струва ли си да пропуснеш шанса си, няма ли да е тъпо, А......А?.......

6.   Здравей! Първо моля те,не се самоубивай. Сигурен съм,че ще липсваш на много хора. И аз изпитвах такава любов,но не съм си и помислял за самоубийство,защото знам,че времето лекува. Ще ти дам имейл адреса ми и ако искаш ми пиши,там ще ти оставя скайп и можем да си комуникираме.Най-малкото ще си пишеш с човек като теб.Ако ти се струва твърде странно и рисковано.. ок не ми пиши,не те карам,но помни,че не трябва да се самоубиваш. И освен това.. това момче може също да те харесва,никога нищо не е изключено. Успех приятел ;)
О.. и имейла ми е outwork_bg@abv.bg

7.   №4 вземи се свържи с автора и да си решите проблемите. Станете двойка и се обичайте.Успех.

8.   Виж .. всеки е имал такива моменти, изключение не правя и аз. Просто в такива моменти не можеш да мислиш трезво. Вярвай .. ако направиш нещо несъмнено ще липсваш на много хора и ще им причиниш болка. Ние хората сме малко странни .. мислим винаги за това какво искаме, кого искаме и какво нямаме !

Съветът ми е да се вгледаш добре в нещата, които те заобикалят, и малките и незначителни неща, които те карат да се усмихнеш. Нещата ще се оправят, бъди позитивен. Живота е съставен както с трудни, така и с хубави моменти. Сега аз след толкова моменти се чудя на себе си как може да ми е минавало нещо подобно през главата, защото след време намираш смисъл в живота и наистина можеш да му се наслаждаваш. Замисли се .. не си заслужава .. живот ти е даден само 1 път... не го пропилявай ;]

sunshine*

9.   Ама какво си въобразяваш...че си първия с несподелена любов??? Еми не си единствен,то всеки ако се самоубиваше заради това...и аз харесвах едно момче 7 години,то за мен,ест.,не се и сещаше,ама ко да направя-бъди над любовта,винаги съм го казвала.Струва ли си да умреш заради това-не,разбира се...Честно да ти кажа толкова се ядосвам като прочета,че някой,заради нещо се,ще се самоубие. Е и?Като го направиш,какво? Милиш,че по този начин ще привлечеш вниманието на човека,когото харесваш ли??? Грешен подход-ще му се покажеш като слаба личност,която е неспособна да понесе каквото и да било...
Сиво