Споделена история от Тинейджърски

Кога е редно да го направим?
Ще ви разкажа поредната история за момиче което се чуди дали да прави секс или не
Сега съм на 14 и скоро този месец правя 15.С гаджето ми ходим 3 седмици и темата секс почти постоянно е засегната. Той е с година и малко по-голям от мен и е правил вече няколко пъти, но аз не съм. Изнудих го да ми каже кога мисли, че е редно да го правим и той каза след 1вия месец. Около него се въртят едни курви, които само му предлагат секс. Толкова съм объркана и не знам какво да правя дали след 1вия месец да си легна с него или да изчакам поне 3/4 месеца. Много го обичам, но не мога да реша дали съм готова за тази важна крачка или не.
Съжелявам ако ви отегчавам,но ви моля за искрени съвети.

Коментари

1.   Поредната заблудена патица. давай еби се на 15 години ! после ще съжаляваш уверявам те ! ама нали това е модата на по 14-15 ехе ебали се ебали се.. на 17 съм и не съм правил секс все още , направи си сама изводите

2.   Малка си,малкаа....Защо не питаш майка си кога е редно?

3.   Малка си не бързай .. и как разбра че го обичаш за 3 седмици ? тои ако иска да е с теб ще чака когато ти си готова . нему пускаи още ти сама ще разбереш кога си готова ;) вярваи ми ...

4.   Еми щом около него се въртят "курви" първо попречи и да ти го отнемат това първо пък за секса изчакай поне още 2 или 3 седмици след първия месец, но тук вече сама си решаваш дали да го направиш. Я кажи той ли постояно пита за секса или двамата сте на едно и също мнение за него

5.   Според мен си още малка,за да правиш секс.Моят съвет е изчакай още поне 1-2 години и тогава.Лично аз съм на 17 години и не съм правила все още секс поради простата причина,че не се чувствам готова,за да правя секс пък и не съм срещнала човек,когото да обичам и той да ме обича и с когото да го направя.Най-важното е да го направиш,когато искаш и се чувстваш готова,а не когато той иска.Не се съобразявай с неговите желания,а с твоите собствени.Успех ти желая!

6.   Първо- след като сама си казала,че е "поредната" история,защо я слагаш? Има много такива САМО в този сайт,за другаде не говорим...

Сага по темата-ясно е,че е с теб само за едната нощ. Разбери го навреме и не го прави,щом не си сигурна. Ако държи на теб и те обича-няма да те притиска,ще те чака и няма да им пуска на курвите около него. Не се насилвай само,защото го "обичаш". Това не е любов, а моментно увлечение,вярвай ми... не си струва,заради такъв фарс да съжаляваш после,че не си го направила,когато си била сигурна...

Предполагам,че след като спи с теб "нещата ще охладнеят"," нищо няма да е както преди"-това са цитати от теми,подобни на твоите- момичета,които са го правили,заради "голямата си любов". И след като нещата се " променят"...или ти, или той ще сложите край,защото теб ще те боли,че не ти се обръща внимание, а на него-...е, ще иска да види как е секса с друга.... Послушай ме и няма да сгрешиш,бъди над любовта и ако почне много да те притеснява- разкарай го.
Сиво

7.   Не мисля че на 14 го обичаш...
иначе ако се чувстваш готова и си убедена, че го искаш, няма значение кога. но помни че това не е начин да задържиш едно момче до теб!!!

8.   Миличка, не е редно да те изнудват. Ти ще го направиш когато си готова и го желаеш и не можеш дори самата ти да се спреш, той трябва да чака ако не си готова, в противен случай насилванията му трябва да ти говорят че ще спи с теб и после край, а и съм милиони милиони проценти сигурна, че освен не го ще имащ още приятели и ще съжаляваш че те е юркал и си му пуснала... ако не стане така обади ми се и ще направя каквото искаш за теб .... Успех миличка и запомни... Мъничка си, не се обиждай, знам че вече на 15 съзрявате по бързо, но все пак за това отношение... и в тази позиция в която си.. пази се мило момиче.
БарБи 20г.

9.   От Авторката: Явно не съм се изразила правилно,но той и дума не иска да говорим за секс,но аз го разпитвам кога иска и такива.Винаги му е мега конфузно да говори за това и много се притеснява и го е страх да не ме нарани по някакъв начин.Не ме е изнудвла по никакъв начин,а и е отказал на курвикоито са му предлагали секс.

