Споделена история от Тинейджърски

Ужасна съм. Нямам истински приятели. Загубих ги .. Реве ми се. Сама си заслужих всичко
О не мога повече .Вече си мисля, че някой ме е проклел. Трябва да споделя някаде да ми мине поне малко. Толкова много неща ми се случиха за един месец, че вече не издържам.

Да започна : Класната ми ме нарочи и направи всичко възможно да ме изключат, и преди да го направят се махнах сама. В ново даскало съм, не познавам никой. Спасяваше ме само мисълта, че след всичките часове съм си в квартала кадето имам истински приятели, който много обичам.

Но наскоро и тази мисел отлетя, след като се скарах с една от най добрите ми приятелки. Сдобрихме си се, хубаво, обаче в последствие разбрах, че е говорила какви ли не неща зад гърба ми. Замълчах си. Исках да запазя приятелството ни. Минаха дни и излезнахме навън всички. Отидохме в една градинка и там не знам как се подхлъзнах, паднах и си обърнах капачката на коляното.

След още няколко дни се скарах с още няколко приятели. Туко що ми писа едно момиче. С нея се познаваме от малки.Т я с съжаляние ми каза, че много съм се променила. Станала съм лигла .. абе просто ужасна. И сега стоя и си мисля. Тя е права. Ужасна съм. Нямам истински приятели. Загубих ги .. Реве ми се. Сама си заслужих сичко, но искам поне мъничко късмет. Поне малко. Писва ми ;( Искам си приятелите. Искам си класа ;( Не искам да ме лъжат. Не мога да повярвам. Години сме приятелки, а тя е говорила зад гърба ми ;( Не знам дали вие можете да ми помогнете, но просто исках да споделя. И все пак ще се радвам на някой съвет. Мерси ..

Коментари

1.   Еми да ти кажа, проста си, вземи да се промениш малко, да не си такава лигла, спри да хленчиш и всичко ще е OK

2.   Истинските приятели са много рядко срещано явление и тази която толкова време ти е говорила зад гърба определено не е от тях! Хубаво е че осъзнаваш грешката си, опитай се промениш до някаква степен или поне гледай да не правиш тези неща които самата ти осъзнаваш че не са правилни. Щом видят промяната в теб ще те приемат отново.

3.   Всъщност,не разбрах, с какво основание те наричат лигла? Кажи ни малко повече-какво правиш,как се държиж.... Имала съм подобен случай,просто ми кажи повече,за да мога и аз да дам съвета си. ;)
Сиво

4.   Спокойно ...не се притеснявай чак толкова много, защото е излишно и само може да ти навреди отколкото нещо друго....ти в крайна сметка най-добре си чувстваш и осьзнаваш в кое точно бьркаш и ако искаш можеш без проблем да го промениш и отношението ти както и поведението ти спрямо другите да се стремиш да е по-добро вече .... и дори и някой пьт да се проваляш в нещо пак трябва да си избираш да продьлжиш, защото е много важно независимо от всичко, а и след като сьжаляваш(в смисьл ако си имаш за какво) това е много добре и можеш да продьлжиш после дори и след това вече. Успех и не се предавай никога квото и да става.
d22

5.   Тая твойта приятелка ти е говорила зад гърба заштото нали знаеш че човек като се ядоса на някого казва кви ли не глупости за него. А за тебе. Щом ти казват че си се променила и най-близки приятели, то значи променила си се. И незнам що не си търсиш причината в себе си. Щом ти ане някой друг се е променил значи само ти ще се оправиш

6.   Ами виж, просто годинките са Ви такива, че освен лицемерие, лигня и хленчене за друго неставате.
Класната била виновна, един Бог знае колко отсъствия и проблеми си била напраскала, жената какво да направи- да я обвинят после нея, че не е отчела че имаш куп отсъствия ли?!
+ тва не всичко решава класната, има педагогически съвет и тнт.
Като ги гледам тия пикли от моя клас, същите като вас ми се доповръща (без извинение ; ) )
Коя зад гърба ти говорела, коя ти писала ..
Место да се мотаеш по градинките и да си трошиш кокалите, седни и учи, в ученето му е майката! ; )
Заслужи си малко уважение, най-малко трябва да ти е гузно , че класната ти е направила всичко възможно да те махне, тя горката женица..
Поне учителите да те уважават, пък тези пиклички нека се мотаят по парковете, след 10 годинки нищо чудно и да ги видиш пак там, самоче с метлите и кофите.
Сама решаваш бъдещето си, и ако ще се косиш за някакви дрислички , който освен да лицемерстват и интриганстват друго незнаят.. със здраве !
Съжалявам, че съм толкова груба но ..

И.И.И

7.   Евала на номер 6

8.   Виж, тук положението е много трудно!
Даже аз мисля, че мястото за писане на толкова отрковенни места не е тук, този сайт е хулигански, чел съм тотални олигофрении и хора като теб, които искат да споделят нещо наистина трогателно не трябва да пишат тук, просто не си заслужава :).
Трябва някой друг сайт, в който може да ти обърнат внимание.
Първо, за училищечето : МАЙНАТА МУ! Аз завърших в такъв клас. 12 години бях така и какво от това, те си остават пед***илчета :)
Второ, скъсваш всякакви отношения с онази... там... дето ти се води приятелка. Казваш, че си разбрала, че говори за теб и не искаш да имаш нищо общо с нея.
Намери си други приятели.
Трето. Радвай се, че си здрава. Оценявай най-малките неща ( които са ти останали)
Виждам, че коментара ти е от преди 1 година и 9 месеца ( почти 2, не се и надявам, че ще се сетиш да погледнеш отново този сайт), но го пиша за други, които са на твоето дередже и се надявам да го прочетът!

ФЪК НА ВСИЧКИ НЕЩАСТНИЦИ, КОИТО НЕ РАЗБИРАТ И НЕ ОЦЕНЯВАТ ПРИЯТЕЛСТВОТО! МАЙНАТА ИМ!
Да си приятел не всеки го може! То си е изкуството, някои просто не го владеят... Жалко!

9.   Номер 6, наистина може класната да е направила така, че да я изключат. В училището ми имаше една учителка, която ме мразеше и ако можеше, щеше да ме убие. Така и не разбрах защо ме е мразела. Не й говорех в часовете, не й пречех, не съм й отговаряла, въпреки че много ми се е искало, когато ме е унижавала пред целия клас. Също така, не може детските й години да преминат изцяло в учене. Хубаво, нека учи, важно е, но пък и трябва да излиза, да се забавлява с приятели.. не е вярно, че всичките на нейната възраст стават само за лицемери, интриганти и т.н... познавам и други момичета на тази възраст, които са доста интелигентни, така че не поставяй всички под общ знаменател.
*Яса

10.   ИМА ДОБРИ И ЛОШИ ХОРАТА