Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в звезда
Здравейте! Тъй като видях, че има история в раздел "Семейство" свързана с One Direction и по-точно Хари, реших аз да ви напиша една само, че истинска.
Въпроса е, че съм им the biggest fan. Толкова съм обсебена от тях. Една от главните ми мечти е да се срещна с тези прекрасни момчета, а другата ми е да имам връзка с някое от тях. Знам, че това няма как да стане, но винаги продължавам да си давам надежди, че това ще се случи. Сама си вярвам. Може-би е заради това, че мама работи там и иска да се местим да живеем в Лондон. Това ми дава още по-големи надежди. Продължавам да си вярвам и някой ден, когато това не се случи, ще бъда разочарована. Въпросът ми е как да спра да си вярвам, че това ще стане?
Благодаря ви.

Коментари

1.   Тука две теми за тия и потърсих снимка да ги видя какво пък толкова... За първи път ги виждам, чувам и нямам желание да го направя втори - определено, ама явно сега са някаква мода сред подрастващите. По наше време бяха други момчешки банди - бекстрит бойс, уестуайф. Както и да е!
Ще ти мине влюбването като пораснеш - спокойно!

ПС Като кажете Хари и все за Хари Потър се сещам :)І))

2.   Защо да спираш да си вярваш? Напротив ако вярваш силно, ще стане. Хората са казали: "Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да се сбъдне".

vova4ka

3.   От 2

Имай предвид обаче, че връзка със знаменитост може и да не е това, което си представяш

4.   С времето ще отмине, и аз бях така преди, но с времето ми омръзна. Имам една приятелка, която в момента е като теб и беше станала в 7 сутринта, за да си вземе билет за примиерата за филма, а мола отваряше в 10 и тя чакаше там. До година вече дори няма да са ти толкова интересни, а отностно местенето в Лондон, това не ти гаранитера, че ще си станете гаджета, има толкова красиви лондончанки. Освен това, ти си българка, винаги някоя от Англия или Америка ще бъде една крачка пред теб заради нациалноста си.

5.   аз бях така с Хари Потър
много исках да съм актриса и да се запозная с Рупърт Гринт (Роналд Уизли) но осъзнах, че:
1. Много малко вероятно е!
2. Аз се бях влюбила по-скоро в персонажа, отколкото в самия Рупърт.
Та значи има вероятност да си влюбена в Хари какъвто е на клипчетата и както го прадставят по телевизията, а той може да някой абсолютно различен и ти да го харесваш просто външно. :)

Nightwish*

6.   Не знам на колко години си, но повярвай ми след няколко години няма да мислиш така, от личен опит ти го казвам. Просто бъди търпелива и ще ти мине!

7.   Мило момиче, всички сме се влюбвали в звезди! Няма момиче, на което да не се е случвало. Феновете им се възхищават, боготворят ги, но те са съвсем обикновени хора, колкото и да не ти се вярва. Не виждам смисъл да се мъчиш да се освободиш от това чувство. То само ще се стопи, ще изчезне. Ще израснеш и ще разбереш, че истинския живот и сцената не са едно и също. Запази си мечтата, ако отидеш в Лондон, току виж се сбъднала!

8.   Аз пък като малка харесвах Ник Картър от Бекстрийтбойс. :D Наскоро научих, че се сгодил за доста грозна жена, дори фенове му я мразят. :D казват, че го била използвала заради парите и славата му и т. н :D

С някое от тях? Затова ли искаш, защото са известни?

9.   №7 - не се възхищавам на никого, защото не съм чуждо поклонничка за това, ако може не говори от на всички името без да си сигурна в това. Не съм се влюбвала в звезда, защото не съм фен на никого. :)

Падналото ангелче :*

10.   Миличка, това никога няма да се случи. Защо не започнеш да слушаш ХУБАВА музика като Pet shop Boys, Dead or Alive, The Buggles, Boney M и др. Иначе наистина имаш страхотен късмет, че майка ти иска да се преместите в Лондон.

