Споделена история от Тинейджърски

Искам и аз да съм обвзета от любов и да живея живота си като нормален тинейджър...
Здравейте всички!От дълго време пазя една несподелена болка в себе си......

Тя се отнася за самотата ми и празнината в мен , която чувствам от нея . Всъщност аз съм едно самотно момиче което просто незнае какво е обич ( не родителска , а друга) Вече съм на 15 години а още не съм изпитала какво е това непознато чувство за мен , как се чувства човек когато някой го прегърне и целуне.....

Всеки път когато се съберем приятелки и си говорим аз се чувствам някак неразбрана и отчуждена от тях , когато те говорят за гаджетата си , кой с кой бил или се целувал и.т.н. Просто искам да се почувствам и аз като тях ..... може би дори малко им завиждам . Искам и аз да съм обвзета от любов и да живея живота си като нормален тийнейджър .... незнам защо става така....аз ли греша някъде или просто животът си играе с мен ????

Коментари

1.   Има време, ще изпиташ тези чувства.
Не е нужно да си като приятелките си, за да си щастлива. Занимавай се с неща приятни за теб, а скоро любовта сама ще те сполети... Важно е да не губиш търпение.
SFA

2.   Аз вече на 19 станах , но не преживях много неща от този живот. Дори спрямо моите връстници съм една нула. И макар и трудно гледам някак си да продължа напред.

А за тебе. Ти си на 15. Сигурно 8-9 клас. Тогава голяма част от класа ми са се чувствали така. За това не се притеснявай. Живота за теб предстои за това не се притеснявай. Аз познавам някои на 20 години, където са сами (момичета). Както някой беше писал по друга тема любовта на тази възраст е и лължива.
Най-много до две години ще срешнеш човека, който ще те изкара от самотата. Иначе от къде сте ?

Митко,19

3.   Защо си мислиш,че като се влюбиш ще си нормален тийн? Това,че приятелките ти си имат приятели не значи,че и ти тр да имаш...те ли са твоят стандарт за нормален тийн? Просто бъди себе си,недей да съжаляваш,че още не си се влюбила...гледай си кефа сега...когато се появи човека за теб сама ще го забележиш :)
Сиво

4.   Не бързай да растеж! :) За всичко си има време!

5.   Човек никога не може да избира кога да се влюби миличка ;) не се притеснявай за това че приятелките ти си имат приятели и ти ще имаш , та животът е пред теб ... и ти си си напълно нормален тинейджър това че не си срещнала подходящо момче не означава че си различна виж сега ако искаш ми пиши на имейла (да отбележа няма да те свалям - жена съм ) lunen_lych@abv.bg