Споделена история от Тинейджърски

Той е далеч от мен!
Здравейте! Преди 1 месец се запознах с едно момче, в което се влюбих лудо веднага щом го погледнах-нещо като любов от пръв поглед. Той е 4 години по-голям от мен и живее в П.....в. Докато бяхме заедно той постоянно ме хвалеше,закачаше ме и т.н. Мисля че и той изпитва нещо, но незнам... Когато се разделяхме аз гледах към него с пълни очи и той към мен. Наистина съм влюбена. Всяка вечер го сънувам-тази нощ отново сънувах как сме гаджета и той ме целува. Въпросът ми към вас е: Да му кажа ли всичко по скайп или да замълча. Нямам възможност да отида до П.....в, затова по скайп.

Моля ви помогнете ми. Незнам дали да му призная.
Моля без обиди! :)

Поздрави! :)

Коментари

1.   Добре че ни каза, че живее в П... в; никога няма да се досетим какво е това :)

2.   Ти на колко годинки си? На 13? 14? Ако е така, не ти препоръчвам да се захласваш по батковци на 17-18, защото накрая ще си разочарована.

3.   От авторката: На 20 години съм

4.   Мисля, че трябва да се решиш и да му признаеш по скайп! Той издава съвсем сигурни знаци, че те харесва! Мисля, че ще сметне за много смело от твоя страна да му признаеш!
Всичко ще бъде наред! Вярвай ми:)

5.   От авторката: Благодаря на номер 4! Той е срамежлив и незнам! Писахме си, а той постоянно се базикаше с мен и аз с него. Ще опитам. Продължавайте да давате съвети. Моля ви. Аз съм много срамежлива и незнам как ще стане. Поздрави! :)

6.   От авторката: Но, ако стане така че той да не ме харесва? ! Ще потъна в срам. Незнам

7.   Първо: "не знам" - две думи.

Второ: признай му по Скайп.

"От авторката: Но, ако стане така че той да не ме харесва? ! Ще потъна в срам. Незнам"

Животът е прекалено кратък, за да се измъчваш с такива въпроси. Ако не действаш, след време ще се чудиш какво би било, ако имаше малко повече смелост днес. Сега поне ще разбереш дали те харесва или не веднага. Разбери, че ти нямаш нищо за губене в момента. Хубавите неща не се случват на хората, които чакат, а на онези, които действат.

Ако не те харесва, всеки продължава по пътя си. А ако те харесва, тогава може да изградите заедно нещо красиво. :)

8.   На 20 си.. момиче кажи му. Щом си пълнолетна винаги ще можеш да намериш възможност да отидеш до П.. в или той до твоя град. Кажи му защото после ще съжеляваш.

9.   Много благодаря на 7 и 8! В момента събирам смелост и скоро ще го направя!

10.   Продължавайте да пишете коментари!

11.   От авторката: Днес ми се отвори възможност, ама толкова ме хвана срам, че му казах че е супер объркано! Отчаяна съм!

12.   ами ако аз съм на 15 а той на 17

13.   За номер 12- няма проблеми. Все пак вече си на 15.

14.   Aвторке, призна ли му? Какво стана?

16.   Все още не съм за съжаление. Мноого ме е срам и пфф :(. Онзи ден той отново ме попита какво става, какво ще му казвам, ама аз му казах че е мноого объркато и приключихме темата. До сега не ми се е налагало да правя признание на момче и сега не знам как да го направя. Моля ви за съвети!

17.   Ще я следа таз тема, че съм в подобна ситуаця:)

Ако имаш повечко кураж кажи си му, щом сте се видяли, и те е харесал.. пък и викаш че е срамежлив, направи ти първата крачка... а може и да се е досетил, щом подпитва за това нещо което трябва да му кажеш... според мен ще му стане приятно..

Кажи му че ти... таковата.. опознала си го, харесала си го, бла бла... и виж какво той ще каже :)

Дай, казала си му наполувина; сега другата полувина, по същественото!!!

Успех

18.   Ооо, страхотен съвет номер 17. В най скоро време ще пробвам варианта с "Аз.. ами... поопознахте и... се влюбих". :Д (сериозно говоря)
Боже да го напиша тук ми беше трудно пък камо ли ако ще трябва да му го напиша по скайп. Дано да събера повече кураж.
Аз мисля че скайп не е най- подходящото място в което трябва да се правят такива признания, ама човека като живее в Пловдив а аз в София и пфф- няма как да се видим. Ще се видим Март- Април (там някъде) :(
Благодаря ти номер 17.

19.   Ще ти кажа какво направи една приятелка с нейния!!! :) Страшно са ми сладки!! :))))

Запознали се във фейсбук, писали писали, ма по едно време се очуждават... и тя чуди се чуди се как да му каже че го си иска... написа му едно писмо (ама не от и тия любовните, сладникави) че държи на него и иска да го опознае повече и че един ден ще се радва ако бъдат повече от обикновенни приятели!! и какво мислел той за това...
Той й беше казал че не бил сигурен че тя го харесва и не знаел дали да се доверява напълно и затова почнал да се отдалечава и т. н

Та сега, далеч един от друг, са заедно!!! ... и тя се двуумеше преди да си му признае, но на края си е казала ДА СТАВА КАКВОТО ЩЕ... поне няма да има угризения по късно че не му е казала!! :)))).... и сега не съжалява!!! :)))

На мен ми харества като идея защото е много по лично, искрено и сладко и ново:)))... а, зависи дали сте романтици, де, но мисля че на всеки би му станало приятно:))))

Ако ти харесва като идея напиши какво искаш да му кажеш, снимай и после го прати по скайп.... след тва... чакай да видиш какво е ти каже!!! :D

А, и тя му е пратила снимката на писмото докато не е бил на линия.... ако ти се струва по лесно!! :D
Скайпа според мен си е префектен особено за по срамежливите!! :)))

Според мен ще има хубав край!!!!

Успех:).. номер 17

20.   Супер, номер 19! Страхотен съвет! Благодаря ти!
Поздрави, авторката! :*

22.   Продължавайте да пишете коментари!

23.   В подобно положение съм била. Само, че въпросния "ТОЙ" беше чак от Русия... Така-така, голямо влюбване беше, държане за ръце, гушкане... докато не се прибрах в родния си град и той в неговия си. Разменихме си координати, забележи: той ми писа само 4 пъти и то първия ден като е в Русия. Взе да ме избягва и тем-подобни. Гледам снимките му и какво да видя - той нареден с мацките, прегръща ги, аз седя вкъщи и плача... Не знам при вас как е, ще се виждате ли отново, но ако ли не, те съветвам да не му казваш нищо, ако той ти пише- значи има интерес, но ако ли не- здраве да е :)

24.   За 1 месец, ми писа само 2 пъти. :( Ще се видим чак през март/април (най- рано).