11.   Аз пък съм влюбена в Найл <333 И аз имам надежди като твоите само че 1во нямам никакви роднини в Лондон (затова ще кандидатствам в колеж там.. е още съм доста далеч от колеж но все пак.. ) и 2ро аз харесвам само Найл а не и другите в смисъл и тях ги харесвам но бих избрала за гажде само Найл... Продължавай да вярваш и се бори!!! Не забравяй какви са Елеонор Калдър и Даниел Пийзър - обикновени момичета ;)

До номер 10: НЕ СЕ ОПИТВАЙ ДА НИ НАЛАГАШ ТЪПАТА СИ МУЗИКА!!! ДАЙРЕКШЪНЪРКА СЪМ СЕ РОДИЛА, ДАЙРЕКШЪНЪРКА ЩЕ УМРА И ОТ ГРОБА ЩЕ КРЕЩЯ: ONE DIRECTION СА ВЪРХА!!! Всеки си има вкус и харесва различна музика а ти не се бъркай в избора ни като искаме ще ги харесваме и мнението на един хейтър НЕ НИ ВЛИЯЕ!!! Защото ние сме свикнали да подкрепяме момчетата и да бъдем с тях във всичко, включително и срещу хейтърите!!!

PIECE!!!

13.   До номер 11, музиката, която съм написал е много по-хубава от вашата. Жалко, че не сте я слушали. И недей да се правиш на умна, жалка м*ршо. Чао и хубав ден.

14.   Хората са ти го казали преди мен - безмислено е!

15.   №13 - и защо трябва да обиждаш? Не съм номер 11 само да ти кажа. Да слушах една-две песни от тези, който си дал за пример и не не са хубави що за вкус имаш. :Д

№11 - Това с 1д е по-скоро мания не сте влюбени наистина няма как. :) Надявам се с времето да ви отмине все пак групата никак не е лоша. А това дето си написала за гроба го четох другаде само, че с отбор. Всъщност не не един мой съученик все го повтаря за любимия си футболен отбор - Ботев Пловдив. С още едно момче измислиха и за Локото (т. е противоположният отбор на Ботев) абе няма да се обяснявам ще ви мине - предполагам!!!! :)

Падналото ангелче :*

16.   От номер 11:

Айде без обиди моля ;) Надявам се модераторите да спрат да толерират такива коментари като на номер 13. Не съм слушала тази музика, и какво от това? Както вече казах всеки си има вкус и това че ме наричаш мърша не променя абсолютно нищо ;) Всъщност това само доказва колко "културен" си всъщност :) Благодаря на Падналото Ангелче за подкрепата. Моето не мисля че е точно мания, защото аз нямам плакати на 1D в стаята си и не пищя всеки път когато видя някой от групата, било то и на снимка. Иначе ги обожавам и съм влюбена в Найл, всъщност като се замисля може и да е само мания, не съм много сигурна. И да, това за футболните отбори и аз съм го чувала, от там ми дойде и идеята да го направя с One Direction :)

PIECE!!!

17.   Backstreet Boys - Incomplete. Чуйте я, тогава ми говорете за 1D. ;)
И.
Ж15

18.   Ох, мила и аз имам същия проблем от повече 1 година и все повече и повече ги обичам, а аз съм само на 16 те са на по 20 :(

19.   Таакам аз пък съм луда по Джей Би (Джъстин Бийбър) по същия начин... Щом ще се местите в Лондон значи имаш огромен шанс поне да идеш на концерт ако не друго ;)! Съветът ми е да не залиташ многооооо хД, защото аз съм доста залитнала и понякога правя безразсъдни неща за Дж... Трябва да вярваш в мечтите си, дори да не си станеш гадже с Хари, поне можеш да се запознаеш с него на Meet and greet :)) примерно. Понякога стават чудеса :)! Късмет

20.   №16 - няма значение няма нищо лошо да харесваш 1д предпочитам ги пред чалга певците. За плакатите спокойно не си само ти. Когато бяхме на посещение в Америка (по-скоро на почивка) имаше много момичета (на около 14-15 според мен), който носеха техни плакати. Не мога да кажа, че съм им фен, но нямам и нищо против тях. Има техни песни, който ми допаднаха - в Америка пък на всяко второ заведение пускаха техни песни. Не ги различавам, ама си личеше, че се сменят докато пеят.