10.   То ти май си по-голяма курва :) В случая ти искаш да изнасилиш горкото момче :D Извинявай, ама си много смешна моето момичее..На втората седмица секс искаш..Амаа оуу..Малко разгонено курве..Ей тва си! За това сичките сте отворени на 14 годинии вместо да си срешите куклите, щото все много знаете и всичко можете :) За това сте тъпи долни курви и наркоманчетаа :) ..Гледай си даскалото за сега пък като станеш на 17 и ти пораснат цици ми се обади аз лично ще те отворя :)

zZz

11.   От Авторката: Може да съм курва ама не съм твоята нали?Не съм двокаджийка,а напротив имам хубави оцебки и уча в хубаво даскало.Имам си достатъчно големи цици.Баси идиотския коментар.Никога няма да доида при теб "да ме отвориш" |(

12.   Напълно съм съгласна с другите направи го когато си готова,наистина ще съжаляваш след това.И според мен те е излъгал че е отказал на онези курви,кой мъж ще откаже за секс?Никой.По добре ти скъсай с него за да не скъса след това той с теб,когато си му дала това което е искал.

13.   Изчакай на 16/17 да станеш, не да изкараш 1 месец с него.
Защо си мислиш, че иска на 1вия а не на 6тия месец примерно ?
Да приемеме, че ще го направиш на 15, но не е той човека.
Това момче просто те използва, толкова ли си глупава..или просто влюбена ?!
За него не си нищо повечее от момичето, което ще увеличи бройката на "няколко пъти" секс... какту сама казваш ти..
Замисли се, ако наистина те уважаваше , да не говориме обичаше, щеше да каже " когато ти си готова"..
Ако зависеше от него на първия ден да те е изчукал,
не приемай коментара ми като упрек, а като съвет от човек опознал до болка тези момченца..

И.И.И

14.   Абе оставете момичето бе хора. Аз напълно я разбирам. И защо според някои от коментиралите, не е възможно да се влюбиш за 3 седмици. Ами напротив може да ви кажа чесно! Когато бях на възрастта на това момиче имах един приятел, с който имахме връзка 2 месеца, и на 2-рата седмица аз бях лудо влюбена в него. Сега ще кажете-"хахаха глупусти", "лапешка работа" и т..н , нали?! Но знаете ли като се разделихме с това момче, 2 години след това аз не спрях да го обичам и не успях да го забравя. Така, че въобще не са глупусти. Това момче остави голям белег върху живота ми. Човек може да се влюби за един ден и след това да страда за този човек доста дълго време.

А авторката в никакав случай не е курва номер 10, защото представи си е девствена. Или може би това я прави такава? Не ставай смешен! ;))) И моето момиче, ако смяташ, че си готова и това е твоето момче, няма нищо лошо да спиш с него. Стига обаче да си сигурна, че знаеш какво правиш. ;))) Успех

15.   И аз така смятах след като навърша 15 той беше с 1 година по голям от мен, но малко след като ги навърших скъсахме, защото разбрах, че той само това иска. Сега съм на 16 почти 17 от година и половина съм с човек който обичам много и който е готов да ме чака докато самата аз съм готова нищо че е с 4 години по голям от мен никога не ме е притискал за секс. Моят съвет е изчакай поне 4-5 месеца с този човек, ако след това още сте заедно, а не те е зарязал зарани някоя курва и смяташ че си готова направете го, но не го прави сега

16.   Aз съм в същата ситуация на 14 и половина съм приятеля ми почти на 16..обаче тои постоянно ми говори за секс ве4е 4-пи месеца и половинас ме заедно аз съм утях , тои е унас и постоянно си иска .. тои е предил няколко пати преди да е с мен и знае какво е ...обаче мен ме е страх апък кака ми го направи на 17 и ми казва 4е съм прекалено малка..и аз незная какво да правя ама вси4ки и приятелкките ми защото всички са по големи от мен и ме съветват 4е е прекалено рано минимум 16 ,щото после по4ва дас е говори 4е си курва и нз си още кво........

17.   Ми според не е нормално на 16 години да правиш секс,ест че ще кажат че си курва ако го направиш на 16,ако вие страх въобще не го правете няма нищо да спечелите като го направите и то с човек който не познавате чак до такава степен че да правиш секс с него.

18.   Аз като бях на 14 ходех с едно момче което не спираше да ми говори затова и дори ми беше казал "до еди кога ако не си готова..." на 3-я месец го зарязах. След това ходих година и половина с момче което въобще не го искаше, а аз като навърших 16 исках да го направим чувствах се напълно готова, но той не "не искал да ме нарани". Сега от месец и нещо съм с човек с който ми е много хубаво който ме обича и се отнася с мен като с принцеса, се него го направих, но вече съм почти на 17 остават 2 месеца. Така че моят съвет е изчакай още няколко години поне до 16 , а моментът ще дойде от само себе си при мин стана много неочаквано, прилив на много старст и от двете страни.