Споделена история от Тинейджърски

Влюбен съм в учителката си
Аз съм момче на 17 години. Уча в престижно училище, справям се добре - пълен отличник- не че се хваля. Стандартът на живот също е много висок, семейството ми е доста заможно. Изглеждам добре, не ми липсва внимание от страна на момичетата. Привидно всичко ми е наред, но ми се случи нещо, което преобърна живота ми.
Дойде нова учителка по един от любимите ми предмети. Симпатична, приятелски настроена, много добра в предмета си. Нормални взаимоотношения. До деня, в който улових погледа и, май се съмняваше, че подсказвам, а сърцето ми така се разтуптя.... цялото ми тяло се разтрепера. Нямам обяснение за това, не съм искал да се случва. Тя е толкова нежна и изящна, умна, с невероятно чувство за хумор, много готина и... много омъжена. Знам, че не трябва, знам всичко, което ще ми кажете, но с всеки ден се влюбвам все повече.
Сега през лятото се виждаме по-рядко, но няма минутка, в която да не мисля за нея, да копнея за нея. Видях я веднъж- с мъжа и, държаха се за ръце и се смееха. Тя не ме видя. Прибрах се вкъщи и завих като пребито псе. Не знаех, че може да има такава болка. Бих дал всичко, ВСИЧКО да държа аз ръката и и да се усмихва на МЕН така.
Искам само да я гледам... боже, колко е красива.... а в най-лудите си мечти си представям как я целувам. Веднъж, когато ми подаваше маркера, ръцете ни се докоснаха, сякаш ток ме разтърси. Представа си нямате как се възбуждам само като си мисля за нея, а като я погледна... а като застане близо до мен... губя ума и дума.
Какво ще правя след 15 септември? Свършено е с мен. Така съм полудял, че сигурно ще направя някоя глупост... не знам.... не знам

Коментари

2.   Спокойно, това е чувство което ще отмине с времето. Знам го защото вече съм минала по този път и даже пак минавам. На 20 години съм като бях 6 клас в училището ми дойде един млад учител много симпатичен и забавен. Влюбих се в него макар че после разбрах, че е женен и има дете вече две. Това продължи близо 2 години. После като отидох в друго училище в началото мислех за него, но с времето чувствата ми започнаха постепенно да затихват и за по - малко от години охладняха. Сега чак ми е смешно като се сетя как си бях загубила ума по него. И с тебе ще стане същото като завършиш след някоя друга година малко по малко ще забравиш учителката, а след време сигурно ще се смееш като си спомняш как си бил хлътнал по нея.

5.   Ще ти мине, спокойно, временно увлечение е стига да не му даваш голяма свобода, наистина минава.

6.   Ще забравиш, просто е временно увлечение. На 17 си все пак, пубертета яко те тресе. :д

7.   И аз съм така... :( Решение няма. Само гледай да не се издаваш пред съучениците ти, защото много ще ти се подиграват и може учителката ти да разбере, а това е - цитирам: "Много неприятна история. "
Успех.

8.   След година-две ще се смееш като си спомняш за тези хормонални пориви

9.   И аз бях така в 12-ти клас с класната ми. Накрая станахме близки, доста близки. Веднъж я закрах до тях, понеже живееше близо до нас. Покани ме в тях (беше разведена), пихме бяло вино, слушахме музика, говорихме си. Супер приятно. Аз си тръгнах без да я докосна, въпреки че беше "готова продукция", не знам, може би малко ме достраша. И така започнахме редовно да се събираме в тях. Тя нямаше проблем с това, нито пък аз, е, естествено никой в училище не знаеше. И веднъж бяхме пийнали малко повечко винце, хоп стана работата. След това продължихме да се виждаме, да си изкарваме хубаво, чак докато не влезнах да следвам в друг град. Така, че, мой човек - действай. Не забравяй - жените, дори и омъжени, пак са жени. Ето, мойте познати, колеги и т. н. 2/3 са омъжени или със сериозни връзки. Вярвай ми, не им пречи, ама грам. Стига да знаеш как да подходиш по въпроса. Успех!!! P. S. И от мен да знаеш - омъжените са много по-страстни и освободени. От опит ти го казвам и то доста богат... :)