Споделена история от Тинейджърски

Имам няколко проблема...
Здравейте,на 13 съм и мисля, че още ми е рано за секс,но дори и да не беше мен все пак ме е страх, а имам няколко проблема.

1 проблем е, че ме е срам да съм до момче, тоест срам ме е да говоря с него и т.н--- Помогнете
2 проблем никога не съм се целувала, и не съм имала гадже въпреки, че са ми предлагали.
3 проблем като бях на 12 имах нещо бяло по гаштичките, но не всеки ден, а и искам още да разбера какво е то/или какво беше то.

Жени,Дами и родители помогнете и ми дайте някъкви съвети, и подсказки към проблемите ми.

Моля без: малка си или има време за всичко към 1 и 2 проблем!!!!

Благодаря предварително, че оделихте от ценното си време за мен.
Ангелина

Коментари

1.   Малее като четох историята ти все едно разказвам моята !!! Аз имам досущ същите проблеми и аз от дълго време търся решенията им затова ако някой помогне ще съм му много благодарана...

2.   Ами, аз лично за пръв път се целунах с момче и имах гадже на 15 години (сега съм на 18). Затова не мисля, че това е кой знае какъв проблем. Но все пак те разбирам, защото в днешно време децата се "отракват" рано-рано. Сигурно имаш чувството, че изоставаш или нещо не ти е наред, което не е така. Може би, ако си в по-голяма компания, ще се престрашиш и ще започнеш да общуваш свободно с момчетата. А и не всички си падат по отворки. Някои от тях харесват по-затворени и скромни момичета. Така че, бъди спокойна, ще се появи и момчето за теб :) Относно бялото по гащичките ти.. нарича се бяло течение и е съвсем нормално за всяка жена.

3.   Xихихи:)
Първото, което би трябвало да знаеш ,е че всяко едно момиченце преминава през това.
Всички ги е страх от първата целувка и особено от първия път с момче.Само, че всяко нещо си идва с времето.Ти си само на 13, тепърва много неща ще се променят .Най- вече в мисленето и разсъжденията.Отговорите ще си ги дадеш сама, може би след около 1-2 години :)

5.   Миличка, всичко което казваш е напълно нормално можеш да си сигурна. Аз съм на 17 и за първи път се целувах с момче на 14, а си имах кандидати.. Просто, когато откриеш момче, по което да си луда, всичко ще стане от самосебе си и дори няма да се сетиш за срама. Толкова хубави неща ти предстоят, знаеш ли :)..

И така на последният ти въпрос.. Това "бялото по гащичките ти", както казваш, се нарича бяло течение и всяка една жена го има. Това е знак, че тялото ти се развива и може би, скоро ще настъпи цикъла ти (ако вече не е настъпил, разбира се). Не се тревожи всичко , което описваш с притеснение в момента след време дори няма да ти прави впечатление. Можеш спокойно да поговориш с някой възрастен за повече информация или с лекар. Успех миличка :)

6.   Оооофф....поредната.... ммм...смешна история. Това ли са ти проблемите? Пфф...предизвикваш смях у мен... първия проблем е просто толкова голям,че няма решение за него... :ДД съжалявам,че трябва да ти го кажа,но за твоя първи проблем (ако мога така да се изразя) не може по никакъв начин да ти се помогне:Д . Колко теми има в този сайт за "първата целувка"?? Да седнеш,да си направиш труда да потърсиш и,евентуарно, да се напънеш да прочетеш нещо? "Неее,защо,нали мога да шляпна една безполезна тема,че по лесно става".

За третия ти въпрос (проблем) също има теми тук.... и освен това,на 13 си и не знаеш какво ти е това "бялото" по гащите... просто ще припадна....вие ми се свят. Да знаеш колко теми има в нета,изобщо, за твоите "непреодолими трудности". :Д Нямам думи просто...
Сиво

7.   Сиво, защо се заяждаш ?! Какъв е смисъла ? Просто момичето ИСКА СВОЯ СОБСТВЕНА тема и ако всеки тръгне да разсъждава като теб,накъде ще тръгне светът ни ..
По отношение на втория ти въпрос- спокойно , има време .

CW

8.   Виж,7,не се заяждам с никой. Само изказвам мнението си и по никакъв начин не те задържавам да се съгласиш с мен. Няма смисъл от,буквално, едни и същи теми и въпроси. Нима човек,който има мнение, различно от това на другите,се заяжда... не мисля така,но ти си преценяш сам за себе си. Аз да те попитам тогава,накъде мислиш , че ще тръгне светът ни,ако сме неспособни да приемем чуждо мислене по даден въпрос?
Сиво