№19 - искам да те питам нещо. Щом казваш, че фен на Джъстин (аз не съм много за това питам) значи трябва да знаеш дали това е вярно. Казаха ми го, но аз не съм сигурна.

"Джъстин Бийбър все пак включи и София в европейското си турне. Тийн звездата ще пее навръх 9 септември у нас. " -----> това вярно ли е? Просто питам, не че ще ходя на концерта му. Ако искам няма да има проблем за билетите (тате ще ги уреди) ама аз не го харесвам като певец и така де само питам за да знам вярно ли е или не.

Падналото ангелче :*

21.   И аз съм като теб, само че съм влюбена в Джоузеф Мораган (хибрида Клаус от Дневниците на вампира). Не спирай да вярваш в мечтите си и те ще се сбъднат.

22.   Здравей!
Аз напълно те разбирам. Не знам ти на колко си години, но когато аз бях на 12, също бях влюбена в един известен музикант. Въпросът е, че с времето това премина. Смятам, че е напълно нормално. В мечтите няма нищо лошо. Както и в това да си вярваш, че ще се случи. Според мен ще го надраснеш. :)

23.   Почти всяко младо момиче се е влюбвало в звезда. Напълно нормално е. Аз бях влюбена в Tom Kaulitz oт Tokio Hotеl. Еми мина ми. Дори сега ми се струват детински подобни влюбвания и die-hard фенове. Едно е да харесваш групата и да ти допадат момчетата, друго си е да се вманиячиш. Както и да е, мисля че ще ти мине с времето и дори ще си спомняш с усмивка. Не казвам, че ще спреш да ги харесваш, а че с времето ще спреш да им отдаваш чак такова значение. Предполагам и ще се влюбиш в някой от обкръжението ти и вече напълно ще забравиш за Хари. Не искам да те засегна, де, знам, че сега няма да ме разбереш, но с течение на времето ще ти мине.
Колкото до самите 1д - не ги слушам, не ми харесва музиката им, но момчетата са ми симпатични, не са мой тип, но са симпатяги.
До НОМЕР 10 - Пич, не налагай вкуса си на останлите. Каквото е "хубава музика" за едни, е БОЗА за други и vice versa. Да не говорим, че едва ли инфантилно крещящите "ДАЙРЕКШЪНЪРКА ЩЕ УМРА" момичета ще вземат под въпрос музикалните ти препоръки и съвети.
Хайде със здраве и не се впрягайте толкова за подобни безсмислени неща - кой как защитавал (? ! ) 1-ди и Джей-Би и какъв фен им бил. Щото сега сте на 13, живота ви се струва песен и най-големия ви дерт са новите чорапи на Хари и с кого е излязал ДжейБи. Но само 5-6 години по-късно като дойде време за университети и още по-лошо - търсене на работа и изобщо РЕАЛНИЯТ живот, нито Джъстин, нито Найл ще дойдат да ви помогнат.
xperia

24.   Ами аз слушам Еминем, царя на рапа и не бих казал, че имам такива проблеми свързани с него :D Но, неговата музика кара малките деца да се псуват, бият и да си режат вените нали? Съжалявам за отклонението, но едно момиче на 13г, докато си говорихме за музика ми каза точно това и трябваше да го споделя. Предполагам, че е някоя като теб...

26.   Номер 17, имаш вкус.

27.   До номер 23: Как успя да го забравиш аз така и не успях обичам го до болка буквално умирам малко по малко и не мисля че това е децко влюбване защото вече повече от 5 години страдам опитах да го забравя като приемах наркотик после алкохол цигари и накрая стигнах до рязане на вени физическата болка успяваше да затъпи тази в мен но после се връща още по силна побърква ме обичам го повече от себеси ще дам зивота си ако трява.

