Споделена история от Тинейджърски

Харесвам един от най-добрите ми приятели
Здравейте!
Аз съм момиче на 14. Спортувам от около година и половина. Миналото лято две момчета, които бяха близнаци се записаха в клуба ни. Не съм била близка с никой от тях, но от началото на лятото се сближих и с двамата, но повече с единия. С него сме много добри приятели. Споделяме си доста неща. От момичетата единствено с мен той си говори свободно на тема "Секс". Само на мен, от момичетата, е казвал, че не е девствен. С другите момичета просто не са си говорили на такива теми. Знаем си почти цялата биография. Знам всичко за живота му, който е прекрасен, и той за моя. Той е приятел с всички момичета. Най-близък е с мен и още едно-две момичета. Пишем си всяка или почти всяка вечер. Виждаме се почти всеки ден, да не кажа всеки. Ако не дойде на тренировка, след това се отбиваме до тях. И под ние имам предвид аз и още едно-две момичета. Събираме се в тях, събираме се в нас. Навсякъде се събираме.
Доста от момчетата ме обиждат. Аз почти на всички съм казвала, че за мен това е болна тема. Единствено той, щом му казах, спря да ме обижда. От както се сближихме не ме е обиждал или накърнявал. Той е на 16. Красив е, мил, добър, забавен. Има добро телосложение. Пишем си с часове. Пращаме си целувки, но ние по принцип в клуба всички си пращаме целувки. Не се делим на момичета и момчета.
До скоро си мислех, че просто ми харесва компанията му. Напоследък обаче, наистина се чувствам странно. Когато го видя се чувствам добре. Често се закачаме един с друг и си пускаме по някоя шегичка, което стига до "сбиване". Удрям му по някой лек шамар и той се защитава на ужким там. В последните няколко дни, обаче нарочно се драча с него, само, за да мога да докосна кожата му. Когато осъществим някакъв, очен, допирен или какъвто и да било контакт, се чувствам невероятно. Когато се боричкаме е прекрасно.
Харесвам го. Проблемът е, че знам той какви момичета харесва и аз не съм негов тип. Той е висок, аз-ниска. Аз не съм от най-красивите, но не казвам, че съм и грозна. Той не е девствен, а аз дори не съм се целувала. Не е женкар. Не е имал гадже от около година. Беше започнал опити да се хареса на едно момиче, но до там.
Въпроса е следния. Влюбена ли съм? Питам, защото не знам какво е чувството. Не съм го изпитвала друг път. Просто увлечение ли е това? И как да постъпя?
Моля ви да публикувате историята ми. Много е важно за мен. Благодаря ви, предварително!

Коментари

1.   От Авторката
Моля ви да изразите мнение, по темата. Искам да знам как да постъпя! Благодаря, Ви!

2.   Ами, чувстваш се по-добре когато го срещнеш, искаш да си по-близо до него, чувстваш се невероятно когато осъществите контакт и казваш, че е мил и красив(нормалните приятели не мислят така). ОБЩО ВЗЕТО, ТИ СИ ВЛЮБЕНА В НЕГО!!

3.   Разбира се, миличка, ти изживяваш най-хубавото нещо на света! Прекрасно е, че имаш толкова спокойно и красиво детство. Нищо лошо няма, посетила те е любовта! Запази чистотата на чувството си, не бързай да ставаш голяма. Това, което сега изпитваш е най-красивото. Първите трепети са спомен за цял живот. Бъди приятелка с него, събирайте се, играйте, шегувайте се, но не бързай със секса. Има време. Всичко ще си дойде на място.

4.   Глупости! Няма на твоята възраст любов, момиченце! Това е просто някакво увлечение. ;)

5.   До номер 4: ти говориш глупости. Аз съм мъж и се влюбих безпаметно на 15, Държа ме до 21. Така че съвсем нормално си е момичето да се влюби на 14,

До авторката: момиче, хич не се връзвай на това какви харесвал. Щом чувстваш така на вашите "сбивания", то сигурна бъди, че той го чувсрва двойно по-силно. Човек харесва човека, не сбор от ръст, гърди, дупе и т. н.

6.   оо <33 мадафака :Д това е толкова сладко ;Д И да и аз мисля че си влюбена :3 това на колко години е, с какви е бил и какво е правил съвсем не значи че трябва да се притесняваш (не знам дали се притеснявашза това, но аз да кажа ;Д) че например би искал да прави секс с теб. Според мен трябва да му признаеш чувствата си :) Изчакай какво ще стане и запомни че няма от какво да те е срам :)

7.   Разбира се, че си влюбена, защо изобщо задаваш този въпрос. Това, че момчето споделя с теб повече неща отколкото с останалите момичета е знак, че те харесва и може да ти се довери. Доверието е най-важното нещо в една връзка. Няма никакво значение какви момичета харесва той, приятно му е с теб и се забавлявате, това е най-важното в момента. Трябва да му кажеш какви са твоите чувства към него, той може да се досеща, но е много по-различно да го чуе лично от теб. Не губи време, за да не те изпревари някоя по-нахална от теб, която не го заслужава. Желая те успех и много щастливи моменти с това момче.

8.   Авторката-За съжаление той вече си има приятелка. Намери я съвсем скоро, а дори не се познават. :( Имам предвид, че се познават от месец някъде. Излизали са няколко пъти. И сега ми ужасно тъжно.
Но каквото и да правя не искам да му показвам чувствата си, защото ме е страх да не ми се подиграе или да спре да ме обича (като приятелка, разбира се). Така че... нямам шансове. Той е страхотен, прекрасен. Ама....