28.   До 27: Мила, за кого става въпрос? Кого толкова обичаш, че и от пет години? На колко си и години, че опитваш наркотици, алкохол и цигари? Няма да те съдя, можеш да ми кажеш. Минала съм през подобно нещо - несподелената любов е тежка. Е, аз съм изпадала в подобнo състояниe заради човек в обкръжението ми, но все пак.
А Том Каулиц.. е просто ми омръзна. Смени си и визията и изобщо не ми хареса. Но ако говориш сериозно - това не е нормално. Дано ми видиш отговора.
xperia

30.   ОК и аз им харесвам музиката ама вие сте болни чесно :х не се надявайте на Хари и Луи заедно са ;) Някой ден ще разберете

31.   Какво толкова ви харесва в 5ма разглезени момченца, които сигурно 5 пари не дават за феновете си? "... ДАЙРЕКШЪНЪРКА ЩЕ УМРА И ОТ ГРОБА ЩЕ КРЕЩЯ:... " - ми крещи си, кой те слуша. Да, хубави са, но защо си мислите, че точно на вас ще обърнат внимание? От 50 милиона момичета (фенки) точнооо на теб. Момичето от България, което дори не знае английски. -, - Слезте в реалността, това никога няма да се случи.. колкото и да се надявате. :) Не сте на 9-10-11 да си мечтаете за принца на бял кон, че Ниал ще дойде до вас и точно на теб ще предложи да сте гаджета... пораснете. (:
П. С. винаги става така - зарибен си по нещо и след макс. 2-3 месеца ти писва. :)

32.   Ще ти мине аз като бях малка бях влюбена в Джоуй от приятели, но пораснах и всичко ми мина. :) Това е период всеки минава през него и момчетата се влюбват в известни актриси и певици така че спокойно.

33.   това ,че вие не ни разбирате не значи ,че ние сме някакви маниачки! Ние обичаме One Direction! Обичаме ги истински и винаги ще ги обичаме! ТЕ НИ РАЗБИРАТ! И ДА ВЛЮБЕНА СЪМ ВЪВ ВСИЧКИ ! ВЛЮБЕНА!!!!!!!!!

34.   Бях чела за едни(наричат се сасенги) те преследват kорейски изпълнители. Едната си беше купила билет за 6 000 евро за да пътува с едната група в самолета да ги снима. Ти се притесняваш за това. Аз също бях фенка на 1D и аз много ги харесвах, но се преместих в ново училище след 7 клас, нови хора, нови интереси и го преодолях. Така че няма за какво да се притесняваш :))

35.   номер 10 не си права всички имат право да слушат това което искат!! Аз не харесвам Justin Bieber но не забранявам на хората да го слушат и да давам оценка дали става или не. Всеки има право да слуша това което му доставя удоволствие, било то 1D, Justin Bieber, бекстрит бойс, kpop, rap, hiphop, rnb и т. н.

36.   Виж малката всеки преминава през този период.. Не ми се иска да те засегна с нещо, но се стегни! И аз харесвам примерно Чад Майкъл Мъри, но, какво от това? Прекрасни са на външен вид, а вътрешно, знаеш ли, какви са? Знам, че ще отговориш, че ги познаваш, ама дали? Само с четене на статии за тях не може да си изградиш мнение. И не бъркай лудото харесване с влюбване.. А и накрая прочетох някакъв коментар(33), на който ми се иска да отговоря - нали знаеш, че, като станеш на 20 - 20 и кусур години няма да си и спомняш за тях? И, какво трябва да значи - те ни разбират? Те дори и не знаят, че съществуваш (те). Сигурно имат 8687568 фенки, които твърдят, че са ''лудо влюбени ''! Не го казвам с лошо, просто сте малки и не разбирате, но въпреки, това се опитвам да ви обясня, че тази ''любовна'' вълна ще отмине. Харесвате ги, защото издават хубави песни и са според повечето девойки - красавци, но нито сте влюбени, нито нищо!

41.   Миличка аз като тийнейджърка - не толкова отдавна, честно казано, съм била влюбена в Честър Бенингтън от Линкин Парк, Jоhnnу Depp, и кечистът Jeff Hardу. Израства се, повярвай ми. Пак ги харесвам, естествено - сл си Линкин Парк, гл филмите на Depp, кефя се на екстремните изпълнения на Харди, но съвсем не е както преди.